ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

חברת אבטחה בתל אביב – מקצועיות, ניסיון, יעילות

גרים/עובדים/מבלים בתל אביב? העיר ללא הפסקה מציעה מגון רחב של פעילויות ותחומי עניין וגם, למרבה הצער, גם הזדמנויות רבות להפרעות סדר, פריצות ואירועי פשע. ארקס שומרת על הקיים באמצעות שירותי אבטחה בתל אביב, שיבטיחו לתושבי העיר הפופולארית הזו, שקט, שלווה והידיעה שיש מי ששומר עלינו.

חברת אבטחה בתל אביב – לכל מטרה

תל אביב היא עיר המושכת אליה רבים. היא מציעה מגון עצם של אפשרויות בילוי, תעסוקה, חינוך ותרבות. תושבי העיר, וגם אלו המגיעים רק כדי לבלות בה, מוצאים עיר תוססת ומתקדמת בכל סטנדרט ארצי ובין לאומי. יחד עם זאת, מנתוני הפשיעה שאך זה פורסמו על ידי משטרת ישראל, עולים ממצאים מדאיגים. מקרי שוד, אלימות והפרעות במקומות ציבוריים הם חלק מהמציאות בה נתקלים תושבי העיר גם מי שמגיע אליה מבחוץ, לצרכי עבודה, לימודים, עסקים או בילוי. הדרך האפקטיבית ביותר להבטיח את שלומו של כל עסק, בית, מקום ואדם בת"א הם שכירת שירותי אבטחה בת"א.

אז מה זה בדיוק?

אבטחה ללא פשרות

שירותי אבטחה בתל אביב הם בעצם כל האמצעים המקצועיים, המתקדמים והאפקטיביים שיבטיחו לנו את השקט הנפשי אותו אנו מבקשים לעצמנו. יכול להיות שאתם מתכננים ללכת לאירוע ספורט מסוקר שחיכיתם לו זמן רב אולם אתם חוששים מהפרעות, התלהמויות ואי סדר במגרש או באיצטדיון. יכול להיות שחשבתם לצאת לבלות במועדון מסוים אולם בדיוק שמעתם על קטטה שהתרחשה בו בשבוע שעבר. יכול להיות שזה מה שמונע בעדכם ללכת לאירוע מסוים. לא חבל?

אבטחה בתל אביב

תרחישים לא חסרים, השאלה היא רק מה ניתן לעשות כדי שלא יחזרו על עצמם. אבטחה בתל אביב מספקת שירותי שמירה ואבטחה, בהתאם לכל אירוע, מצב או דרישה. זה מתחיל בהתקנת אמצעי אבטחה משוכללים, חדשניים ומתקדמים טכנולוגית בבית העסק או בבית הפרטי, ומסתיים בהצבת מאבטחים אישיים שישמרו על שלומו של אדם או קבוצת אנשים. מדובר במאבטחים מיומנים, בעלי כישורים מוכחים, אשר עברו הכשרה מיוחדת להתמודדות עם מצבים תרחישים שונים.

שירותי מוקד והיעזרות באמצעים טכנולוגיים מתקדמים

לצוותי המאבטחים שלנו מתלווים ברוב המקרים גם סיירים ניידים, אשר משמשים עזר בזמן אמת במצבים המצריכים הגעה לאזור מסוים, וכמובן שבמקרי חירום. כל העובדים של החברה מחוברים למוקד אבטחה מתקדם המאויש באנשי צוות המנווטים את הכוחות התל אביביים הרלוונטיים לאזורי ההתרחשות בזמן אמת. כמו כן, כחברת אבטחה מובילה ומעודכנת, באירועים/מקומות סטטיים המצריכים זאת אנשינו מצוידים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים כגון מערכות אזעקה, רחפנים, אמצעי בילוש, מצלמות אנליטיקה ועוד.

כבר מעל 15 שנים שחברתנו מבצעת משימות שמירה, אבטחה וסדרנות בתוככי העיר תל אביב ומאחורינו כבר אינספור משימות שמירה ואבטחה עבור תושבי העיר ואורחיה. אנו מכירים את כלל האזורים, המוסדות וההתרחשויות באופן אבסולוטי ומסוגלים לתת מענה אבטחה מדויק, מרתיע ואיכותי לשורה של משימות, וזאת בהתרעה קצרה ובזמינות של 24/7.

ארקס אבטחה מעניקה מזה שנים שירותי אבטחה בתל אביב, למגוון מוסדות פרטיים/ציבוריים, החל ממועדונים וברים, דרך מוסדות חינוך ומבני ציבור ועד מתן פתרונות נקודתיים לאירועים המוניים וכן אירועים קטנים יותר. לשרותנו כוח האדם המיומן ביותר במשימות אבטחה ושמירה מורכבות בזכות ניסיון עצום שרכשנו, הן בבחירת המאבטחים והן בהכשרתם המקצועית והשתלמויותיהם על רצף הזמן.  אנו מזמינים אתכם להתרשם מהמוניטין הרב שצברה החברה, בזכות ההצלחות, בזכות איכות המאבטחים ובזכות היכולת לספק מענה אופרטיבי ואפקטיבי לכל מצב בו נדרשת אבטחה בעיר שאין בה הפסקה.

שאלות נפוצות

האחריות של מאבטח בעיר תל אביב היא לשמור על שלומם וביטחונם של האנשים והרכוש באזור הפעולה שלו. זה כולל מעקב אחר איומים ביטחוניים, תגובה למצבי חירום ומתן עזרה ראשונה במקרה של פגיעה גופנית. השומרים והסדרנים אחראים גם על שמירת הסדר הציבורי ומניעת פשיעה באזור האחריות שלהם.

אנו לוקחים ברצינות את בקרת האיכות ומיישמים תהליך בחירה והכשרה קפדני של המאבטחים המקצועיים שלנו. כל אנשי צוות האבטחה שלנו הם בעלי רישיון מלא, מבוטחים ועוברים הכשרה והערכות ביצועים קבועות. יש לנו גם מערכת בקרת איכות יעילה כדי להבטיח שכל שירותי האבטחה עומדים בסטנדרטים הגבוהים שלנו.

אנו למודי ניסיון מאירועי קיצון שהתרחשו בתל אביב תחת המשמרת שלנו. המאבטחים המקצועיים שלנו הוכשרו להתמודד עם מצבי חירום ומצוידים בכלים ובציוד הנדרשים כדי להגיב במהירות וביעילות, תוך יצירת הרתעה מקסימלית. במקרה חירום, אנשי האבטחה שלנו ינקטו בפעולה מידית לאבטחת האזור, מתן עזרה ראשונה וייצרו קשר עם הרשויות המקומיות וגורמי אכיפת החוק לפי הצורך.

כל המאבטחים בתל אביב מחויבים לשאת תעודה מזהה המציגה את שמם, תמונתם וחברת האבטחה בה הם עובדים. אם יש לך ספק לגבי הלגיטימיות של מאבטח, תוכל לפנות לרשויות המקומיות או לחברת האבטחה  כדי לאמת את האישורים שלהם.

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן