ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

מאפייני המפתח של חברת אבטחה מעולה

חברת אבטחה בישראל מספקת רשת בטחון והגנה במצבים רבים ומגוונים, החל מאבטחת אישים, דרך אבטחת מועדונים וכלה באבטחת ישובים ובתים פרטיים. על הצורך בחברת אבטחה אין טעם להרחיב, במיוחד שבמקרים רבים אין דרך אחרת להבטיח הגנה מושלמת, כמו למשל באירועי ספורט, מופעים או אירועים המוניים אחרים, שם הפחיתה המשטרה למינימום את נוכחותה ונדרשים פתרונות אפקטיביים אחרים. אולם מה צריך לדעת לפני שבוחרים חברת אבטחה? לפניכם, חמשה מאפיינים של אבטחה מצוינת.

חברת אבטחה מומלצת

1. טוב שם טוב משמן טוב

הדרך למצוא חברת אבטחה מצוינת היא לאו דווקא להתרשם מפרסומים שונים. בעיקר חשוב לוודא כי יש לחברת האבטחה נסיון מוכח בסוגי אבטחה שונים, שיש לה את הרשיונות המתאימים לעסוק באבטחה, כולל אבטחה מורכבת ועדינה ולברר מי המאבטחים בחברה. מאבטחים בחברת אבטחה יכולים להיות רק אנשים, תושבי קבע בישראל, שאין להם כל עבר פלילי או רישום כל שהוא במשטרה, שעברו הסמכות ואימונים אישיים מפרכים בשאיפה למצוינות, שאמונים להשתמש בנשק ואף מורשים לשאת אותו, בעלי כושר גופני גבוה, עם התמחות בקרב מגע ולעתים באמנויות לחימה נוספות, ושרכשו את הסמכתם באמצעות קורסים והדרכות. רצוי לבקש לראות תעודות, קורות חיים של מאבטח ולהתרשם מנסיונם, מהמיומנות שלהם ויכולותיהם האישיות.

2. מערך לוגיסטי

חברת אבטחה מצוינת היא חברה  שיש לה את האמצעים האנושיים והטכנולוגיים המתקדמים ביותר. חברה כזו תציג בפניכם תוכנית מתאר ופעולה שתסקור את אופי האבטחה הנדרש, בהתאם למצב, את כוח האדם הממונה לצוותים השונים באבטחת האירוע, המבנה או, הישוב או האישיות, תחקור ותלמד לעומק את אירועי העבר כדי ללמוד ולהפיק מהם לקחים ותציג תוכנית מקיפה וכוללת של אסטרטגיית האבטחה המודרנית והמתקדמת שלה.

3. יכולות מוכחות

על חברת האבטחה להציג בפניכם רשימה של תרחישים עימם התמודדה ועימם התמודדו המאבטחים בחברה. חברת אבטחה מנוסה ומקצועית תוכל להעמיד מאבטחים גם למשימות מחוץ לישראל, למשל, ליווי אישיות בכירה או איש עסקים לחו"ל, ליווי משלחות וכיוצ"ב. על חברת האבטחה להיות מסוגלת להציע מערך כולל של פתרונות אבטחה, כמו למשל רכבי סיור, מחקר ואיסוף מידע מודיעיני מקדים, יכולת טכנולוגית מוכחת בהתקנת מצלמות אבטחה, ציות מוקד שיעמוד בקשר רציף עם המאבטחים ועוד. חברה שתעמוד בקריטריונים אלו ותציג את היכולות שלה בכל המישורים, היא חברה שראוי להתקשר עימה.

4. הקשר האנושי

מאבטחים בחברת אבטחה אמינה ובעלת יציבות מקצועית הם כאלו שלנגד עיניהם עומדת מטרה אחת בלבד והיא לספק את השירות הטוב ביותר. רובם יוצאי יחידות קרביות, מודיעיניות ויחידות מובחרות אחרות, עם נאמנות ומוסר עבודה גבוה, ואשר עברו ועוברים שורת הדרכות וקורסים, זאת בנוסף לאימונים הגופניים ואימוני הירי. הם דיסקרטיים, מבינים את המתרחש ולא עומדים בדרכו של איש העסקים, הסלבריטאי או האישיות הפוליטית עליה הם שומרים. המימד האנושי חשוב לא פחות מיכולות ומטכניקות מקצועיות, במיוחד באבטחה בה יש קשר ישיר ורציף עם המטרה אותה מאבטחים.

5. בשם החוק

חברת אבטחה מצוינת ועם מוניטין גבוה היא חברה הנושאת בכל הרשיונות הנדרשים ופועלת בתיאום מלא, בשקיפות ובכפוף לנהלים ולכללים של גורמי חוק כמו משטרת ישראל, המשרד לבטחון פנים, קב"ט הישוב וכדומה. החברה גם תשתמש ותיעזר בשירותיהם של אלו במידת הצורך ותפעל בהתאם להנחיות.

כל התכונות האלו הן התנאים החשובים ביותר לשמה וליציבותה של חברת אבטחה. וודאו מי הם לקוחות החברה, באילו שיטות היא משתמשת באבטחה, כולל עזרים טכנולוגיים, כמה עובדים מונה החברה ומה הוותק שלה בתחום.

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן