ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת בניינים

אבטחת בניינים יכולה להיות מורכבת מאד, גם אם מדובר במבנה נטוש. אם במקום התנחלו פולשים והצליחו להתמקם במקום באין מפריע למשך יותר משולשים יום, פירוש הדבר הוא כי כדי לפנות אותם, נדרשת כבר התערבות וצווים פינוי של בית משפט. בעלי בניינים רבים, מאוכלסים או נטושים, מעדיפים לבקש סיוע מחברות אבטחה, במקרים של פלישה למקום. בנוסף, בניינים רבים, המשמשים למגורים או לשימושים משרדיים, מבטיחים לעצמם את השקט באמצעות אבטחת המבנה – ומדובר בדרישה הולכת וגוברת בעת האחרונה.

 מה זו אבטחת בניינים?

אבטחת בניינים עוסקת בשמירה על בניינים המשמשים למגורים או למשרדים. מגדלי יוקרה רבים, המשמשים מקור משיכה לגנבים מבקשים להבטיח לעצמם את מקסימם ההגנה על מקום מגוריהם. לרוב יהיו בניינים אלו מאובטחים במצלמת במעגל סגור, בכניסה לבניין המתאפשרת רק באמצעות קוד בכניסה ובמערכות אזעקה משוכללות המותקנות בדירות במגדל. בנוסף, מותב מאבטח בכניסה, כדי לנהל רישום של כל מי שמגיע לבניין ואינו דייר בו, בדק את זהותו ומטרת הגעתו ומספק שמירה אינטנסיבית של הבניין כולו, כולל הכניסות מקומת החנייה, והכניסה הראשית.

אבטחת בניינים

כאשר מדובר על בניינים המאוכלסים ברובם, או כולם, במשרדים, נדרשת שמירה קפדנית מאד. בשעות היום יש כניסה מאסיבית מאד של עובדים ואורחים נוספים לבניין, המחייבת דריכות וערנות של המאבטח. בשעות הלילה, כאשר הבניין מתרוקן מעובדים, הוא מהווה מקור משיכה לפורצים או פולשים ויש לוודא כי תרחישים מסוג זה לא יקרו.

סוג נוסף של בניינים הוא דווקא בניינים נטושים, שעומדים לפני הריסה, מכירה או שיפוץ. במקרים כאלו, מהווים הבניינים מוקד משיכה לחסרי בית, לעובדים זרים וכדומה. הם פולשים לבניין ומתנחלים בו. על פי חוקי עזר בדיור, פולש שהתנחל בבניין  מעל לשלושים ימים, יפונה ממנו רק באמצעות צווי בית משפט. כדי להמנע מתרחישים כאלו, מזמינים בעלי הבניינים שירותי אבטחת בניינים, כדי למנוע פלישה אליהם, או, במידה וכבר התרחשה, לבצע פינוי שלהם מהמבנה עוד בטרם חלפו שלושים ימים.

מערך אבטחה משולב               

אבטחת בניינים כאמור עוסקת גם במניעת כניסת פולשים או בפינוים. לצורך כך נדרשים מאבטחים מנומסים אך נחרצים, שיידעו להתמודד עם גילויי התנגדות, זעם ואפילו התנגדות גופנית. מאבטחים של בניינים אמונים על מלאכתם ומוכשרים בתרחישים שונים, כמו הפעלת כוח מתון במידת הצורך, דרישה להזדהות של גורמים חשודים, סריקת המבנה פנימה ומחותה לו, ניהול רישום ומעקב אחר הנכנסים למבנה מאוכלס או שמירה על מבנה ריק כדי שיישאר כזה ועוד.

אבטחת בניינים מאוכלסים כוללת גם הקמת מערך אבטחה מורכב ומתוחכם. ככל שישנה תנועה גדולה יותר של מבקרים, כך יהיו העזרים הנוספים מורכבים יותר, למשל, האפשרות להכנס לבניין רק באמצעות תג אורח שיפתח את המחסום בכניסה, בקשה לזיהוי כל אורח לא מוכר הנכנס לבניין ולעתים אף ליווי שלו עד למחוז חפצו. אבטחת בניינים כוללת רשיון של המאבטחים לשאת נשק וקשר שלהם עם מוקד גיבוי, במידת הצורך.

לזכותה של ארקס אבטחה מומחיות מיוחדת במתן שירותי אבטחה מגוונים ומורכבים, וביניהם אבטחת בניינים ושירותי פקיד קבלה ללובי בנייני מגורים. אנו מספקים שירותים כוללים ומקיפים, עם מיטב המאבטחים, בעלי רשיון, הסמכה והדרכה קפדניים ובתיאום מלא עם משטרת ישראל.

לפרטים נוספים הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל עת ונשמח לשרת אתכם במסירות ובמקצועיות ללא פשרות.

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן