ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

חברת אבטחה בצפון

ביטחון הוא היבט חיוני של כל אזור או קהילה, ואזור הצפון שלנו אינו יוצא דופן. בשל מיקומו הגיאופוליטי, מתמודד האזור עם אתגרים ביטחוניים משמעותיים, הדורשים שירות בטחוני איתן ואמין כדי לשמור על בטיחות ויציבות. כאן אנו נכנסים לתמונה, בחברת אבטחה מנוסה ומיומנת, המספקת פתרונות אבטחה חיוניים המגנים על אנשים, רכוש ונכסים – מפני כל סוגי האיומים הפוטנציאליים.

מזה 15 שנים, ארקס אבטחה מבוססת כספקית מובילה של שירותי אבטחה פיזית בישראל, ובפרט בצפון. עם ניסיון רב בכל היבטי העשייה בתחום השמירה והסדרנות, צברנו מוניטין בזכות המקצועיות, האמינות והשירותים האיכותיים שלנו ובפרט באזור הצפון, הקריות והסביבה.

כל לקוחותינו באזור הצפון זוכים לשירות חברת אבטחה אחראית, מנוסה, בעלת היכרות עם האזור, וכן המצוידת בכוח אדם מתאים למגוון סוגי משימות אבטחה. 

חברת אבטחה ושמירה בצפון - ארקס

על חשיבות שירותי שמירה ואבטחה בצפון

אזור צפון ישראל הוא אחד האזורים ההפכפכים ביותר במדינה, המתמודד עם איומים ביטחוניים שונים ממקורות חיצוניים ופנימיים כאחד. הצפון מתמודד עם אתגרי ביטחון פנים משמעותיים, כולל פשע, אלימות ותסיסה אזרחית. ישובים לא יציבים, מקומות בילוי רבים, מתקנים אסטרטגיים/רגישים ואירועים מסוגים שונים עלולים להיות פגיעים במיוחד לאיומים ודורשים שירותי אבטחה אמינים כדי לשמור עליהם.

אנו מספקים שירותי אבטחה למגוון של מטרות: למועדונים ואירועים, לישובים, למתקנים אסטרטגיים, למבנים ולמוסדות ציבור ופרטיים (מוסדות חינוך שונים, משרדים, קניונים וכו') – שרואים עצמם פגיעים לאיומי אבטחה. המאבטחים מאומנים לנהל ביעילות אירועים המוניים, לזהות איומי אבטחה פוטנציאליים ולהגיב במהירות לכל אירוע אבטחתי שמתעורר בצפון. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם מארגני אירועים כדי לפתח תוכנית שמירה מקיפה המתייחסת לכל סיכוני האבטחה הפוטנציאליים, ומבטיחים שהאירוע יתנהל בצורה חלקה ובטוחה, כולל חיבור מסודר למוקד אבטחה, לניידות סיור ולכל צורך אחר שעולה מול הלקוח.

אחד הצעדים שנוקטת ארקס לשמירה על האבטחה בישובים, למשל, הוא הצבת אנשי אבטחה מיומנים ומנוסים, שעברו הכשרות מתאימות לאופי פעילותם. המאבטחים של החברה עוברים הכשרה קפדנית, כולל שימוש בנשק חם, הגנה עצמית ונהלי תגובת חירום, כדי להבטיח שהם יכולים להתמודד ביעילות עם כל איום ביטחוני שמתעורר. בנוסף, הם מצוידים בטכנולוגיית אבטחה מתקדמת, לרבות מצלמות טלוויזיה במעגל סגור, מערכות בקרת כניסה ומערכות אזעקה, לניטור ואבטחת היקף האזור עליו הם מופקדים.

מומחיותנו כחברת אבטחה בצפון:

בעקבות הצורך באבטחת אירועים מרובי משתתפים ושפתוחים לקהל הרחב בצפון, אנו מתכננים ומבצעים תהליכי אבטחה מקיפים ומפורטים, הכולל תיק אבטחה ייעודי לכל אירוע/לקוח. תהליכי האבטחה כוללים תכנון אסטרטגי מראש לפני כל אירוע, אבטחה נוקשה של הכניסות והיציאות, שירות מוקד המשולב עם סיורי אבטחה וכן אבטחה משלימה. התכנון מראש כולל הערכת סיכונים ותכנון אסטרטגיית אבטחה מותאמת. אבטחת הכניסות והיציאות מאפשרת בדיקה מדוקדקת של כל מי שנכנס ויוצא ובדיקה של חומרים וחפצים שמוכנסים פנימה, כולל זיהוי סכנות, ביצוע סלקציה מחושבת ושיתוף פעולה עם מפיקי האירוע הספציפי. המוקד וסיורי האבטחה בשטח האירוע מאפשרים למאבטחים לטפל במהירות במקרים שדורשים התערבות וכן לייצר מוכנות מבצעית של המאבטחים בהתראה קצרה מאד. אבטחה משלימה נדרשת, בית היתר, בשלבי ההכנה והפירוק של האירוע, על מנת לאבטח את המתחם/המועדון וכיוב' בצורה מלאה.

ארקס פועלת בשיתוף פעולה הדוק עם כל הרשויות המקומיות הרלוונטיות, וכן עם משטרת ישראל. אנו נמצאים בקשר עם הגורמים הביטחוניים המוסמכים ביותר ושואפים לתקשורת רציפה, ישירה ופרודוקטיבית מולם על מנת לספק את השירות החד והמקצועי ביותר האפשרי.

אחד היתרונות שלנו כחברת שמירה בצפון הוא הניסיון והמוניטין בתחום. עם ניסיון של למעלה מ-15 שנה בענף האבטחה, בנינו מוניטין מוצק בזכות המקצועיות, האמינות והשירותים האיכותיים ללא פשרות שלנו. אנשי האבטחה, הניהול והאדמיניסטרציה של החברה הינם בעלי הכשרה גבוהה ודקדקנית, מה שמבטיח יכולת אמיתית להתמודד ביעילות עם כל איום אבטחה שמתעורר במשימות באזור הצפון.

יתרון נוסף הוא המחויבות שלנו למקצועיות. החברה מקפידה על סטנדרטים אתיים מחמירים, תוך הבטחה שמאבטחינו יהיו מקצועיים, אדיבים ומכבדים בכל עת. מחויבות זו למקצועיות הקנתה לנו מוניטין של שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר בישראל, כולל תו תקן עליון ISO 9001, מה שסייע לנו לבנות בסיס לקוחות נאמן לאורך השנים. ניתן לצפות במדגם מהמלצות לקוחותינו – בלחיצה כאן.

אם אתם מחפשים חברת אבטחה אמינה ומקצועית באזור הצפון, אל תהססו ופנו אלינו, בכל עת, ונשמח לשרת אתכם נאמנה.

שאלות נפוצות

האחריות העיקרית של מאבטח מקצועי בצפון והסביבה היא לשמור על שלומם וביטחונם של האנשים והרכוש באזור הפעולה שלו. זה כולל מעקב אחר איומים ביטחוניים, תגובה למצבי חירום ומתן עזרה ראשונה במקרה של פציעה. המאבטחים אחראים גם על שמירת הסדר הציבורי ומניעת פשיעה, בפרט באזור צפוף כמו המרכז וגוש דן בפרט.

אנו לוקחים ברצינות את בקרת האיכות ומיישמים תהליך בחירה והכשרה קפדני של המאבטחים המקצועיים שלנו שפרוסים במרכז הארץ. כל אנשי צוות האבטחה שלנו הם בעלי רישיון מלא, מבוטחים ועוברים הכשרה והערכות ביצועים קבועות. יש לנו גם מערכת בקרת איכות יעילה כדי להבטיח שכל שירותי האבטחה עומדים בסטנדרטים הגבוהים שלנו.

 כן, החברה מציעה שירותי אבטחה לאירועים מיוחדים וגדולים, כמו אירועי קהילה, אירועים פוליטיים, מופעים המוניים, אירועי ספורט מרובי משתתפים, תערוכות וכנסים.

תקופת זמן החוזה משתנה בהתאם לצרכי הלקוח. אנחנו מספקים שירותים זמניים וגם קבועים, ואנו מקפידים להתאים את ההתקשרות לצרכי הלקוח באופן יעיל ומקצועי – לרווחת שני הצדדים.

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן