ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

כמה עובדות על חברות אבטחה

אנחנו רואים אותם בסרטים. שריריים ומסוקסים, משקפי שמש כהים, אוזנייה בתוך האוזן. דורכים וערניים למתרחש. פתאום נשמע קל עז. אולי ירייה, אולי צמיג שהתפוצץ במקרה. הם מסתערים על האח"מ, מגנים עליו בגופם ומחלקים הנחיות ברורות וקצרות דרך האוזנייה שלהם. האמת? עד כמה שהתיאור נשמע הוליוודי, הוא דווקא לא רחוק מהמציאות. רק שאבטחה היא לא רק סצנות כאלו, אלא תחום נרחב, מסועף ומורכב מהרבה יותר דברים ממה שאולי העלינו בדעתנו.

חברות אבטחה בעולם חשוף ומסוכן

דמיינו לעצמכם עולם בו אין סכנות, אין פריצות, אין התלהמויות וקטטות באצטדיון או במועדון. דמיינו עולם בו נוכל לנסוע לחופשה ולדעת שכשנחזור שום דבר לא יקרה לבית שלנו או לעסק שלנו. נשמע נפלא, אולם רחוק מהמציאות בה אנו חיים. במציאות של חיינו מתרחשים מקרים רבים הדורשים התערבות של גורם מוסמך ומיומן, שיסכל כל נסיון להפרת סדר מכל סוג שהוא ויאפשר לנו לחיות את חיינו ברוגע ובידיעה כי אנו מצויים בידיים טובות.

לידיים הטובות האלו קוראים חברת אבטחה.

אז מה זה בדיוק?

חברת אבטחה היא גוף מקצועי, שיש לו את הטכנולוגיה, הידע והגורם האנושי, שביחד ייצרו עבורנו מערך של בטחון ושמירה עלינו, על הרכוש שלנו, הנכסים שלנו והשקט שלנו. זה יכול להיות מועדון שנעדיף לא ללכת לבלות בו, כי שמענו על קטטה שאירעה בו בשבוע שעבר, או משלחת לחו"ל שאנו חוששים להצטרף אליה, מחשש להיתקלויות עם גורמים עוינים. אולי אתם נמנעים להגיע לעצרת בישוב מסוים מחשש שהרוחות יתלהטו, או שאולי אתם נושאים בתפקיד בכיר מאד וחוששים לחייכם. לא חושבה הסיבה, חשוב לדעת כי יש מנגנונים מקצועיים שיאפשרו לכם להמשיך ולהתנהל כרגיל ובבטחה. זהו תפקידה של חברת האבטחה.

חברות אבטחה בעולם מסוכן

חברות אבטחה הן המקום אליו תפנו כדי למצוא פתרון אפקטיבי ואופרטיבי בכל הנוגע לביטחון אישי בתחומי חיים מגוונים. זה יכול להיות שמירה על הסדר במועדון, בר, מסיבה, כנס או מגרש כדורגל. זה יכול להיות שמירה פיסית, אנושית, על בית בעת נסיעה לחו"ל, זאת בנוסף לאמצעי אבטחה אלקטרוניים מתקדמים, כמו למשל מצלמות אבטחה או מערכות אזעקה משוכללות. אבטחה יכולה להיות שמירה על ישוב קהילתי שלם או על שכונה סגורה המבקשת את הצביון האינטימי והבטוח שלה. זו יכולה להיות שמירה על קניונים, על בתי ספר, וכן, גם על ראש העיר או ראש הממשלה, או אורח חשוב שהגיע מחו"ל.

פנים רבות לאבטחה

לאבטחה יש פנים רבות, כאשר המכנה המשותף הוא אמינות, יכולת לוגיסטית ותפעולית גבוהה, עבודה בהתאם לנוהלי וחוקי גורמי הבטחון בארץ ובעיקר בהתאמה מוחלטת לצרכי הלקוח.

אז מה שאתם רואים בסרטים הוא נכון, כשמדובר באבטחת אישים. מאבטחים מובחרים, יוצאי יחידות קרביות או יחידות מובחרות אחרות הם אלו השומרים על בטחונה של האישיות המדוברת. הם מוסמכים, הם מוכשרים בתחומים רבים, הל מקרב מגע וכלה בניתוח מצבי חירום ופעולות מהירות. הם אנשים שאין להם עבר פלילי, דיסקרטיים ומהימנים. אלו הם מאבטחים בעוסקים באבטחת אישים. ויש עוד. יש את כל אלו העומדים בכניסה למועדון ומזהים את ה"טראבל מייקרים", אלו השומרים על הכנס או העצרת שיתנהלו ללא הפרעות, אלו המבצעים סיורים בניידות סיור ברחובות הישוב, אלו הרגישים לזהות פעילות חשודה בכניסה לבית או לבניין משרדים. לכל אלו, אנו בעצם חייבים תודה גדולה, כי עד שלא נגיע לעולם אופורי, בו אין סכנות ואין פריצות ואין מהומות ואין הפרעות, נזדקק לשירותיהם המקצועיים ובידיעה שיש מי ששומר עלינו.

אבטחה הופכת, אם כן,  למצרך חשוב והכרחי בחיים המודרניים, הן בפן האישי והן בפן המוסדי-עסקי. 

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן