ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

פינוי פולשים

אחד מהאתגרים היותר מורכבים שאנו מתמודדים כחברת אבטחה פרטית, נוגע לנושא המורכב של פינוי פולשים. לתוך תחושת חוסר האונים המציפה את אלו שפלשו לנכס שלהם, קיים הליך לא פשוט שלא מאפשר את פינוים המיידי של הפולשים.

משטרת ישראל וחברות אבטחה רבות נאלצות להתמודד לא פעם עם מקרים בהם יש צורך בפינוי פולשים. מדובר באתגר לא פשוט וזאת למול העובדה שלא פעם נדרש פינוי של אזרחים אלימים או כאלו המגיעים מתוך עולם עברייני שאינו בוחל באמצעים כשרים וחוקיים גם מול אנשי חוק ואבטחה.

הליך מורכב אך הכרחי

פינוים של פולשים הנו מורכב ולא פשוט גם בשל העובדה שהחוק בישראל מגן על אותם פולשים. אותם פולשים, גם אם חדרו למקום מסוים ללא אישור ובניגוד לחוק ושהו בו מעל 30 יום, גירושם יעשה אך ורק במסגרת הליך משפטי מסודר. בהינתן כך, יש בסעיף זה שבחוק "לעודד" פולשים רבים להחזיק ולהתמקם במקום מעל אותם 30 הימים וזאת בכדי להביא את עניינם לדיון במסגרת בית המשפט כשבמקביל תוקעים הם יתד חזק יותר במקום אליו פלשו.

ניתן להצביע על מספר מקרים וסוגי של אנשים הפולשים לנכסים ושטחים לא להם. חלקם נמצאים במקום עד נקודה מסוימת באופן חוקי אך מסרבים להתפנות בהמשך ואחרים חודרים לנכס או שטח מסוים ומתמקמים שם.

פינוי פולשים - ארקס אבטחה

הדוגמה הבולטת ביותר לכאלו שמסרבים להתפנות מנכס הם שוכרי דירות. במקרים לא מעטים נוצרת מחלוקת בין משכיר הנכס לבין השוכר. אז נוצר מצב בו השוכר מסרב להמשיך ולשלם את שכר הדירה ופשוט נשאר לגור בנכס. באותו רגע הופך השוכר לאדם שפלש לנכס לא שלו ורצונו של המשכיר הוא לפנותו כמה שיותר מהר. מעבר לסיטואציה מוכרת זו ניתן להצביע על פולשים דוגמת הומלסים ונרקומנים הבוחרים למקם עצמם בכניסה למבנים, מרפסות וחצרות, פלישה של עבריינים ובני נוער שחודרים לנכסים ובתים והופכים את המקום למאורות סמים, אוכלוסיות ומשפחות משיגי גבול המתמקמים בשטח מסוים ללא היתר כאילו הפך להיות מקום מגוריהם הקבוע ועוד.

 

בעלי הנכסים והשטחים מכירים בעובדה שפינוי מרצון של הפולשים אינו דבר שבשגרה. בחלק מהמקרים התנגדותם של הפולשים נעשית בדרכים אלימות. הדבר מחייב התערבות של כוחות מיומנים בדמות חברות אבטחה אשר תפעלנה במסגרת החוק ובאופן יעיל בכדי לפנות את הפולשים עם מינימום כוח שנדרש להפעיל ובכמה שפחות נפגעים ופצועים.

למול העובדה שפינוי הפולשים הפך לתופעה רחבה, משטרת ישראל מאפשרת לחברות אבטחה, ובהן לארקס, לבצע בפועל את פינויים של הפולשים. עבור אלה הזקוקים לשירות של חברת אבטחה בפינוי פולשים חשוב כמובן לוודא שלאותה חברת אבטחה האישורים וההסמכה בביצוע פעולת הפינוי.

 

שירות פינוי פולשים של ארקס אבטחה

על מנת לבצע את משימת פינוי הפולשים באופן יעיל ומטיב אנו בארקס דואגים לקיים בחברה צוות רחב של מאבטחים אשר עברו הסמכה והדרכה בטיפול במקרים של פינוי פולשים כשלאותם מאבטחים, בנוסף, ישנו ניסיון עצום בעבודה מול קהל ובפינוי אוכלוסיות הן במגזר הפרטי והן בעת שירותם הצבאי. הערך המוסף בניסיון ומקצועיות בפעולה שכזו מבטיח ללקוח פינוי הפולשים באופן מטיב, יעיל וכזה שנעשה על פי החוק והנהלים תוך פגיעה מינימאלית בשלמות הנכס וכמובן בשלומם של הפולשים, גם אם אלו יפעלו ויתנגדו לפינוי בצורה אלימה ומסוכנת.

מעבר לפינוי שנעשה אנו דואגים לתעד לעיתים את אופן הפינוי הן בחימוש המאבטחים במצלמות והן בכתיבת דו"חות מפורטים המתארים את מהלך הפינוי ורצף הפעולות המקדימות שנעשו בטרם נוצר המגע הראשוני בין המאבטחים לפולשים. התיעוד שנעשה על ידינו בא להבטיח ללקוח שכל טענת סרק או תלונה שתעלה מצידם של הפולשים תוכל להיבחן באופן מקיף ויעיל לבטח במסגרתנו וכמובן לעמוד למול אותן טענות במקרה שתוגש תלונה נגד בעל הנכס או שהדיון בנושא הפלישה יגלוש לכותלי בית המשפט.

חשוב כמובן להדגיש שהניסיון לטפל בפינוי הפולשים על דעת עצמו של האזרח הפרטי מהווה סיכון רב, הן בשלומו הפיזי והן ברמת החוק והמשפט. שימוש מושכל בחברות אבטחה מקצועיות מהווה את דרך המלך לטיפול נכון במטרד זה.

"ארקס אבטחה" מתמחה שנים רבות בטיפול של פינוי פולשים, לרבות בזירות מורכבות ומאתגרות. ניתן לפנות אלינו בערוצי התקשורת השונים באתר וזאת בכדי שתוכלו לקבל שירות מקצועי, יסודי ואמין. צרו איתנו קשר!

 

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן