ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת מבני ציבור ומוסדות ממשלתיים

אחד התחומים בהם נדרשת רמת מקצועיות גבוהה במיוחד הוא אבטחת מוסדות ממשלתיים ומבנים ציבוריים. מדובר במקומות בהם יש תעבורה רחבת היקפים של אנשים, מדי יום, במבנים גדולים המכילים כמות עבדים רבה ובחלקם נושאי תפקידים רגישים. תחום זה דורש היערכות והתייחסות מיוחדת ורגישה של חברת האבטחה, המציבה במקום מאבטחים מהשורה הראשונה.

אבטחת צמודה של מבנים ציבוריים 

בשנת 1968 נחקק בישראל חוק רישוי לעסקים, שבעקבותיו נדרש כל בית עסק לקבל את אישרה של המשטרה כי הוא מבטיח את שלומו של הציבור השוהה בו, דרך קבע, או מזדמנים למקום וכי המקום עומד בתקנים כפי שהגדירה אותם משטרת ישראל. המדובר הוא בבתי עסק בהם יש קהל רב, בראשם מבנים ציבוריים ומוסדות ממשלתיים. מבנים ציבוריים נוספים שיש עליהם שימת לב מיוחדת הם מוסדות חינוך, כמו בתי ספר וגנים.

מבנים ציבוריים או ממשלתיים הם מבנים שיש בהם תעבורה אנושית גבוהה במיוחד, למשל בתי חולים. מדובר במצבים בהם נדרשת ערנות ודריכות מרובים לאורך כל שעות העבודה. לא רק שמדובר בכמות מסיבית ואינטנסיבית של אנשים הפוקדים מקומות כמו בתי חולים, במוסדות ממשלתיים רבים ישנה גם מתיחות הנובעת מאופי המקום. מוסדות כמו אבטחת מבני ציבור לשכות תעסוקה או הביטוח הלאומי הם רגישים מאד בשל אופי המבקרים, הסובלים מתסכול, מתחים ומצוקה אנושית קשה והרוחות עלולות להתלהם בכל רגע. לכן, אבטחת מבנים ומוסדות כאלו דורשת רמה מקצועית גבוהה מאד, יכולת להגיב במהירות וזיהוי מצבים העלולים להוביל לאלימות או התלהמות. מהמאבטחים נדרשת משמעת עצמית גבהה, דריכות מוגברת, שמירה קפדנית, סבלנות רבה והיכולת לפתור ולהתמודד עם תרחישים רבים ומגוונים.

לומדים את הכללים             

חוק הרישוי לעסקים אולי פתח בפני חברות אבטחה את האפשרות להציע את עצמם כאחראים על שלום הציבור במבנים המדוברים, אולם האישור לתקינות המקום ועמידה בסטנדרטים של שמירה איכותית ומקצועית מצוי בידי המשטרה, שרק לה יש את המסכות להחליט עם שמירת המקום עומד בתקנים והנהלים שהציבה. לצורך כך עוברים המאבטחים המועמדים לעבודה במתקנים המדוברים, הדרכה מקיפה וסדרת אימונים המכשירים אתם לעמוד בכל התקנים שדורשת מהם המשטרה, כולל קורסי רענון בהתאם לתיקוני ועדכונים שמוציאה המשטרה מעת לעת.ההכשרה כוללת הדרכה מעשית ותיאורטית, אשר כוללת אימוני ירי במטווחים ובסופם הוצאת רשיון לנשיאת נשק, אימוני כושר גופני וקרב מגע, הדרכות להתמודדות עם משברים שונים, ניהול משא ומתן, הפעלת שיקול דעת ועוד.

במקומות ציבוריים גדולים במיוחד מופעל, בנוסף לאבטחה גם מערך של צוותים העוסקים בבדיקת תיקים ובמקום מותקנים גם גלאים לזיהוי מתכות וחפצים חשודים.

מקרים רבים יכולים היו להסתיים באסון לולא שימת הלב המודגשת והערנות שגילו מאבטחים העוסקים באבטחת מבנים ציבוריים ומוסדות ממשלתיים.

ארקס אבטחה, כחברת אבטחה מובילה ומקצועית המספקת פתרונות אבטחה חדשניים ומתקדמים, עוסקת, בין היתר, באבטחת מבנים ציבוריים ומוסדות ממשלתיים (כמו גם אתרי בניה). המאבטחים של ארקס עוברים הכשרה והסמכה מקיפים, קפדניים וברמה גבוהה, כדי להבטיח את האבטחה האיכותית ביותר למקומות אלה. המאבטחים הנבחרים לתפקידים אלו ממוינים בקפדנות בשל הרגישות הגבוהה ואופי התפקיד, כך שהחברה מציעה לכל לקוח את ההגנה המירבית והמקצועית ביותר, ובכפוף לתקנות ונהלי משטרת ישראל.

למידע נוסף על אבטחת מבני ציבור ומוסדות ממשלתיים בארקס – צרו עימנו קשר בכל עת ונשרת אתכם במקצועיות, ביסודיות ובאיכות השמורה ללקוחותינו.

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן