ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

מוקד אבטחה – שירות מוקד אבטחה מתקדם ויעיל 24/7

ארקס אבטחה מעניקה שירותי מוקד אבטחה בפריסה כלל ארצית, הכוללים בין היתר:

  • מוקד מבצעי הפועל 24/7
  • ציוד אבטחה מתקדם, לרבות מערכות ניטור ואזעקה
  • מצלמות אבטחה חדישות כולל מצלמות אנליטיקה מתקדמות
  • מערכת הגנה אקטיבית
  • שירות סיירים שוטף
  • מערכות התראה לבתים פרטיים / בתי עסק
  • המוקד מאושר בתן תקן איכות ISO 9001

 

מוקד אבטחה יעיל, מודרני ומקיף

מוקד האבטחה של ארקס מספק מענה כולל ויסודי של אבטחה היקפית לבתי עסק, מוסדות וכן בתים פרטיים. המוקד מאויש 24 שעות ביממה ומצויד באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר. בהתאם לצורך הספציפי של כל מוסד/בית עסק, למוקד האבטחה רמה א' צמודים מאבטחים סיירים המגבים את הפעילות שלו במשך כל שעות היממה, כולל תפעול מסודר של ניידות סיור.

מצלמות האבטחה המסופקות כוללות גם מצלמות אנליטיקה וזיהוי פנים משוכללות, כשהחיבור שלהן עם המוקד ניתן לתפעול באמצעים מגוונים, כולל אפליקציות במכשיר הטלפון הנייד.

אנו עושים שימוש, בהתאם לצרכים, במערכות אזעקה והתראה, המגובות גם הן בקריאה למוקד וסנכרון עם צוות האבטחה. אנו גם מטפלים גם בהפעלת מערכות גילוי עשן ואש במקרים בהם קיים הצורך בכך.

מערכת המיגון והבקרה במוקד האבטחה של ארקס תסייע לכם להבטיח בכל שעות היממה כי הנכס שלכם או של העסק שלכם יהא מוגן ובטוח, שמור ומרתיע, בין אם אתם נמצאים בתוכו ובין אם לאו. צוות המוקד שלנו מצויד בכל האמצעים הטכנולוגיים הנדרשים ובכל הידע והניסיון לתפעול המוקד באופן שיסיר מכם כל דאגה.

מערכת אבטחה היקפית אינה מושלמת ללא מצלמות אבטחה המשדרות, בזמן אמת, את כל המתרחש במתקן ובסביבותיו למוקד ביטחון המאויש במשך כל שעות היממה ולאורך כל ימות השנה וערוך לתת מענה לכל תרחיש, להתריע על חדירה ועל פריצה למתקן ולהזעיק כוחות ביטחון בשעת הצורך. מוקד אבטחה שמרכז את כל פעילות האבטחה בזמן נתון הכרחי להצלחת משימות אבטחה שוטפות כמו גם למשימות חד פעמיות מיוחדות. המוקד הוא הכתובת לכל התרעה, ידיעה, התרחשות חשודה, יצירת קשר עם מנהלי האירוע ועוד. המוקד משמש מרכז בקרה שמשרת את המאבטחים ואת צוות הניהול שלהם לצורך ניהול משימות שמירה ואבטחה.

שירותי מוקד אונליין – הביטחון שבקדמה

שירותי מוקד ביטחון מחוברים לרשת מחשבים המציגה, אונליין ובזמן אמת, את המתרחש ברחבי המתקן המאובטח וכאשר ישנם כמה מתקנים כאלו, הרי שמדובר על מספר צגים, ברמה של טלוויזיה במעגל סגור, בהם צופה מוקדן אחד, או כמה מוקדנים, בהתאם לגודל המתקנים, לחשיבותם ולדרישות האבטחה במתקן.

מוקד אבטחה - ארקס חברת אבטחה ושמירה

אפשר לומר כי שירותי מוקד ביטחון, עבור לקוחות חברת האבטחה, כמוהם כ"אח גדול" הצופה, משגיח ומתריע על כל פעילות חריגה ולא נורמטיבית המתרחשת ברחבי המתקן. בניגוד למוקד המשטרה, לדוגמא, מוקד אבטחה אינו זקוק לפרטים או לתשאול ארוך לגבי הנעשה במתקן בעת קבלת קריאה, צלצול או אזעקה והמוקדנים ערוכים לשלוח, באופן מיידי, סיירים ומאבטחים אל המתקן על מנת לוודא כי הכל כשורה ואם לא, לתפעל את האירוע עד לסיומו המוצלח מבחינת הלקוח והחבירה של כוחות המשטרה, באם ישנו צורך, להמשך הטיפול באירוע.

מענה מהיר, מקצועי ורגיש

היום, כאשר אירועי הפח"ע (פעילות חבלנית עוינת, המונח הנרדף לפעולות טרור פוטנציאליות) ועבריינות הרכוש והוונדליזם הולכים ותופסים נפח גדול יותר בממדים ובהתרעות המודיעיניות, הידיעה כי ישנו מוקד אבטחה עירני וזמין, כי ישנן מערכות אזעקה וכי ישנם מאבטחים חמושים, מקצועיים ומנוסים היכולים לתת מענה לכל תרחיש בטווח של דקות ספורות, היא ידיעה שיכולה לספק שקט נפשי, תחושת ביטחון ויכולת לתפעל מערכות רגישות, חשובות ויקרות.

צוות המוקדנים המתפעל שירותי מוקד ביטחון רמה א' חייבים להיות אנשים בעלי אינטליגנציה גבוהה, היודעים לזהות מצבים חריגים, להיות ערניים ביותר וקשובים לקריאות מצוקה ולדעת לאלתר פתרונות וצעדים נכונים במצבים שונים שעלולים לקרות. צוותי מוקדי אבטחה עוברים הדרכות תקופתיות וריענונים בכל הנוגע לאופי העבודה ולרגישותה ונבחנים, בסוגים שונים של מבחנים ותרחישים, ללא הרף ותוך כדי חיזוק ושיפור נקודות חלשות והדרכות לעבודה מקצועית ואיכותית. גם הסיירים שמסתובבים בשטח מיומנים לתפקיד ובעלי ניסיון בתפעול אירועים ומתן מענה בשעת חירום.

ברוב מוקדי האבטחה המודרניים, מעבר למצלמות ולמערכות ההתראה ההיקפיות במעגל סגור, קיימות גם מערכות התראת עשן ומערכות גילוי אש הנמצאות באתרים השונים, המפוקחים ומנוטרים על ידי צוות המוקד ובעת הצורך תפקידם להזעיק את כוחות כיבוי האש ואת שאר הכוחות הרלוונטיים על פי תיקי אתר ספציפיים ומדויקים.

באופן גורף ניתן לומר כי הימצאות מוקד ביטחון מתקדם, מקצועי, מרושת בטכנולוגיה מודרנית ואיכותית ובעיקר מאויש במוקדנים היודעים את העבודה, המכירים את השטח והמבינים את צרכי האתרים השונים ואת הרגישויות שלהם, הוא בונוס גדול מאוד לכל מתקן ולכל אתר המבקש לקבל את מעטפת האבטחה וההגנה הטובה ביותר עבורו, עבור עובדיו ובעיקר עבור הפרטים הרגישים והחשובים הקיימים בו.

פנו אלינו עכשיו לקבלת הצעת מחיר של שירותי מוקד אבטחה המתקדם בישראל.

שאלות נפוצות

שירות מוקד אבטחה הוא מוקד תקשורת מרכזי המשמש כנקודת הקשר העיקרית לכל פנייה במקרי חירום וחששות הקשורים לאבטחה. השירות מאויש באנשי מוקד אבטחה מיומנים שיכולים להעריך במהירות את המצב, לספק הדרכה ולשגר את הסיירים המתאימים למקום במידת הצורך.

שירות מוקד אבטחה חיוני לבתי עסק ובתים פרטיים בישראל מכיוון שהוא נותן מענה מיידי לכל מצב אבטחה. במדינה שבה איומי ביטחון מהווים דאגה מתמדת, שירות מוקד טלפוני עם גיבוי מצלמות ואזעקה  יכול לעשות את כל ההבדל במניעה והפחתה של איומי אבטחה פוטנציאליים.

השימוש בשירות מוקד אבטחה מציע מספר יתרונות, לרבות זמינות 24/7, זמני תגובה מהירים, גישה למאבטחים מיומנים וערוצי תקשורת יעילים במקרי חירום. השירות יכול גם לעזור לעסקים ולאנשים פרטיים לחסוך זמן וכסף על ידי ביטול הצורך להעסיק ולהכשיר את אנשי אבטחה משלהם.

ניתן להפעיל שירות מוקד אבטחה בהתאמה אישית כך שיענה על הצרכים והדרישות הספציפיות של עסק או אדם פרטי. זה יכול לכלול מערכות בקרת כניסה, מעקב וידאו, ניטור אזעקה, כיבוי אש ועוד. שירות מותאם יכול לספק רמת אבטחה גבוהה יותר ושקט נפשי למי שצריך אותו.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן