ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

הדגשים באבטחת מועדוני לילה

"קטטה פרצה במועדון בשרון, שני צעירים נפצעו", "בתגרה אלימה במועדון לילה בצפון נדקר צעיר למוות". אלו הן רק חלק מהכותרות שמציפות את העתונים בשנים האחרונות והנתונים מדאיגים. בילוי במועדוני לילה הולך והופך למטריד במיוחד ומשפיע רבות על הרגלי הבילוי של רבים. מועדוני לילה - אבטחה הנפגעים הנוספים מתרחישים אלו הם בעלי המועדונים עצמם, החווים ירידה במספר המבלים במועדון. אבטחה מקצועית במועדונים אלה היא התשובה האולטימטיבית למניעת גילויי אלימות והפרות סדר. מה צריך לדעת על אבטחה כזו ומהם ההדגשים העיקריים?

לבלות במועדון לילה על בטוח

בעלי מועדוני לילה רבים חווים תופעה מדאיגה של גילויי אלימות, הפרות סדר, התלהמות וקטטות במועדון. את המשטרה אפשר לזמן למקום רק כשכבר קרה מעשה, בעוד שהן בעלי המועדון והן אורחיו, מבקשים שלא להגיע כלל למצבים כגון אלו. כדי לשמור על הסדר ולמנע מראש הפרות סדר שעלולות להסתיים באסון, נדרשת נוכחות מקצועית ומיומנת של מאבטחים ושומרים איכותיים ומוכשרים להתמודדות עם מצבים כגון אלו. להלן חמישה דגשים מרכזיים בנוגע לאבטחת מועדוני לילה:

  1. מקצועיות- אבטחת מועדוני לילה צריכה להיות מקצועית ועם מאבטחים שהוכשרו ייעודית לאבטחה מסג זה, המאופיינת במקומות צפופים ועם קהל רב, כשהוא לרוב שתוי ונטול רסן. מאבטח במועדון צריך להיות מוסמך, בעל רשיון לנשיאת נשק, בעל יכולת תגובה מהירה והשלטת סדר מרתיעה.
  2. ניסיון- ממאבטח במועדונים נדרשת יכולת הפעלת שיקול דעת כבר בכניסה למועדון. שימת לב לפרטים קטנים ומחשידים, סממנים התנהגותיים של המבקרים וההחלטה אם לאפשר להם בכלל כניסה למועדון הלילה.
  3. כושר גופני- פעמים רבות מתפתחת תגרה במועדונים. על המאבטח להיות חזק, בעל כושר גופני מצוין ואשר עבר אימונים והכשרות, גם בקרב מגע. עליו להית מסוגל להשליט סדר במקום, גם אם נדרשת התערבות פיסית שלו והפרדת המעורבים בתגרה.
  4. עירנות- על המאבטח להיות ערני למתרחש בכל רגע נתון. למעשה, בטחת מועדונים מתחילה עוד טרם פתיחת המועדון, בסריקת המקום על די המאבטחים, לימוד המבנה, פתחי הבטיחות שלו ובדיקת דרכי גישה אל ומחוץ למועדון, בנוסף לכניסה הראשית, זאת כדי למנוע דרכי גישה אלו למבקרים שלא הורשו להיכנס למועדון, או לכאלו המבקשים להימלט ממנו.
  5.  אחריות- אבטחת מועדונים היא עבודה שכרוכה בה אחריות רבה. המאבטח ערב להבטיח את שלומם של באי המועדון. עליו להיות דרוך לנעשה, להיות מנוסה מאד בזיהוי מצבים מחשידים, להיות בקשר רציף עם מוקד הגיבוי, לזכור את נהלי הבטיחות, גם של גורמי החוק בארץ ולהפעיל את השכל הישר תמיד.

שומרים על הסדר

המציאות של השנים האחרונות חוזרת מוכיחה לנו עד כמה חשובה אבטחה פרטית  במועדונים. לא רק שהיא חשובה, נדרשת אבטחה של מאבטחים מעולים, מן השורה הראשונה, של חברת אבטחה רצינית, אמינה ואשר פועלת בהתאם לנהלים ולכללים, משקיעה באימונים אינטנסיביים במאבטחים, הן באימונים גופניים, נשק וכדומה והן בהדרכות והכשרות תיאורטיות, המסייעות בהפעלת שיקול דעת, בזיהוי מצבים חשודים והתמודדות איתם על הצד הטוב ביותר.

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן