ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

מערכות אבטחה לכל

 

מערכות אבטחה הוא שם כולל לפתרונות מגוונים שמספקים אבטחה מירבית לכם, לבית שלכם ולעסק שלכם. כיום נעשה שימוש רחב במגוון מערכות אבטחה, ומה שהיה בעבר נחלתם של בעלי עסקים או אישים בכירים בלבד, הופך היום לנחלת הכלל, עם ההבנה ביעילות ובהגנה שמספקות מערכות אלו.

שימושים מפתיעים

בעלי עסקים רבים ממגנים את בית העסק שלהם בכל דרך אפשרית כדי להבטיח לעצמם שקט נפשי ולמנוע פריצות לעסק. החשש מפני פריצות לא קיים רק בעסקים המחזיקים סחורה שניתן לגנוב אותה, אלא גם בקרב חברות הייטק וחברות שבמחשביהן מצוי מידע מסווג, פיתוחים בלעדיים וכל מה שאינם רוצים שיפול לידיים הלא נכונות, כמו למשל במקרים של ריגול תעשייתי.

כדי למנוע מצבים כאלו נעשה שימוש במערכות אבטחה מתוחכמות, כמו מערכות אזעקה ומצלמות אבטחה. כשמדובר בעסקים, משמשות מצלמות האבטחה כדי להתחקות על עקבותיו של כל מי שפעילותו חשודה, אפילו עובד בתוך החברה עצמה.

בשנים האחרונות פרץ תחום מערכות אבטחה בכלל ומצלמות אבטחה בפרט גם למגזר הפרטי. הורים רבים הדואגים לשלום תינוקם המטופל על ידי מטפלת, מתקינים מצלמות אבטחה אשר מאפשרות להם לצפות בכל רגע נתון במתרחש בביתם והאם האוצר הפרטי שלהם מטופל היטב. כמותם גם ילדים להורים מבוגרים הנזקקים לטיפול סיעוד וחוששים ממעשי אלימות נגד ההורה החלש וחסר האונים. זאת לאחר שלמרבה הצער כבר היו דברים מעולם ואיש לא ידע על כך.

גם גני ילדים רבים מציעים להורים "גן שקוף", כלומר, התקנת מצלמה בגן, עד שההורים יכולים לצפות בכל רגע נתון ומכל מקום בו הם נמצאים במתרחש בגן. מצלמות אבטחה הן דרך יעילה וחשובה לקבל שליטה על המתרחש בכל מקום, בין אם מדובר בקניון, בבית עסק או בבית פרטי.

אבטחה של העידן החדש

מערכות אבטחה כוללות אמצעים מתוחכמים, חדשניים ומתקדמים, אם רק יודעים ממי להזמין אותן. אנו מזמינים אתכם להתרשם מהידע, הנסיון והאמצעים הטכנולוגיים המתקדמים והחדשניים בהם אנו עושים שימוש. מערכות האבטחה שלנו ניתנות לכם לאחר ייעוץ מקצועי, בחינת המקום המדובר והחלטה על המערכת האפקטיבית ביותר עבורכם, ובתיאום מושלם איתכם, לפי דרישותיכם וציפיותיכם. מערכות אבטחה של ארקס מסופקות לפי כל הקריטריונים ותווי התקן הנדרשים ומותקנות על ידי אנשי מקצוע מוסמכים בלבד. אנו מציעים שירות של מערכות אבטחה מתקדמות, כולל מענה אנושי בעת הצורך. למשל, אם יצאתם לחופשה, נשגיח על ביתכם באמצעות מוניטור, עשרים וארבע שעות ביממה. בעת הצורך ייצא צוות מתוגבר לבחון את המקום ולפתור בעיות בזמן אמת.

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן