ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחה במועדון – לבלות בראש טוב

סוף השבוע מגיע ואלפי צעירים, או צעירים ברוחם, מבקשים להתאוורר קצת מהשבוע הארוך והמעייף, לבלות עם חברים ולצבור אנרגיות חיוביות. אחד ממקומות הבילוי המועדפים על רבים הם המועדונים, שמספקים את הבילוי האולטימטיבי. יחד עם זאת, הנתונים המדאיגים שמספקת לנו התקשורת, בנוגע לאלימות והפרות סדר במועדונים, לא רק שמדירים שינה מעיני הורים או בעלי מועדונים רבים, אלא גם גורמים לירידה ניכרת במספר המבלים במקומות אלו. איך מתמודדים עם התופעה וכיצד אפשר להחזיר למועדון את הכבוד הראוי לא?

אלימות? לא בבית ספרינו!

פעם זה היה פשוט. היינו יוצאים לדיסקוטק היחיד בעיר המגורים שלנו, רוקדים ומבלים עד אור הבוקר ומסביבנו החברים, חבר'ה מהשכונה או הישוב שלנו, ועוד כמה מכרים. היינו רוקדים, שותים, שומעים מזיקה שאנחנו אוהבים וחוזרים הביתה עייפים אך מרוצים.

תרבות המועדונים הלכה והתפתחה עם השנים. את ה"דיסקוטק" החליפו מועדונים בסגנונות שונים, הפונים, כל אחד, לפלח אוכלוסיה שונה, מלאים בגימיקים, הופעות אורח, וכל מה שאפשר לחשוב עליו כמספיק אטרקטיבי כדי למשוך יותר קהל אליו. בארץ פזורים מועדונים מגוונים, עם די ג'יי בעלי שם, עם תכנון ארכיטקטוני מושלם, אקוסטיקה נהדרת ובר עשיר ומגוון. יש מועדונים על טהרת הלטיני, הישראלי, שנות השמונים, טכנו, לצעירים, למבוגרים, לקהילה הלה"טבית ומה לא.

מועדון לילה

אז איפה בעצם הבעיה?

שילוב של אלכוהול ואגו

המאה העשרים ואחת אולי מפגישה אותנו עם סוגים שונים של מועדונים המספקים את הבילוי האולטימטיבי. אולם היא מפגישה אותנו גם עם הרבה אלכוהול, עם שכבות באוכלוסיה שמשתמשות בכוח כדי להשיג את מטרתן, ואפילו עם גילויים של קנאה, של לחץ או של אגו, בעיקר בקרב הצעירים. צעיר שמתחיל עם בחורה במועדון יתקשה לקבל את הסירוב, מה גם שהוא נתון ללחץ חברתי מסיבי מצד חבריו. סיבות אלו ואחרות, מביאות את היצרים להתלהט, לאגו להשתלט על שיקול הדעת והדרך משם לתגרה, קטטה או כל הפרת סדר אחרת היא כבר קצרה.

בעיה בולטת אחרת במועדוני הצעירים היא כי למקום מגיעים פעמים רבות קטינים שעוברים את הסלקציה בכניסה בקלות. לקטינים אלו אסור לשתות אלכוהול ובכל זאת הם עושים זאת, הם לא בשלים מספיק כדי להפעיל שיקול דעת ולהתרחק מצרות והם נתונים להשפעות חברתיות של חבריהם לבילוי.

במועדון עם אבטחה מוסדרת,  מקצועית ונוקשה התרחישים הללו יכולים להימנע כבר בכניסה.

מאבטח מקצועי

תנו לרקוד בשקט!

הפתרון הנכון ביותר להבטיח את שלומם של מבלי המועדונים הוא להציב אבטחה מקצועית, מסודרת ומיומנת. זה מתחיל כבר בכניסה למועדון. סדרן, או סלקטור בעל נסיון, שעבר הכשרה מיוחדת, יידע להפעיל שיקול דעת כבר בכניסה. הוא יידע לסנן את הנכנסים, יזהה קטינים המנסים להכנס למועדון וישים לנגד עיניו את בטחונם ושלומם של כל באי המועדון, גם אם הדבר כרוך בוויתור על כמה כרטיסי כניסה. אבטחה נכונה כוללת סקירת המקום עוד לפני שהוא נפתח, הצבת מאבטחים בתוך המועדון שישימו לב למתרחש בכל רגע, בכל פינה ובכל משקה של כל בחורה. מאבטחים אלו הם מיומנים, הם דרוכים והם ישמרו על הסדר במקום.

אי אפשר למנוע מצעירים לצאת ולבלות וגם אין באמת צורך בכך. מה שכן צריך לעשות זה לוודא כי במועדון בו הם מתכוונים לבלות יש אבטחת מועדונים של חברת אבטחה מקצועית ומיומנת וכי יש מספיק מאבטחים במקום שיבטיחו את שלומם של יקירכם. גם בעלי המועדונים צריכים להפנים כי לא די בהזמנת חברת אבטחה שתשמור על הסדר במועדון, אלא לוודא כי מדובר בחברת אבטחה מקצועית ובעלת מוניטין ורישיון לעסוק בתחום, כזו שתפעיל שיקול לדעת כמה מאבטחים לשלוח למקום, בהתאם לגודל המקום ופרמטרים נוספים ותנקוט בכל האמצעים, למשל התקנת מצלמות אבטחה, בנוסף לצוות האנושי, כדי להפחית כמה שיותר כל גורם סיכון שהוא במהלך הבילוי במועדון.

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן