ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

עוקץ ביום החתונה – סיוט שניתן למניעה

אירוע חד-פעמי כמו חתונה הוא דבר משמח לכל הדעות. יחד עם ההתרגשות והשמחה, כל מה שמבקשי לעצמם חוגגי האירוע וכמותם גם בעלי המקום, הוא אירוע שלו וללא כל הפרעות, סכנות או כל דבר שיפר את הסדר והשמחה. נתונים מדאיגים הנמסרים ממשטרת ישראל, מצביעים על מעשי נוכלות רבים הקשורים לחתונות, כאשר מעשי העוקץ רק הולכים ומשתכללים. אין בידי המשטרה לסייע אלא רק לאחר שנעשה מעשה, בעוד שבאמצעות אבטחת חתונות, ניתן למנוע מצבים רבים שיש בהם עוגמת נפש לא מבוטלת.

על הדבש ועל העוקץ

תופעה מדאיגה שהולכת ומקבלת מימדים גדולים היא תופעת העוקץ בחתונות. זה מתחיל בנסיונות גניבה של הכספת באולם, ממשיך בהשתלטות על רכבם של בני הזוג שנשאו וריקון הרכב מתכולתו, כלומר, המתנות והשיקים עימם חזרו בני הזוג לביתם, ונרשמו אפילו מקרים של פריצות לבתיהם של החתן והכלה, או אורחים אחרים, בזמן שחגגו במסיבת החתונה.

השיטה היא אכזרית בפשטותה. בתם האירוע חוזרים בני הזוג שאך זה נישאו, לביתם או לבית המלון ברכבם מצויות ההמחאות שקיבלו באירוע. מספיק רגע אחד בו שניהם ירדו מהרכב, כדי שיתבצע השוד וריקון הרכב מתכולתו. שיטה נוספת היא גניבה של הרכב עצמו. הדבר קורה לרב לפני תחילת האירוע. החתן והכלה יוצאים מהרכב המהודר מניעת עוקץ ביום החתונה והמקושט כדי להצטלם על רקע ים או שקיעה. בשלב זה מתבצעת גניבת הרכב. מקרים נוספים הם נסיונות גניבת הכספת המצויה באולם האירועים ושם נשמרים כל השיקים עד לתום האירוע. שלא לדבר על הפרות סדר או קטטות במהלך האירוע עצמו, מה שיכול להפוך אירוע משמח לסיוט של ממש עבור המארחים והאורחים.

מה עושים? פשוט מונעים את התרחישים הללו.

הפתרונות בידיים שלנו

כדי שיום החתונה לא יהפוך מיום מאושר ליום מלא בעוגמות נפש, נדרשת אבטחת אירועים וחתונות. מדבר על אבטחה הניתנת על ידי מאבטחים מיומנים, מקצועיים ודיסקרטיים. שירותי האבטחה כוללים בין היתר:

  • נהג ברכב החתונה – כדי של תנהגו לבד ותסתכנו בגניבת רכבכם, מוצמד אליכם נהג שהוא בעצם מאבטח. הנהג שומר על שלומם של החתן והכלה, כמו גם על הרכב. אמון בזיהוי מצבים חשודים, בתגובה מהירה, קרב מגע ואף נושא כלי נשק. מדובר במאבטחים מתחשבים שלא מפריעים להתנהלות היום המשמח הזה כלל.
  • אבטחת כספות – החשש הגדול ביותר הוא הכספת באולם. רגע  אחד של הסחת הדעת והנה נעלמה הכספת או התרוקנה כליל. מאבטחים בתוך אולם האירועים עצמו, מבטיחים את שלומה של הכספת, כמו גם את שלום האורחים וכל המשתתפים באירוע.
  • אבטחת בתים כדי לא לשוב לבית פרוץ וריק בתום האירוע, מספקת חברת האבטחה שירותי אבטחת בתים. אלו יכולים להיות בתי הורי הזג שנישא, או ביתם. מעשי פריצה רבים מתרחשים בדיוק במקביל לאירוע. שירותי האבטחה כוליים מאבטח המצוי בסמוך לבית ונמצא בקשר עם מוקד חברת האבטחה, במידה ונדרש גיבוי. מאבטח זה מורשה גם להחזיק בנשק חם. הוא מאומן ומוכשר לזהות סימנים חשודים, לבצע סריקה בסביבת הבית ולהתריע מבעוד מועד על כל הפרת שגרה.
  • אבטחת מקיפה לאירועים חתונה של אדם בעל השפעה, אישיות בכירה וכדומה דורשת גם אבטחה במהלך כל האירוע. הכוונה היא לשמור על שלומם של באי האירוע, למנוע כניסתם של אורחים בלתי קרואים ולוודא כי האירוע מתנהל כסדרו. המאבטחים אמונים על דיסקרטיות, לא מפריעים לאירוע להתנהל כסדרו ולא בולטים בשטח. הם אמונים לזהות סכנות הנשקפות לאורחים, או לאדם ספציפי, להגן עליו ולהשליט סדר. מדובר במאבטחים שקטים אולם חושים, המבצעי את עבודתם בשקט, בצורה מסודרת ועם כל הידע שצברו במהלך ההכשרה המקצועית שלהם.

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן