ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת אירועים

אנו מספקים שירות אבטחת אירועים בפריסה ארצית - השירות המתקדם ביותר בישראל!

דמיינו את התרחיש הבא: אתם מתכננים אירוע פרטי ואינטימי, למשל חתונת הבת, בר מצווה לבן או ערב השקת המוצר החדש של החברה שבבעלותכם. המוזמנים נבחרים בקפדנות ואתם מצפים לערב שכולו הנאה בין חברים, בני משפחה ומכרים קרובים. עכשיו דמיינו אורחים בלתי קרואים הנכנסים למקום ללא כל שליטה, מפרים את האווירה הנעימה או גרוע מכך, מציקים לכם או מטרידים את מי מהאורחים בנוכחותם.

הפתרון המקצועי היעיל והנכון ביותר לסצנות מסוג זה הוא אבטחת אירועים מקצועית שתבטיח לכם אירוע, בדיוק כפי שדמיינתם שיהיה.

אבטחה לכל אירוע – חתונות, מופעים, אירועים רבי משתתפים

אבטחת אירועים משמשת להגנה על הלקוח בזמן אירוע יזום שלו, וגם בעת יציאה שלו לאירוע או בילוי. המטרה היא להבטיח את שלומו של הלקוח בכל מקרה ובכל מצב, גם אם יצא להצגה בתיאטרון הומה אדם או הוזמן לכנס רב משתתפים. אבטחת אירועים או אבטחה באירועים (למשל: אבטחת חתונות) היא תחום מורכב ורגיש, הדורש מיומנויות מקצועיות רבות, ויכולת להיות ערניים למתרחש, גם במקומות צפופים והומי אדם כשהמטרה האחת והיחידה היא להגן על הלקוח ולשמור על ביטחונו, בין אם מדובר באירוע חתונה, בר-מצווה, מסיבה, מופע מוזיקלי ועוד.

אבטחת אירועים, אבטחת חתונות
אבטחת אירועים

למה צריך לשים לב ?

  • אופי האירוע, מספר המשתתפים בו ומיקומו
  • בדיקה מקדימה של המקום לאיתור חומרי נפץ
  • סריקת המקום מראש ובחינת הפרצות והפתחים מהם יכולים להכנס אורחים בלתי קרואים
  • סקירה של שמות המשתתפים באירוע, במידה וניתן מדובר באירוע פרטי ולא ציבורי, כמו למשל קונצרט או הופעה.
  • קבלת רשיון מיוחד לאבטח את מקום האירוע. אישור זה ניתן רק למאבטחים מורשים ומוסמכים עם רשיון לעסוק באבטחה.
  •  

הפעלת מנגנון האבטחה מתבצע בתיאום עם מארגני האירוע. במידת הצורך ובתלות באופי האירוע וגודלו, אפשר לתאם גם קבלת תמיכה מרשויות האכיפה, כמו המשטרה וגורמי בטחון נוספים הפועלים בארץ. כל זאת על מנת להבטיח את ההגנה המרבית ללקוח ושמירה עליו בכל רגע נתון במהלך האירוע.

אנו מספקים שירותי אבטחת אירועים ברמה גבוהה, על ידי בעלי מקצוע מנוסים ומוסמכים לכך. הכנת התשתית הלוגיסטית כוללת ירידה לפרטים הקטנים ביותר, עם הכנת תכנית אבטחה מפורטת, תיאומים מול כל רשות וגורם שהוא, התאמת מספר המאבטחים לפי אופי האירוע, גודלו והרגישות שלו, כמו למשל אירוע פוליטי טעון או כנס רב משתתפים והתאמת בעלי תפקידים בעלי הכשרה מוכחת, מצוינות במילוי תפקידם ומחויבות מלאה ללקוח.

יתר על כן, בשנים האחרונות אנו עושים שימוש תדיר באמצעים טכנולוגיים משוכללים, אמצעים אשר מביאים למיקסום היכולות המקצועיות של המאבטחים והממונים עליהם בשטח. השימוש במצלמות אבטחה, למשל, הופך לשגרתי ובאמצעותו מושגת ראייה מערכתית יעילה של האירוע ויכולת משופרת לפתור בעיות בטווח זמן קצר. אנו נעזרים בשירות מוקד שמסונכרן עם האירוע מתחילתו ועד סופו ומאפשר בקרה אבסולוטית על כל פן בטיחותי שדורש התייחסות.

המטרה היא לייצר סינרגיה בין הרתעה אפקטיבית לשירות מצוין בזמן-אמת.  לצורך כך כל אירוע תחת אחריותנו זוכה לאיפיון מקדים, להיערכות מקיפה ולהקצאת כוח האדם הדרוש. חלוקת התפקידים נעשית בין מפקד האירוע, מנהלי הצוותים, המאבטחים החמושים, הסדרנים, ולעיתים הדיילים ואף השומרים הסמויים. הציוד ההיקפי של אנשינו נבחר בקפידה והוא כולל רכבים, אופנועים, מכשירי קשר, מגנומטרים, אמצעי תאורה, כלי נשק, ביגוד הולם – ועוד.

ארקס – חברת אבטחה לאירועים: ניסיון, מקצועיות, מוניטין

כשאתם בוחרים בארקס לחברת האבטחה לאירוע שלכם, אתם לא רק שוכרים שומרים; אתה משתפים פעולה עם צוות שמצטיין ב:

תכנון טרום-אירוע: הערכות אבטחה מפורטות, כולל בדיקות מקומות לאיתור פגיעויות והצורך באיתור חומרי נפץ/אמצעי חבלה, על מנת לזכות את השטח המאובטח מבעוד מועד.

גיבוש תיק אבטחה מותאם אישית: ממספר המשתתפים ועד אופי האירוע, אנו מכינים את תיק האבטחה שלנו כך שיתאים בדיוק לצורך שלכם, כולל כל הרישיונות הדרושים לאבטחה מקצועית בסטנדרט הגבוה ביותר.

שילוב טכנולוגיה מתקדמת: שימוש בטכנולוגיה מתקדמת כמו מצלמות אבטחה ומוקד אבטחה ייעודי לניטור ובקרה בזמן אמת על כל היבט של בטיחות באירוע, כשבמקי הצורך מתקיים שת"פ עם צוות סיור ממונע בסביבת המקום המאובטח.

צוות מאבטחים מקצועי: צוות האבטחה שלנו (המנהלים + המאבטחים) לא רק מנוסים אלא נבחרים בשל מסירותם, מצוינותם ההדרכה שקיבלו ומחויבותם לביטחון הלקוח.

על רצף השנים צברנו בארקס ניסיון בתפעול אירועים מורכבים – המוניים ולא המוניים, פרטיים ומוסדיים, כשהניסיון המקצועי המצטבר מחדד את יכולות מאבטחינו להתמודד עם קשת רחבה של אירועים ותרחישים ביטחוניים שדורשים התערבות אקטיבית של חברת אבטחה. השירות ניתן בכל רחבי הארץ ולכל סוגי האירועים.

כשאבטחה מסוג זה מתבצעת באופן מקצועי, המבוסס על ניסיון, הכשרה מקצועית והיכולת לפתרונות לוגיסטיים בכל סדר גודל של אירוע, מובטחת ללקוח הגנה מרבית, שקט נפשי והאפשרות להתרכז באירוע וליהנות ממנו.

הגישה שלנו משלבת הכשרה מקצועית VIP עם מומחיות לוגיסטית לטיפול בכל גודל אירוע, אנו מבטיחים הגנה מקסימלית ומאפשרת לכם להתרכז במה שחשוב באמת – הצלחת האירוע שלכם.

האירוע שלכם הוא לא עוד משימה  – הוא בראש סדר העדיפויות שלנו.

זקוקים לאבטחת אירועים מקצועי? פנו אלינו עכשיו (בכל דרכי יצירת הקשר האפשריות) ותקבלו את הסיוע הטוב ביותר לו אתם זקוקים מחברת אבטחה עתירת מוניטין ותוצאות בשטח.

שאלות נפוצות

אבטחת אירועים היא תכנון, יישום וניהול של אמצעי אבטחה ו/או סדרנות לאירועים ציבוריים או פרטיים. היא חשובה כדי לעזור למנוע איומים פוטנציאליים, כגון טרור, גניבה ואלימות מלהתרחש, וכדי להבטיח את שלומם של המשתתפים, הצוות והרכוש באירוע.

אירועים הדורשים אבטחה יכולים לנוע מאירועים פרטיים קטנים בבתים, דרך אירועים בסדר גודל בינוני כמו אולמי שמחות, ועד לאירועים ציבוריים גדולים, כגון קונצרטים, אירועי ספורט, עצרות פוליטיות, כנסים ופסטיבלים.

תכנון אבטחת אירוע כולל זיהוי איומים פוטנציאליים, הערכת רמות סיכון, פיתוח תכנית אבטחה ותיק אבטחה ספציפי, תיאום עם רשויות אכיפת החוק ושירותי החירום המקומיים, הכשרת מאבטחים ויישום אמצעי אבטחה מתקדמים, כגון מצלמות אבטחה, שירות מוקד ומעקב.

אנשי אבטחת אירועים צריכים להיות בעלי כישורי תקשורת ובינאישיים טובים, להיות בכושר גופני טוב, להחזיק בידע בסיסי בעזרה ראשונה ובנהלי חירום, ולהיות בעלי הכשרה רלוונטית באבטחה, כגון רישיון מאבטח או הסמכה רלוונטית אחרת.

מארגני אירועים יכולים לעבוד עם חברות אבטחה על ידי מתן מידע מפורט על האירוע, המשתתפים בו והמיקום, ועל ידי שיתוף פעולה בתוכנית אבטחה הנותנת מענה לסיכונים ואיומים פוטנציאליים. הם גם יכולים לבדוק מראש שהמאבטחים מאומנים ומצוידים כראוי ובעלי ניסיון קודם בתחום.

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן