ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

שירותי אבטחה בחברות כלכליות גדולות

 

בישראל ניתן להצביע ולאפיין חברות כלכליות ורשויות ציבוריות רבות אשר זקוקות לרמת אבטחה גבוהה מהרגיל. חברות אלו משקיעות תקציבי ענק באבטחת המשרדים והמפעלים שברשותן, זאת בכדי להבטיח סיכוי נמוך לפריצה הן ברמה הפיזית והן ברמה הדיגיטלית.

בחברות כלליות וציבוריות קיים באופן טבעי מידע רגיש מאוד שגורמים רבים היו שמחים לשים עליו יד. במסגרת החוק בישראל קיימים נהלים מחמירים עד מאוד בכל הנוגע לאבטחה באותן מסגרות. נהלים אלו מביאים את אותן חברות כלכליות וציבוריות לבחור בחברות האבטחה המובילות במשק, אשר ביכולתן להעניק מענה מקיף ומקצועי אשר יעניק אבטחה מקיפה ומיטבית.

ברמה שמירת המידע משתמשות חברות כלכליות וציבוריות בשירותים של חברות הייטק שכל התמחותן היא בהענקת אבטחה ברמה הדיגיטלית. מעבר לכך, לחברות אלו משרדים ומפעלים רבים, הן בישראל ובן בחו"ל, שלהן כמובן נדרשת אבטחה צמודה של מאבטחים מיומנים מקצועיים.

הפעלת כוח אבטחה איכותי ומצומצם

למול הרגישות הרבה הקיימת בכל מפעל ומשרד של חברה כלכלית קיימת העדפה לכך שצוות האבטחה במקום יהיה אורגני. חברות אבטחה מתבקשות במקרים אלו להקים צוות אבטחה מקצועי ומצומצם אשר יעבוד אך ורק באותו מפעל או משרד. הרציונל בדרישה זו היא ביכולתם של המאבטחים להתמקצע ולהכיר את המקום בו הם עובדים מבפנים ומבחוץ תוך היכולת לגלות ולזהות נקודות תורפה.

שירותי אבטחה לחברות גדולות - הייטק, ביטוח, פיננסים

מבחינת החברות הכלכליות ההצמדות לצוות אבטחה אורגני ומצומצם כמה שניתן, מאפשרת להם בשמירה ושליטה הדוקה יותר על הנעשה במקום וזאת מבלי הצורך לחשוף עצמם למגוון רחב יותר של מאבטחים.

 

יישום נהלי אבטחה ברורים ברגע שקיים חשש לפריצה

חלק מהידוק האבטחה בחברות כלכליות גדולות נוגע ליישום דרכי פעולה ברגע שמתגלה פרצה בתחומה. יישום דרכי הפעולה, אשר נקבעו על ידי מומחי אבטחה, בא להבטיח יישום מהיר של פעולות שיש בכוחן לצמצם הפגיעה למינימום כמו היכולת לעצרן כשהן מתרחשות.

מבחינתו של צוות האבטחה האורגני קיימת חשיבות רבה בלימוד כל המקרים והתגובות המחייבים אותם. מעבר להכשרה לה הם זוכים במסגרת חברת האבטחה, על המאבטחים או פקידי הקבלה בלובי באותו מפעל / בניין משרדים בו הם עובדים להכיר את פועלם ותפקידם בכל תרחיש שעלול להתרחש. הכרת תפקידו של כל מאבטח בכל תרחיש תבטיח יישום פעולות באופן אוטומטי ופרודוקטיבי בזמן אמת אשר יבטא את יכולתה של מערכת האבטחה במקום להיות יעילה וממוקדת.

בין היתר, ידרשו המאבטחים במקום לרענון מידי כמה חודשים אודות התרחישים אותם הם צריכים להכיר בעל פה וזאת תוך השימוש בתרגול מעשי אשר יעניק תמונת מצב ודגשים שיש לשפר להמשך.

 

ליווי צמוד של מבקרים ובכירים בחברות

אלמנט נוסף וחשוב שיש לתת עליו את הדעת הוא באבטחתם וליווים של אישים בכירים של החברה הן בתוך המפעל והמשרדים והן מחוצה לו. בנוסף, במסגרת הנהלים הקיימים מחויבים המאבטחים בליווי של כל מבקר ואורח המגיע למקום זאת בכדי לוודא שאינו פולש ומגע לאזורים וחללים בהם אינם אמור להיות.

מתוך ניסיון רב שצברנו בארקס באבטחה בחברות גדולות (מתן שירות לחברות ביטוח, הייטק וכדומה), המסקנה היא ששירותי אבטחה בארגונים שכאלה הופכים להיות עובדה מוגמרת, כשההשקעה בביטחון וסדר בתוך חברות אלה מתבררת כמשתלמת ומוכיחה עצמה לאורך זמן, בכל האספקטים.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן