ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחה מקצועית

אבטחה, כשמה, הוא שירות שמספק בטחון ושמירה על אדם, רכוש או מבנה. ככל שיש צורך בבטחון רב יותר, נעשה שימוש באמצעי אבטחה מוגברים יתר. כיום ניתן לומר כי אמצעי האבטחה היעל והפרקטי ביותר הוא אבטחה באמצעות הגורם האנושי, כלומר, מאבטחים מקצועיים.

אבטחה מקצועית

לא צריך להיות סטטיסטיקאי כדי לדעת שנתוני הפשיעה בארץ הם מדאיגים. החל מפריצות וגניבות בבתים פרטיים ובתי עסק וכלה באיומים של ממש על חיי אדם, קטטות וונדליזם במקומות ציבוריים, כמו מועדונים, ברים, תיאטראות, מגרשי ספורט וכדומה.

כשמדובר על הגנה על בית או בית עסק, ניתן להשתמש באמצעי אבטחה אלקטרוניים או חשמליים, כגון מערכות אזעקה, מצלמות אבטחה, שער חשמלי, סורגים או מערכת אינטרקום משוכללת. גם אז לא תמיד די בכך ונדרשת שמירה פיסית של איש אבטחה מקצועי. אולם, כשמדובר על מקומות, אירועים והתקהלויות, המימד האנושי הוא זה שמכריע את הכף ויש לו משקל מהותי בכל הנוגע להבטחת הגנה מרבית על משתתפי האירוע.

למרות הזוהר וההילה האופפת אנשי אבטחה, מדובר בעבודה קשה מאד, הדורשת מיומנויות וכישורים מיוחדים. זו הסיבה שהמיון שלהם נעשה בקפידה רבה. רובם יוצאי יחידות מובחרות בצה"ל או במשטרה, יש להם עבר נקי וללא דופי, עובדה הנבדקת גם ברשומות המשטרה.

איש אבטחה מקצועי הוא כזה שעבר הכשרה מיוחדת שתספק לו את הכלים להתמודד עם מצבים של איומים, נסיון פגיעה, קטטות,

אבטחה מקצועית - ארקס חברת אבטחה ושמירה

התפרעויות וכדומה. לכן, כשאתם בוחרים איש אבטחה, בדקו מי חברת האבטחה לה הוא  שייך, מה המוניטין שלה, האם יש לה רשיונות רלוונטיים ממשטרת ישראל, האם המאבטחים אמונים על שמירה במצבים רגישים ומיוחדים, כמו למשל אבטחת אישים או אבטחת אירועים, האם יש להם יכולות גופניות מוכחות, כמו למשל שליטה בקרב מגע והפעלת כוח, והאם יש להם נסיון שיסייע להם להפעיל שיקול דעת ולהתמודד עם כל סיטואציה חריגה שעלולה להתרחש.

"ארקס" – חברת אבטחה

חברת ארקס אבטחה עוסקת במתן שירותי אבטחה מקיפים, לכל המגזרים ובפריסה ארצית למתן מענה אבטחתי 24 שעות ביממה. מאחורי מנהלינו ומאבטחינו עומד שירות ביחידות מובחרות, תארים בחינוך גופני וידע באומנויות לחימה ובשימוש מקצועי בנשק.

המאבטחים של חברת ארקס עומדים בקריטריונים הגבוהים והמחמירים ביותר, והם מהווים זרוע איכותית ומובחרת שמשמשת לשירותי אבטחה מגוונים ברחבי הארץ, ביניהם אבטחת אירועים, אבטחת בתים, אבטחת אירועי ספורט ואבטחה של מקרים מיוחדים לפי דרישות הלקוח העבודה נעשית בתיאום מלא עם משטרת ישראל ובאישורה, וכן לפי דרישות וציפיות הלקוח, כשלכל לקוח מותאם תיק אבטחה ספציפי לצרכיו ולהשגת מטרותיו באופן מדויק.

המאבטחים, אמונים בירי, קרב מגע, מתן עזרה ראשונה, ערנות מרבית ותגובה מהירה לכל תרחיש, שמים לנגד עיניהם מטרה אחת ויחידה והיא אבטחת המקום או האדם עליו נקראו להגן.

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן