ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אודות

ארקס חברת שמירה אבטחה חברת "ארקס אבטחה" הוקמה בשנת 2010 ע"י המלט אסטריאן, אלוף ישראל לשנת 2007 ואלוף ארמניה לשנת 2006 בהיאבקות, אשר שירת ביחידה מובחרת בצבא הזר, בעל תואר ראשון בחינוך גופני וכיום מאמן האבקות.

בחברת "ארקס אבטחה" מועסקים מעל ל-300 מאבטחים אשר פרוסים במגוון אתרים בכל רחבי הארץ. חברתנו נחשבת לאחת החברות המובילות בתחום האבטחה בישראל ועובדת בשיתוף פעולה עם רשויות החוק ומשטרת ישראל, החברה נותנת מענה למאות לקוחות מרוצים וכמו כן מקפידה על מתן שירות מקצועי, אמין ואיכותי ללא פשרות.

בחברת "ארקס אבטחה" מועסקים צוותי אבטחה אשר מוסמכים במתן ייעוץ ביטחוני ובניית תיקי אבטחה ללקוחות ע"פ התאמה אישית. בכל אתר מוצב ראש צוות אשר אחראי על ריכוז ותידרוך המאבטחים במקום ונותן מענה ישיר ומקצועי ללקוח.  בחברתנו מועסק מפקח שמסייר בין האתרים ונותן מענה רוחבי לצוותים וללקוחות 24/7.

ארקס אבטחה מעסיקה מגוון רחב של צוותים אשר ממוינים ומצוותים בקפידה על פי הסמכות, אימונים ויכולות פרטניות. צוותי "ארקס אבטחה" מורכבים מיוצאי יחידות מובחרות וספורטאים מענף הלחימה. כלל מאבטחי החברה עוברים אימוני שמירת כשירות מבצעית בתחומי קרב-מגע והגנה עצמית, טיפול באירועים חריגים ומרובי משתתפים. שלל הכשירויות וההסמכות מקנות למאבטחי החברה יכולת התמודדות עם כל סיטואציה ביטחונית אשר ניצבת לפניהם, כל זאת על מנת לתת ללקוח את ההגנה והביטחון המירביים ולשמור על ביטחונו ללא פשרות ולשביעות רצונו המלאה.

מאבטחי החברה הינם בוגרי קורס מאבטחים, ובהתאם לסוג העבודה ודרישות הלקוח לגופן נבחרים המאבטחים בקפידה ואף עוברים הכשרות  קבועות ע"י משטרת ישראל ובנוסף אימוני שמירת כשירות לפחות כל רבעון.

ארקס אבטחה מחזיקה בתו תקן עליון – ISO 9001 – כחלק משיפור אופטימלי של בקרת האיכות בחברה ומשאיפה לסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל.

לחברתנו ניסיון מצטבר עצום בעבודות אבטחה על סוגיהן השונים. הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר באמצעות מספרי הטלפון משמאל ו/או דרך טופס יצירת הקשר ונשמח לעמוד לשירותכם 24 שעות ביממה.

בברכה,

צוות Araks

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן