ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

משטרת ישראל – OUT, חברות אבטחה פרטיות – IN

משטרת ישראל הקורסת תחת נטל האירועים והתרחישים בהם עליה לטפל, מפנה את מקומה לטובת חברות אבטחה פרטיות. בחלק מהמקרים מדובר בהליך רשמי וחוקתי, כמו יציאת השיטור מאירועי ספורט והכנסת חברות אבטחה במקומו. כדי שחברות אבטחה יהוו גורם מרתיע ובעל יכולות לטפל בהפרות סדר, פריצות או אלימות, עליהן להשתמש במאבטחים הטובים ביותר, ולהיות בעלות נסיון מוכח במתן מענה בטיחותי למגוון רחב של אירועים ותרחישים.

מעבר הדרגתי משיטור לאבטחה פרטית

בשנת 2010 נכנס לתוקף חוק איסור אלימות באירועי ספורט. מטרת חוק זה היא לבטל את נוכחות המשטרה במהלך אירועי ספורט ולהכניס אליהם במקומה חברות אבטחה פרטיות. משמעות הדבר היא שאנשי מקצוע מחברות אבטחה פרטיות יהיו אחראים להתנהלות התקינה של המשחק, עם שימת דגש להתפרעויות והפרות סדר. אופרציה שכזו דורשת ניהול מקצועי ברמה גבוהה במיוחד, עם מאבטחים מאומנים ומנוסים, אמונים בקרב מגע ומורשים לשאת נשק, בעלי חוסן נפשי וכושר גפני, ערניים ודרוכים למתרחש.

לא רק אירועי ספורט זוכים להגנה ואבטחה שלהם על ידי גורמים מקצועיים שאינם כוחות הבטחון א המשטרה. כיום, כל בעל מועדון, ראש ישוב או שכונה סגורה, בעל אולם אירועים או מארגן כנס, יודע ומבין את חשיבותה של אבטחה מקצועית שתאפשר קיום האירוע בשלווה ומבלי שתשתקף סכנה לנוכחים באירוע. משטרה

נדבך נוסף בו עוסקת חברת אבטחה היא אבטחת אישים וליוויים, כולל ליווי לחו"ל, של משלחות, של פרטיים נציגות פוליטית.

אתגר אמיתי

מסתמן שאבטחה היא מונח רחב ומורכב מאד לוגיסטית. כדי שחברת אבטחה תצליח לתת את המענה המיטבי ללקוח, עליה להיות בעלת יכולות ומיומנויות מוכחות, אנשי ניהול לוגיסטי ומנהלי פרויקטים, שיתכננו את המערך הלוגיסטי של המקום אותו עליהם לאבטח.

מדובר באיסוף מידע ומחקר מקדים על אופי האבטחה, מה נדרש ממנה ולימוד של תרחישים שאירעו בעבר. חברת אבטחה מקצועית תסתייע גם במשטרה ובמשרד לבטחון פנים, תקבל מידע מודיעיני מקדים ותציג מערך אבטחה מלא ומקיף בהתאם לצרכים ולמסקנות שהתקבלו בעקבותיו. כמו כן תחזיק חברת אבטחה מקצועית צוות טכנולוגי, מומחה בעזרים אלקטרוניים ואחרים, כמו מצלמות אבטחה וכדומה, כדי להשלים את מערך האבטחה המתוכנן.

מהאספקט האנושי, צוות המאבטחים של חברת אבטחה מקצועית הם אנשים בעלי רקע פיקודי, מודיעיני או אחר, עם עבר נקי שנבדקת במשטרה (ולעיתים אף עבר כשוטרים במדים), בעלי כושר גופני אבטחה פרטית גבוה ונאמנות למטרה. מאבטחים אלו עוברים הכשרה ואימונים מיוחדים, הכוללים אימונים גופניים, קרב מגע, אימוני ירי וכן, לימודים המכשירים אותם לניהול משברים, קבלת החלטות בזמן אמת, זיהוי תהליכים חשודים והפעלת שיקול דעת בעת שיש צורך מהיר בכך.

האימונים והתדריכים נעשים במסגרת קורסים מסודרים ולעיתים בשיתוף עם משטרת ישראל ומתבצעים לפי סוג ואופי העבודה. למשל, אבטחת אישים דורשת אימונים שונים מאבטחה של בתים פרטיים וכדומה.

כדי שחברת אבטחה תהיה מקצועית ותרכוש לעצמה מוניטין, עליה לעמוד בכל הדרישות והקריטריונים של גורמי החוק והבטחון, להתחדש כל הזמן בטכניקות חדשות ולהיות מורכבת מאנשי מקצוע מובילים בתחומם.

אין ספק כי התהליך שאנו עדים לו – מעבר מהישענות על משטרת ישראל להסתמכות הולכת וגוברת על חברות אבטחה פרטיות – טומן בחובו אתגרים לא פשוטים לחברות האבטחה ומחייב אותם לשיפור הסטנדרטים ועמידה ביעדים נוקשים לצורך שמירה על הביטחון האישי של כל אחת ואחד מאזרחי ישראל.

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן