ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחה בשרון

אזור השרון הוא אזור שהולך והופך למבוקש מאד, בעיקר בשל תעשיית ההייטק הפורחת שבו וכן בשל החינוך המעולה, הדיור בשכונות ירוקות ואיכות חיים טובה. יחד עם הנתונים המרשימים, עולים גם נתונים מדאיגים בנוגע לעלייה באחוזי הפשיעה באזור. איך מתגברים על המכשול הזה ומה ניתן לעשות כדי ליהנות רק מהיתרונות? לארקס יש תשובות עבורכם.

חברת אבטחה בשרון

חברת אבטחה בשרון – הבטחה לאיכות חיים

אזור השרון מורכב מאוכלוסיה צעירה ברובה, מתפתחת, ומורכבת מתושבים מבוססים, משכילים ועם רמת הכנסה גבוהה מהממוצע. ערים כמו הוד השרון, כפר סבא ורעננה מושכות אליהם רבים, המבקשים איכות חיים להם ולבני המשפחה. וכמו בכל מקום בו יש ריכוז סוציו אקונומי גבוה, גם אחוזי הפשיעה גוררים, בזכות הפיתויים הקורצים לפורצים, גנבים, פורעי חוק וכדומה. כדי לשמור על החזית הפסטורלית ולשמר את התדמית החיובית של אזור השרון, ישנם פתרונות אופרטיביים שיסייעו לעמוד במטרה –  שירותי אבטחה בשרון.

בין אם המדובר בשירותי אבטחה ברעננה, אבטחה בהוד השרון או אבטחה בכפר סבא או מקומת נוספים בשרון, חשוב לדעת שמי שמספק את השירותים הללו הוא גוף רציני, בעל מוניטין ובעל יכולת לתת מענה אפקטיבי לכל סוג של בעיה.

למשל: בהוד השרון ישנו אזור תעשייה ההולך ומתפתח. יותר ויותר משרדים בוחרים להתמקם באזור המצוין הזה, ויחד עם העסקים, באות גם הדאגות. שירותי אבטחה בהוד השרון יכולים לכלול אמצעים אלקטרוניים מתקדמים וחדשניים, כמו למשל מצלמות אבטחה ומערכות אזעקה מתוחכמות ואם יש צורך, גם אבטחה אנושית, כלומר מאבטחים פרטניים המגויסים עבור לקוחותינו לשמירה פיסית רציפה.

עיר מרכזית נוספת היא רעננה. כל אחד מכיר את פארק ההייטק ברעננה. אלפי אנשים מגיעים לאזור מדי יום לעבודה, חלקם תושבי העיר ואחרים מחוצה לה. לאזור זה נדרשים שירותי אבטחה מגוונים (שאנו נהנים לספק באופן קבוע), כמו גם שירותי אבטחה במצבים כמו קונצרט בפארק רעננה המפורסם, אירועים עירוניים וכדומה. אבטחה ברעננה, כשהא מקצועית, איכותית ומוסמכת, בתיאום עם משטרת ישראל, תיתן מענה מושלם למגוון רחב של דרישות ועם הבטחה לשקט נפשי רב. כנ"ל עם שירותי אבטחה בכפר סבא, ובכלל, בכל אזור השרון והסביבה.

אבטחה מותאמת לקוח בכל אזור השרון

שירותי אבטחה בשרון של חברת ארקס מספקים מענה לכל דרישה וצורך ובתיאום מלא עם הלקוח, דרישותיו וציפיותיו.

מבנים ציבוריים, מגרשי ספורט, בתים פרטיים, עסקים ומקומות בילוי, כולם מקבלים מענה איכותי, מקצועי ואנושי מחברת ארקס אבטחות, מומחים בפתרונות מתקדמים של אמצעי אבטחה אלקטרוניים ושירותי אבטחה אישית באמצעות מאבטחים מקצועיים ומיומנים.

לפרטים נוספים על שירותי האבטחה של ארקס באזור השרון והסביבה – כפר סבא, רעננה, הוד השרון והסביבה – אל תהססו ליצור עמנו קשר ונשמח לשרת אתכם בכל עת.

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן