ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת ברים

אבטחת ברים

בר הוא מקום בילוי מועדף על רבים. הוא אינטימי, אפשר לשתות בו אלכוהול עם חברים, אפשר לשמוע מוזיקה טובה ולספוג את האווירה האורבנית של המקום. ישראלים רבים מסיימים את יום העבודה שלהם במפגש חברים בבר, או עוברים בו אחרי בילוי במסעדה כדי ליהנות מחברה טובה וכמה משקאות טובים. את האידיליה הזו אפשר להפר בקלות אם ייכנסו למקום מבקרים לא קרואים, עבריינים או כאלה שריבוי האלכוהול במקום יקרוץ להם וינסו לעשות מעשה כדי להשיג לעצמם משקה. לא מעט קטטות, מריבות ומלחמות חבורות מתרחשות דווקא בברים.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה. ארקס מספקת בשנים האחרונות אבטחה מקצועית ומהימנה עבור ברים ומועדוני לילה, אבטחה שמבטיחה לאורחים בילוי מהנה ובטוח ולמבקרים הלא רצויים להישאר מחוץ למתחם.

בילוי בטוח 

בישראל, מחויב כל מועדון, בר או מסעדה באבטחה. זאת לפי דרישתה המפורשת של משטרת ישראל. לא רק שמתבקשת אבטחה, היא צריכה להיות אף חמושה. כדי לקבוע את כמות המאבטחים בבר, נלקחים בחשבון מספר פרמטרים:

גודל המקום כמות מקסימלית של אורחי המקום מספר יציאות החירום במקום אירועים מיוחדים, כמו למשל הופעה של להקה או זמר בבר

במקרים בהם יש אירועים מיוחדים מתוגבר צוות האבטחה במאבטחים נוספים ובצוותי סיור.

אם היינו רגילים עד עתה לראות מאבטח בכניסה לבר שבודק את התיקים שלנו ושולח אותנו לדרכנו, היום המציאות היא שונה מאד. כל בעל בר מודע לעובדה כי כדי להבטיח את שלום האורחים שלו, לא די בסלקטור בכניסה, יש צורך במאבטחים נוספים שיהיו עירניים למתרחש ויבטיחו את שלומם של המבלים בבר לאורך כל הערב, יתערבו במקרי הצורך וימנעו מצבים מסוכנים, לא רצויים או מפחידים.

שקט נפשי על הבר

אבטחת ברים אינה אבטחה סטנדרטית. על המאבטחים להיות מודעים למתרחש בכל רגע נתון, לזהות לקוחות בעייתיים או סימנים מוקדמים להתלהמות והפרת הסדר הטוב. עליהם להיות דרוכים וערוכים לכל תרחיש, ולצערנו היו תקדימים רבים להתנהגות לא נאותה בברים. המפתח בסוג אבטחה שכזה הוא להקדים תרופה למכה.

גם עבור בעלי הברים מבטיחה אבטחה יעילה שכזו את הידיעה שהמקום מאובטח כהלכה, הלקוחות מרגישים בטוחים ומגיעים למקום בשמחה וללא חששות. הסיוט הגדול ביותר של כל בעל בר הוא בר ריק מאדם בשל חשש לבוא אליו לאחר תקרית לא נעימה שהתרחשה במקום.

מה אנו מספקים?

לזכות ארקס אבטחה עומדים המוניטין, הנסיון וההבנה באבטחת ברים ומקומות בילוי נוספים. אנו מספקים מאבטחים מוסמכים שעברו הכשרה קפדנית ואימונים לצרכים הספציפיים של שמירה על ביטחון אזרחים במקומות מסוג זה. המאבטחים מורגלים בזיהוי בעיות ומניעתן, התמודדות עם מצבים ותרחישים למיניהם, מורשים לשאת נשק ואמונים על קרב מגע. הם סוקרים את הבר ומכירים את המבנה על בוריו, ומטרתם היא אחת ויחידה – להבטיח למבלים בילוי נעים, רגוע ובטוח. יש לנו נסיון רב בתחום, ברשותנו הכלים והמיומנויות לספק שירותי אבטחת ברים מצוינים, אמינים ובכפוף לחוקי ונהלי משטרת ישראל.

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן