ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

חברת אבטחה באשקלון

העיר אשקלון נמצאת בפריחה חסרת תקדים בעשור האחרון – תאוצת בנייה הולכת וגוברת לצד פיתוח השירותים ותרבות הפנאי, מעניקים לה מעמד של עיר בתנופה ולאחת הערים המרכזיות באזור הדרום.  העיר קולטת אזרחים שעוברים ממקומות רבים בארץ ומוצאים בה עיר חוף נוחה, בעלת עורקי תחבורה סבירים לכל רחבי הארץ. אין ספק כי מגמה זו תלך ותתרחב ככל שיחלוף הזמן.

בד בבד עם התפתחות העיר קיימת עלייה משמעותית בדרישה לשירותי אבטחה מקצועיים ברחבי העיר וסביבתה. הנ"ל בא לידי ביטוי בקריאות מסביב לשעון למאבטחים מיומנים למגוון מטרות.

חברת שמירה אשקלון

 

מה מקבלים במסגרת אבטחה מקצועית מחברת שמירה באשקלון?

כל עסק/מוסד המעוניין באבטחה מקצועית בעיר אשקלון, מקבל מאיתנו מעטפת של אבטחה אנושית, הכוללת הקצאת מאבטחים מאומנים ומנוסים שעברו קורסי הכשרה מתאימים למשימה. בנוסף ובהתאם לצרכים הספציפיים, אנו מקיימים שירות מוקד אבטחה היקפי המחובר לאנשי האבטחה בשטח ולמנהלי החברה, וכמו כן קיים שירות סיור אקטיבי רכוב המשלים את תמונת ההגנה לכדי היערכות לכל תרחיש בזמן אמת.

באירועים רבי משתתפים / הופעות / אירועי ספורט וכדומה אנו מקצים את מערך הסדרנות של ארקס הכולל סדרנים מקצועיים המצוידים בכל האמצעים הנדרשים וההדרכה המתבקשת לניהול כניסות ויציאות, בידוקים ביטחוניים ולעיתים שימוש במערך סלקטורים.

לארקס מחלקת אבטחת אישים ושומרי ראש מהמובילות בישראל, אשר אמונה על משימות אבטחה צמודה על אישים/דמויות מאוימות הזקוקות לליווי אבטחתי דיסקרטי לאורך רוב/כל שעות היממה.

מקומות בילוי באשקלון מקבלים ליווי אבטחה ממאבטחי מועדונים חסונים ומנוסים אשר פרוסים לפי הצורך ומבצעים עבודה יסודית בשמירה על ביטחון מבלים ברחבי העיר. כל משימת אבטחה שכזו מנוהלת ע"פ תיק אבטחה מסודר ונהלים מחמירים, כמו גם בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל לפי הצורך.

ארקס – חברת אבטחה מומלצת בדרום ואשקלון בפרט

אנו מלווים עסקים, חברות ומוסדות כבר מזה 2 עשורים תוך דבקות אין-קץ במשימה, אחריות ללא פשרות והבנת המשמעות והחשיבות של עבודת המאבטחים שלנו בשטח. ארקס עובדת במסגרת  קריטריונים קפדניים של בקרת איכות, כולל תו תקן איכות לניהול איכות מתקדם ISO 9001 , אנו משקיעים זמן, משאבים ואנרגיה לשפר בכל עת ביצועים ולתחקר אירועים על מנת להיות יעילים ושירותיים בהתאם לחזון החברה.

ניתן ליצור איתנו קשר 24 שעות ביממה

צוות ארקס חי ונושם את תחום הביטחון והסדרנות, ואנו מתפעלים את האמצעים המתקדמים ביותר, הן הטכנולוגיים והן האנושיים, כדי להבטיח את ביטחונם של תושבי אשקלון והסביבה, בכל מצב לו נידרש. תושבי אשקלון יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהם בידיים הטובות ביותר בתחום השמירה והאבטחה.

לקוחותינו האשקלונים יכולים לצפות בשלל ההמלצות על החברה, לקבל רושם על פעילותינו הענפה בכל רחבי הארץ ולקבל את כל המידע והפרטים בנוגע לצרכים הפרטניים שלהם.

אנו זמינים 24 שעות ביממה לספק מידע נוסף, להציע הצעת מחיר או לסייע בכל שאלה שיכולה לעלות. צרו קשר, ונשמח להיות לעזרתכם בכל עת.

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן