ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

מצלמות אבטחה לכל צורך

 

הדרישה למצלמות אבטחה הולכת וגוברת. היא תוצר של מציאות בה מכת הפריצות, או לפחות נסיונות החדירה לבתים ועסקים הולכות ומתרבות והביקוש לאמצעי מיגון משוכללים גדל גם במגזר הפרטי המבקש למגן את עצמו ואת נכסיו. בארקס מתאימים את סוגי המצלמות לפי צרכי הלקוח ודואגים לתפעול יעיל, דיסקרטי ובטוח.

מצלמות – מענה לסכנות הולכות ומתרבות

תיעוד הוא האמצעי החכם והאפקטיבי ביותר במצבים של גניבה, פריצה או ונדליזם המתרחש בבית העסק או בבית פרטי. באמצעות מצלמות אבטחה ניתן לסקור את התהליך, למשל פריצה למשרד וגניבת מחשבים וציוד, או נסיון חדירה לבית פרטי.

במקומות עבודה משמשות מצלמות אבטחה גם כדי לתעד את המתרחש במהלך יום עבודה במקום. מי מגיע למשרדים, התנהלות העובדים במהלך יום העבודה ואפילו להבין אם ממש מתחת לאף מתבצע ריגול תעשייתי, סוג של גניבה שעבור ארגונים רבים היא חמורה ומשמעותית יותר מאשר גניבה פיזית של ציוד.

בעלי עסקים קטנים משתמשים במצלמות אבטחה כדי לפקח על הנעשה בחנות המכילה סחורה יקרה, במהלך שעות פעילות החנות לאיתור מבקרים אקראיים ה"מפלחים" ציד על הדרך ובתום יום העבודה.

ובכלל, קיומן של מצלמות אבטחה הוא גורם מרתיע שפעמים רבות מונע מראש נסיון פריצה, גם אם היה תכנון כזה.

במגזר הפרטי והמוסדי גובר הביקוש למצלמות אבטחה. למשל – בגני ילדים רבים מותקנות היום מצלמות כאלו, המאפשרות תיעוד מלא של הנעשה במהלך היום, כאשר ההורים יכולים להתחקות אחר הפעילויות השונות בגן או במעון בכל רגע במהלך שעות הפעילות. הורים לתינוקות, או לחילופין ילדים של קשישים המטופלים בבית על ידי מטפלת, רוכשים לעצמם, יחד עם מצלמת האבטחה גם הרבה שקט נפשי, בידיעה כי יוכלו לעקוב אחר המתרחש ולוודא כי לא יאונה כל רע לילד הרך או לקשיש חסר האונים. הביקוש במגזר הפרטי גובר בשל סיפורי זוועה שאנו קוראים עליהם בעיתונים חדשות לבקרים.

מצלמות אבטחה ארקס

סוגים מגוונים של מצלמות אבטחה

לפני שנמנה את המגוון הרב של מצלמות אבטחה, חשוב לציין כי רכישה והתקנה של מצלמות אלו צריכה להתבצע על ידי טכנאי מוסמך וכי הגוף המוכר לכם את המצלמות הוא גוף מורשה, אחראי ובעל נסיון רב בתחום, למשל חברת אבטחה שמכירה את הצרכים השונים והדרישות המשתנות בהתאם לנתונים בשטח. שירות מקצועי ואמין משמעו שליחת יועץ מטעם החברה שילמד את הצרכים שלכם, יאפיין את נקודות התורפה בארגון או בבית ויסייע לכם למצוא את המענה האולטימטיבי לצורך שלכם.

כיום ניתן למצוא מגוון רחב מאד של מצלמות אבטחה, ביניהן:

  • מצלמת IP- מצלמה זו מאפשרת חיבור ישיר לאינטרנט. היא יעילה מאד במוסדות חינוך, ובתים פרטיים, שם ניתן לצפות דרך האינטרנט בכל זמן ומכל מקום בו אתם נמצאים בארץ או בעולם.
  • מצלמת צינור- מצלמה מסוג זה מותקנת ברוב המקרים על גבי קירות, תקרה או עמודים. הן מאורכות וצרות ומכאן שמן.
  • מצלמה חבויה- את המצלמות האלה ניתן להתקין ישירות בתוך גלאים של מערכות אזעקה וכן בתוך גלאים אחרים. מצלמות אלו הן נסתרת מן העין ולא ניתן לדעת על קיומן.
  • מצלמת כיפה- מצלמות אלו קיבלו את שמן בשל צורתן המעוגלת, דמית כיפה. צורה זו מאפשרת למצלמה להיות צמודה לתקרה ולהיראות כאילו המדובר הוא בגוף תאורה ולא במצלמה. טווח הצילון של מצלמות כיפה הוא של מספר מטרים מלמעלה והן מתאימות לחלל ממוקד אחד.
  • מצלמה ניידת- מצלמות אלו ניתנות גם להתנעה מרחוק. מדובר במצלמות עם רדיוס של 360 מעלות וניתן להתקין אותן גם מחוץ למבנים, בשל עמידותן לתנאי מזג אויר. בעלות רזולוציה גבוהה. מתאימות למחסנים, מבנים תעשייתיים וכדומה.

מצלמות פופולריות נוספות הן מצלמות אלחוטיות אשר מחוברות למקלט בקרה ראשי וללא חיווט. מצלמות שמחוברות למערכת אזעקה, או מצלמות אבטחה אשר פועלות כיחידה עצמאית נפרדת. כל המצלמות מותאמות גם לראיית לילה וניתן להפעילו באמצעות אינפרא אדום.

שיקולים נוספים לבחירת המצלמה הם גודל, זווית, מיקום וטווח הצילום.

מצלמות בעידן של טכנולוגיה מתקדמת

כיום, עם ההתפתחות הטכנולוגית קיימות מצלמות אבטחה שניתן לצפות בהן דרך הטלפון הנייד. מצלמות אלו מחוברות לנערכת הקלטה וצפייה מרחוק, כך שהצפייה אפשרית בכל זמן ומכל מקום בו אתם נמצאים.

בארגונים גדולים, מפעלים או בתי עסק בעלי מימדים, אנו נוהגים להתקין מספר מצלמות אבטחה באמצעות מוקד אבטחה כאשר הצפייה בכולן מתבצעת באמצעות הגדה מוקדמת ומעבר בין המצלמות. הצפייה מתבצעת באמצעות מוניטור נפרד או מסך מחשב.

יש חשיבות רבה מאד להתקנת מצלמת אבטחה. כשהן משולבות עם מערכת האזעקה מתקבל אפקט הרתעה גבוה מאד.

ארקס היא חברה לשירותי אבטחה בעלת מוניטין רב-שנים, ידע מקצועי רב ויסודיות בביצוע. את היתרונות הללו או מביאים לכל פגישת יעוץ ואפיון בנוגע למצלמות האבטחה, אנו מתאימים את הציוד לצרכיכם, ובוחרים את האמצעים האפקטיביים ביותר וההתקנה האחראית והמקצועית של המצלמה שנבחרה. הנסיון שלנו מסייע לנו להבין את הנקודות האסטרטגיות ביותר ולמצוא את המענה האופטימלי שישמש אתכם בבטחה ויקנה לכם שקט נפשי יקר מפז.

לפרטים – פנו אלינו ונשמח להיפגש עמכם לצורך לימוד הצרכים והצגת האמצעים.

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן