ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת אישים – טיפים לאבטחה עצמית

ישראל כבר מזמן אינה "אור לגויים" ובטח שהישראלים הם לא "עם הספר". אנחנו חיים בחברה אלימה, וולגרית, דעתנית ומאוד חמה וגם רמות הפשיעה, האלימות והעבריינות הולכים ועולים עם כל יום שעובר, כך שכל אחד מאיתנו, צעיר כזקן, עצמאי או שכיר, גבר או אישה, כולנו צפויים להרגיש מאוימים בגלל משהו או בגלל מישהו במהלך חיינו ושומה עלינו לדעת כיצד להגן על עצמנו וכיצד לאבטח את עצמנו בצורה המיטבית ביותר.

כחברה המתמחה באבטחת אישים ובמתן מעטפת הגנה שלמה ומושלמת לאנשים הזקוקים להגנה ולאבטחה, נדמה כי מתן טיפים לאבטחה עצמית עומד בניגוד לאינטרסים העסקיים שלנו וכי אנו אמורים לרצות שהציבור יידע כמה שפחות לגבי דרכי התגוננות ולגבי טכניקות לאבטחה עצמית, אך, וזה אך משמעותי, ברור כי לא לכולם יש את היכולת להעסיק מאבטחים בשכר, לא לכולם יש את האפשרות להיערך לקראת איום פוטנציאלי ולעיתים קיים גם גורם הפתעה שבו המאיים אינו מודיע מראש על כוונותיו אלא מנסה להוציאן מן הכוח אל הפועל באופן מיידי ועל המאוים להגיב במהירות וביעילות על מנת לסכל את הסכנה העומדת בפתחו.

גלו עירנות, השתמשו בציוד אבטחה אלקטרוני

ראשית, כל מי שנמצא בקבוצת סיכון להיות תחת איום חייב לגלות ערנות וזהירות לאורך כל שעות היממה ובעיקר לגוון ולשנות את סדר היום שלו, אם יש לו סדר יום קבוע. שבירת השגרה יכולה למנוע מצב של התכוננות מוקדמת להתנקשות או למפגש בלתי רצוי והעברת גורם ההפתעה לצד של המאוים. התקנת מערכת מצלמות אבטחה וטלוויזיה במעגל סגור (טמ"ס) בעסק, בבית ובנכסים השונים היא גם גורם מרתיע כלפי המאיים היודע כי מעשיו מתועדים ויכולים לשמש כנגדו בעתיד, כאשר המשטרה תפעל ותעצור אותו. הטיפ השלישי, קשור למה שהזכרנו לעיל והוא עירוב גורמי אכיפת החוק, קרי המשטרה ו/או גורמי אבטחה, באיומים השונים והגשת תלונה רשמית כנגד המאיים, כך שיידע שמסתכלים עליו, עוקבים אחריו וערניים לכל מעשה ופעולה שלו.

טיפים לאבטחה עצמית

לא כולנו בעלי רישיון לאחזקת נשק, לא כולנו מאומנים ומיומנים בקרב מגע ובאמנויות לחימה ולא לכולנו עצבי ברזל המאפשרים לנו להישאר שלווים ורגועים תחת איום קונקרטי ופיזי המאיים עלינו ועל משפחתנו ולכן הטיפים הללו יכולים ליצור מעט מרחב פעולה עצמי ולהקל, ולו במעט, על הלחץ הנפשי העומד בפנינו אל מול איום עברייני, פלילי או אישי וההמלצה הטובה ביותר היא, כמובן, להסתייע בשירותה של חברת אבטחת אישים פרטית, היכולה, מתוך ניסיונה ומתוך יכולותיה, להעביר מסר חד וברור לכל מי שמאיים שלא יעשה זאת ושהדבר פשוט לא כדאי עבורו.

אם אין אני לי – מי לי

החיים הם לא סרט קולנוע ובטח לא סרט פעולה שבו הגיבור הפשוט הופך לרמבו ומנצח את הרעים. בעולם האמיתי הסיכוי של איש העסקים או של כל אחד שמאוים לנטרל את האיום לבדו וללא סיוע מקצועי הוא אפסי עד לא קיים והדבר הגרוע ביותר שאפשר לעשות הוא לזלזל או להתעלם מאיום או מרמיזה מאיימת כי המדרון החלקלק עד להקצנה הוא קצר ותלול. הטיפים האחרונים שלנו אליכם, בתקווה שלעולם לא תצטרכו להשתמש בהם, הם להיות ערניים לכל אחד ואחת, לנסות ולזהות דפוסי התנהגות ואופי שעלולים לחזור אליכם כבומרנג ולפעול בהגינות וביושר עם כל אחד מבלי להיגרר לפרובוקציות או לעימותים מיותרים.

חשוב לזכור שבמקרים רבים, הגורם הכי חשוב שיכול לשמור על הביטחון שלנו באופן הכי יעיל – הוא אנחנו.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן