ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחה ביום העצמאות

 

אבטחה ביום העצמאות

 

אבטחה ביום העצמאות

ארקס אבטחה מעניקה שירותי אבטחה, שמירה וסדרנות בפריסה כלל ארצית בכל יום עצמאות. שירות המאבטחים הינו עבור כל מטרה – החל מאירועים פרטיים ועד לאירועים המוניים. ניתן ליצור קשר בכל עת לקבלת פרטים והצעת מחיר.

בכל שנה באזור אפריל/מאי מציינת מדינתנו את יום העצמאות לקיומה. בהחלט סיבה למסיבה ולחגיגה, שהופכת את יום העצמאות למפגן רחב של מופעים ואירועים רבים בכל רחבי הארץ. אלה, באופן טבעי, דורשים היערכות מקיפה של חברות אבטחה אשר אפשרו, יחד עם כוחות הביטחון, את קיומם של אותם אירועים משמחים.

עצם העובדה שבתוך 24 שעות חגגו בכל עיר ובכל אזור את יום העצמאות הביאה לכך שבעבור לא מעט מאבטחים יום העצמאות הינו יום שמחייב אותם לוותר על התוכניות שעשו עם משפחותיהם וחבריהם ולצאת ולאבטח את אחד מאותם האירועים.

חברות אבטחה ותיקות ובעלות ניסיון מכירות בייחודיות של אותם אירועים הגדושים במאות ואלפי אזרחים. במאמר זה נגע בקצרה בנקודות המאפיינות את האבטחה ביום העצמאות בישראל וזאת לעומת ימים ואירועים אחרים לאורך השנה.

 

אבטחת אירועים רבי משתתפים

אבטחת אזור הבמה ומאחורי הקלעים כאזור סטרילי

גולת הכותרת של ערב יום העצמאות הן הבמות במרכזי הערים. אליהם מגיעים טובי הזמרים והלהקות להופעות קצובות כשאליהם ממתינים בכיליון עיניים מאות ואלפי תושבים. על מנת לאפשר לאמנים להופיע בנוחות ובביטחון חשוב כמובן ליצור סביב הבמה טבעת אבטחה היקפית ובה שילוב של גדרות בגובה חצי מטר לפחות והעמדה של מאבטחים בכל כמה מטרים.

מעבר לקדמת הבמה והבמה עצמה חשוב לאבטח ולדאוג לשטח סטרילי גם מאחור. שם יימצא ציוד הגברה יקר, הפמליות של האמנים, רכבי הסעות ובעלי תפקידים נוספים. כל אלו זקוקים למרחב נקי מאזרחים זאת על מנת לאפשר קיום רציף ותקין של אירועי ערב יום העצמאות.

אבטחת כמות רבה של אזרחים בתא שטח רחב

אחד מן האתגרים היותר מורכבים עבור צוותי אבטחה הוא להעניק אבטחה היקפית ומהימנה עבור מאות ואלפי אנשים הפרוסים על תא שטח רחב ומורכב. כפי שכבר ציינו קודם, בערב יום העצמאות מתקיימים מופעים רבים תחת כיפת השמיים כשלא פעם מדובר על מרחבים לא פשוטים לאבטחה דוגמת פארקים עירוניים גדולים, מרחבים במושבים וקיבוצים ועוד.

מעבר לאתגר של שילוב כמות נכבדת של מאבטחים אשר יוכלו לכסות ולתת מענה למרחב האבטחה הענק, ישנו האתגר הלא פשוט בין כלל כוחות האבטחה לעבוד באופן הרמוני, מסודר ויעיל מבלי שנותרים פרצות ונקודות תורפה אותם יוכלו לנצל לרעה מפגעים.

אבטחת כניסה ויציאה של אמנים למתחם ההופעות

בבמות רבות של יום העצמאות יופיעו לאורך שעות הערב והלילה מספר לא מבוטל של אמנים. הגעתן למתחם הבמות ויציאתם משם אמורה להתנהל באופן מסודר, יעיל ובטוח וזאת גם למול לוח הזמנים המדויק בו הם צריכים לעמוד בשל העובדה שחלקם הגדול התחייב למספר הופעות במספר מוקדים שונים.

צוותי האבטחה ביום העצמאות אמונים בין היתר על אבטחת שיירות הכניסה והיציאה של האמנים למתחם. אי יצירת מעבר בטוח ומהיר עבור הרכבים המסיעים את האמנים יגרום לעיכוב עלייתם לבמה ובכך לעיכוב של האמנים שאמורים לעלות אחריהם.

אבטחה ביום העצמאות באמצעות רחפן

שימוש ברחפנים עבור תצפית רחבה מלמעלה

ידוע שלקדמה ולטכנולוגיה השפעה ישירה ובולטת על עולם האבטחה. הפיתוחים הרבים אליהם אנו נחשפים הופכים לשימושיים עבור צוותי אבטחה רבים בארץ ובעולם.

אחד מהשימושים הנפוצים ביום העצמאות האחרון שנערכו באור יום ובהם עשו צוותי האבטחה שימוש ברחפנים אשר העניקו תמונה רחבה ועדכנית של מתחמי אירועים. תמונה זו מאפשרת למאבטחים שיושבים בקונטרול לראות את סד"כ המאבטחים בכל זמן, לנסות ולאתר נקודות תורפה במתחמים ולאפשר מענה יעיל ומהיר יותר לכל אירוע שמתפתח או מניעה מראש של אירוע שיש והיה יכול להתפתח או להסלים.

זקוקים לשירות אבטחה מקצועי, מחויב וזמין ליום העצמאות? צרו איתנו קשר עכשיו ונשמח לשרת אתכם נאמנה!

 

 

 

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן