ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

חברת אבטחה בדרום – שירותי אבטחה מקיפים בבאר שבע והדרום

ארקס אבטחה מעניקה שירותי אבטחה מתקדמים בכל אזור הדרום, בפריסה רחבה וע"י מאבטחים מיומנים בוגרי קורסים והכשרות מתאימות. השירות ניתן עבור מגוון צרכים ביטחוניים – החל מאבטחת אירועים מסוגים שונים (אירועים פרטיים וכן אירועים מוסדיים/המוניים), דרך אבטחה למועדונים ומקומות בילוי, ועד אבטחה על מתקנים סטטיים, בניינים, מחסנים, חברות מסחריות, אירועי ספורט – ועוד. השירות ההיקפי כולל גם שירותי סדרנים מוסמכים שעברו את כל ההכשרות הנחוצות.

חברת אבטחה בדרום – מהתכנון ועד הביצוע

אזור הדרום – באר שבע וסביבתה וכמו כן ישובים בנגב והסביבה, מתפתחים בקצב מהיר, הן בכמות האוכלוסייה והן בשירותים המסחריים והכלכליים. כעתודת הקרקע העיקרית של מדינת ישראל, הדרום צפוי להמשיך ולהתפתח בשנים הקרובות ובהתאם לצרוך יותר שירותי שמירה/סדרנות/ יעוץ ביטחוני במגוון תחומים. ארקס אבטחה עונה על הצורך הזה בכל אספקט שהוא – אנו מעניקים שירותי אבטחה ושמירה בכל הדרום בתדירות 24/7, עם שירות מוקד מקצועי ותוך מענה אבטחתי כולל ויסודי לכל אתגר. ארקס - חברת אבטחה בדרום - חברת אבטחה באר שבע בטרם אנו ניגשים למלא משימת אבטחה בדרום, אנו מנתחים ראשית את אופי המשימה (אם מדובר באירוע/אבטחה אישית/מוסד ציבורי וכדומה), מספר המאובטחים בה ומיקומה המדויק. מתבצעת בדיקה מקדימה של המקום לאיתור נקודות תורפה, תרחישי אבטחה צפויים ואתגרים ביטחוניים אחרים (תוך כדי שיח מול הגורמים המקומיים המופקדים על המשימה), מתבצעת סריקה של המקום המאובטח ובחינת כל אספקט שיכול להשפיע על ביצוע המשימה. כמו כן מתבצעת הערכה של כמות המאבטחים שדרושים, תדירות פעילותם ורמת מיומנותם. לאחר מכן אנו פועלים לקבלת רישיון מיוחד לאבטח את האירוע/מוסד. אישור מיוחד זה ניתן רק לחברות אבטחה מורשות ומוסמכות עם כל האסמכתאות הדרושות לעיסוק באבטחה ושמירה.

אבטחה היקפית בדרום ובאר שבע ע"י חברת אבטחה מנוסה

כחברת האבטחה המובילה בישראל, ארקס מקיימת בקרת איכות שוטפת על פעילותה ועובדיה, לרשותנו תו תקן איכות ISO 9001, תו התקן לניהול איכות מתקדם, וכן יתר אישורי פעילות מהגורמים המוסמכים. הניסיון העצום שרכשו מנהלי החברה ועובדיה משמש יתרון שערכו משמעותי מאד, שכן יש לנו היכולת להתאים את שירות האבטחה באופן היעיל ביותר למשימה נתונה, על מנת לשמור על איכות השירות ובו בזמן על מחיר הולם למשימת האבטחה. אנו מקיימים שיתוף פעולה הדוק עם משטרת ישראל, עם זרועות ביטחון מקומיים כמו עיריות ומועצות מקומיות, ומפעילים שירות ניידות סיור 24/7 במידת הצורך, אשר מסונכרן עם המוקד ועם המאבטחים במקום המאובטח. צוות ארקס חי ונושם את תחום הביטחון והסדרנות, אנו מקפידים על קוצו של יוד ונוקטים באמצעים המתקדמים ביותר שקיימים, הן הטכנולוגיים והן האנושיים, כדי להבטיח את ביטחונם של תושבי הדרום, בכל מצב לו נידרש.  לקבלת מידע נוסף על אבטחה בדרום/קבלת הצעת מחיר ומידע נוסף – צרו איתנו קשר בכל עת ונשמח לשרת אתכם.

שאלות נפוצות

האחריות העיקרית של מאבטח מקצועי באזור הדרום היא לשמור על שלומם וביטחונם של האנשים והרכוש באזור הפעולה שלו. זה כולל מעקב אחר איומים ביטחוניים, תגובה למצבי חירום ומתן עזרה ראשונה במקרה של פציעה. המאבטחים והסדרנים אחראים גם על שמירת הסדר הציבורי ומניעת פשיעה.

אנו לוקחים ברצינות את בקרת האיכות ומיישמים תהליך בחירה והכשרה קפדני של המאבטחים המקצועיים שלנו. כל אנשי צוות האבטחה שלנו הם בעלי רישיון מלא, מבוטחים ועוברים הכשרה והערכות ביצועים קבועות. יש לנו גם מערכת בקרת איכות יעילה כדי להבטיח שכל שירותי האבטחה עומדים בסטנדרטים הגבוהים שלנו.

המאבטחים המקצועיים שלנו הוכשרו להתמודד עם מצבי חירום ומצוידים בכלים ובציוד הנדרשים כדי להגיב במהירות וביעילות, תוך יצירת הרתעה מקסימלית. במקרה חירום, אנשי האבטחה שלנו ינקטו בפעולה מידית לאבטחת האזור, מתן עזרה ראשונה וייצרו קשר עם הרשויות המקומיות לפי הצורך.

כל המאבטחים המקצועיים באזור הדרום מחויבים לשאת תעודה מזהה המציגה את שמם, תמונתם וחברת האבטחה בה הם עובדים. אם יש לך ספק לגבי הלגיטימיות של מאבטח, תוכל לפנות לרשויות המקומיות או לחברת האבטחה  כדי לאמת את האישורים שלהם.

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן