ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת מועדונים

אז החלטתם לצאת למועדון ולבלות קצת. כל מה שאתם מבקשים לעצמכם זה בילוי נעים, לפרוק מתחים ולהטעין את הגוף והנשמה באנרגיות חדשות. מה יכול להעיב על הבילוי שלכם? מסתבר שהרבה. בשנים האחרונות מתפרסמים נתונים מדאיגים ביותר על התנהגות בריונית, אלימה ואף קטלנית במועדונים. קטטות הן דבר כמעט שבשגרה, שלא לדבר על דקירות ואף גרוע מכך. איך תבטיחו לעצמכם בילוי מהנה במועדן מבלי להביט מעבר לכתף בחשש כל הערב? אם תוודאו שהלכתם למועדון שיש בו אבטחת מועדונים.

אבטחה בבילוי האולטימטיבי

מועדון הוא מקום בילוי מהנה שמדבר אל כולם. ישנם מועדונים לצעירים, למבוגרים, לקהילה הלהט"בית ועוד. במועדון יש את האפשרות להשתחרר, לצבור אנרגיות, לשמוע מוזיקה טובה, לרקוד, ואולי להנות גם מהופעה לייב של להקה מקומית. את האידיליה הזו מפרה לעתים נוכחותם של בריונים, של חמומי מוח וכל מי שעלול להפר את התחושה והאווירה הנעימה. אמצעי התקשורת מספרים לנו על קטטות שהסתיימו באלימות קשה ואם אתם רוצים ליהנות מבילוי כיפי וגם בטוח, רק הידיעה שקיימת במקום אבטחת מועדונים איכותית יכולה להבטיח לכם דבר כזה.

אבטחת מועדונים - ארקס
אבטחת מועדונים – ארקס

אז מה זו אבטחת מועדונים?

מדובר על שירותים הניתנים למועדוני לילה על ידי חברות אבטחה מובחרות, מוסמכות ומורשות לעסוק בענף זה. תפקידם של המאבטחים במועדון הוא חד משמעית להגן על שלומם של המבלים במועדון ולספק להם את האפשרות לשמה הגיעו למועדון והיא בילוי נעים ומהנה. המאבטחים הינם אנשים מובחרים שעברו הכשרת מיוחדות עם הדגשים חשובים המתמקדים בזיהוי התנהגויות חשודות במועדונים ומגוון פתרונות להתמודדות עם מצבים כאלו, בעיקר עוד לפני שהחלו להתרחש. המאבטחים עוברים מיון וסינון קפדניים, כך שרק המובחרים והמקצועיים ביותר מקבלים את הסיווג לשמירה ואבטחה במקומות בילוי.

מבלים על בטוח                  

אבטחת מועדונים מספקת לאורחי המועדון תחושת בטחון והגנה מרבית. האבטחה כוללת סלקטורים בכניסה, אמונים ומוכשרים לזהות כבר בכניסה למועדון התנהגות מחשידה בקרב המבלים המבקשים להכנס, ראשי צוותים ומאבטחים בתוך המועדון עצמו. לפעמים רק הנוכחות שלהם במועדון מהווה גורם מרתיע מחד וגורם מרגיע מאידך. במקרים בהם עולה הצורך, יידעו המאבטחים להפעיל שיקל דעת ולפעול בהתאם להנחיות ולנוהלי החברה בה הם עובדים ובתיאום עם הנהלת המועדון.

ארקס הינה חברת אבטחה המספקת שירותי אבטחת מועדונים ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר, באמצעות המאבטחים המובחרים שלנו. כל הנהלים לפיהם אנו פועלים במועדונים מאושרים על ידי משטרת ישראל. בניגוד לשלל חברות אבטחה בתחום, במקרים בהם עולה הצורך אנו מספקים גם גיבוי ותגבור לצוות המאבטחים במועדון.

צברנו ניסיון מצטבר של עשרות שנים בתחום השמירה והסדרנות במועדונים, מה שמעניק לנו ידע מקצועי עצום ואפשרות לנתח כהלכה את הפרויקטים ברחבי הארץ ולהתאים את יכולותינו לצרכי הלקוחות. אנו מקיימים שיתוף פעולה הדוק ומלא עם משטרת ישראל, מנהלים תיקי אבטחה מדוקדקים בכל משימת אבטחה, כשהניסיון שצברנו נותן לנו ערך מוסף משמעותי בכל הכרוך להכרת מקומות הבילוי ברחבי הארץ, נקודות תורפה, יכולת לווסת את כמות המאבטחים ומיומנותם, היעזרות באמצעים טכנולוגיים, שימוש באבטחה סמויה מן העין, תיגבור מקומות רגישים – ועוד.

לבלות תמיד כדאי, השאלה היא רק היכן אתם עושים זאת והיכן תרגיש מוגנים ובטוחים. עם שירותי אבטחת המועדונים שלנו, תקבלו את כל החבילה: בילוי, הנאה – ותחושת ביטחון.

אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת (24 שעות ביממה) בכל עניין הקשור באבטחת מועדונים – ונשמח לשרת אתכם נאמנה.

שאלות נפוצות

חברת אבטחה יכולה לעזור באבטחה של מועדון לילה או בר על ידי אספקת מאבטחים מיומנים, מרתיעים ומנוסים, ביישום אסטרטגיות ניהול קהל יעילות, וכן בעבודה צמודה עם הנהלת המועדון ועם רשויות החוק כדי לזהות ולטפל באיומי אבטחה פוטנציאליים.

כמה שיטות עבודה מומלצות לאבטחת מועדון כוללות נוכחות אבטחה גלויה ומרתיעה, עריכת בדיקות ביטחוניות סדירות לפני כניסה, מעקב אחר הקהל לאיתור סימני שכרות/אלימות, והיערכות להגיב במהירות וביעילות במקרה חירום. כמו כן, חשוב שיהיו מדיניות ונהלים ברורים לטיפול בתקריות ולהבטיח שכל הצוות מיומן בפרוטוקולי אבטחה.

יש להכשיר את מאבטחי המועדון להתמודד עם התלקחויות בצורה רגועה ומקצועית. ייתכן שהם יצטרכו להשתמש בטקטיקות כגון ריסון אקטיבי באמצעים פיזיים ו/או הרחקה מהמועדון. עליהם תמיד לתת עדיפות לביטחונם של כלל הלקוחות בצורה מושכלת ואחראית.

על בעלי מועדוני לילה ומקומות בילוי לחפש חברת אבטחה שיש לה ניסיון בעבודה בסביבות חיי לילה, רקורד מוכח של הצלחה ומחויבות להכשרה שוטפת ופיתוח מקצועי עבור המאבטחים שלהם. כמו כן, חשוב לבחור חברת אבטחה מורשית ומבוטחת כנדרש.

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן