ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

מאבטחים – ניסיון, מקצועיות ושירות מתקדם

בעולם של היום, ובטח בישראל, שבה האיום יכול לארוב בכל פינה, לא ניתן להמעיט בחשיבותן של אבטחה והגנה. מאבטחים עומדים בחזית השירות החיוני הזה, ומציעים שקט נפשי עבור עסקים, אישים פרטיים, מארגני אירועים, קהילות – ועוד. הניסיון הרב, השירות היסודי והשימוש החדשני בטכנולוגיה מאפיין את מאבטחי ארקס לאורך שנות פעילותה.

חשיבותם של מאבטחים מקצועיים

מאבטחים משמשים כקו הגנה ראשון מפני איומים פוטנציאליים, ומבטיחים את שלומם של אנשים, רכוש ונכסים. תפקידם חורג הרבה מעבר למעקב וליווי בלבד; הם מאומנים לזהות ולצמצם סיכונים, להגיב למצבי חירום ולספק נוכחות מרגיעה לציבור המאובטח. למאבטחים מקצועיים יש ערך רב במגוון מסגרות, מבנייני חברות גדולות במשק ומפעלים קמעונאיים ועד לאירועים המוניים ואזורי מגורים יוקרתיים. נוכחותם יכולה להרתיע פשיעה, לספק מענה ראשוני קריטי במצבי רפואה או חירום, ולהבטיח תפעול חלק של הפעילויות העסקיות.

הכשרה: הבסיס למצוינות

הבסיס למצוינות מאבטחים, ומאבטחי ארקס בפרט, טמון בתוכנית ההכשרה המקיפה שלהם, שהיא קפדנית ויסודית. כל מאבטח עובר הדרכה מקיפה מאבטחים

במגוון תחומים קריטיים, לרבות הערכת סיכונים בשטח, פתרון סכסוכים, תגובות חירום, קרב מגע, שימוש בנשק, בקרת קהל, שיתוף פעולה עם גורמי אכיפה ושירות לקוחות שוטף. הכשרה זו מבטיחה שהשומרים שלנו לא רק מוכנים להתמודד עם כל מצב שהם עלולים להיתקל בו, אלא גם מצטיינים בתפקידיהם, ומספקים את השירות הטוב ביותר ללקוחות.

ניסיון מקצועי בשטח

המאבטחים שלנו מביאים ניסיון עשיר לתפקידיהם, והם נחשבים כמובילים בתחום על רצף זמן ארוך. ניסיון זה אינו רק מדד לזמן, אלא עדות לאמינותם, מיומנותם ומסירותם. לרבים מהשומרים שלנו יש רקע בשירות בפועל במסגרת גורמי אכיפת חוק או שירות צבאי קרבי, מה שמביא רמת מומחיות ומקצועיות שאין כמותה בענף האבטחה הפרטית. באמצעות תרחישים ואתגרים שבאו עמם במגע בעולם האמיתי, הם חידדו את היכולות שלהם, והפכו למיומנים ובטוחים לתפעל מגוון של אתגרים – בשגרה ובחירום.ּ

טכנולוגיה: שימוש מושכל לשיפור הביצועים

בעידן שבו הטכנולוגיה מתפתחת בקצב חסר תקדים, המאבטחים נמצאים בחוד החנית על ידי שילוב ההתקדמות הטכנולוגית העדכנית ביותר. השומרים שלנו מצוידים בציוד מעקב מתקדם, כלי תקשורת ומערכות בקרת כניסה, המאפשרים להם להציע שירות טוב יותר מבעבר. טכנולוגיה זו לא רק משפרת את יכולתם לבצע בידוק ולהגיב לתקריות, אלא גם משתלבת בצורה חלקה עם פרוטוקולי האבטחה הקיימים של לקוחותינו, ומספקת פתרון אבטחה מקיף שמנצל את מיטב המיומנות האנושית והחדשנות הטכנולוגית של היום.

מאבטח מקצועי: ידע = כוח         

בין אם אתם מחפשים מאבטחים לעצמכם/לעסקכם ובין אם אתם שוקלים להכנס לתחום ולהפוך למאבטחים, חשוב להבין כי כדי שאבטחה תהיה אפקטיבית ומקצועית, נדרש ידע והבנה של הסיטואציה ואופי המשימה שלכם. מאבטח מצוין נמדד לפי כמה פרמטרים, להלן הבולטים שביניהם:

  1. מצוינות בשירות: מאבטח טוב הוא כזה המגיע מרקע של יחידות מובחרות במערכת הביטחון, בוגרים של קורסים פיקודיים או שליחידות שדה בצה"ל, בעלי כושר גופני ויכולות ניהוליות מוכחות. כדי שתהיה התאמה מושלמת לחברת האבטחה, עוברים המאבטחים קורסים, הכשרות ואימונים מיוחדים, כולל לימודים המכשירים אותם להתמודד עם מצבים רגישים ומיוחדים, הפעלת שיקול דעת, עבודה לבד ובצוות ועוד.
  2. עבר ללא דופי: על כל מאבטח להיות בעל עבר נקי וללא כל רישום פלילי או אחר במשטרה. המאבטחים עוברים תהליכי קליטה ומיון, במהלכם גם בדיקת יושר במשטרה והנפקת אישר המעיד על אמינותם.
  3. סטנדרטים גבוהים: במסגרת ההכשרות והקורסים השונים, עוברים המאבטחים הסמכה מטעם חברת האבטחה ובהתאם לתפקיד אותו הם עומדים למלא, ודרישותיו. הקורסים וההסמכות ניתנים על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחומם ועם הקפדה על סטנדרטים גבוהים וללא פשרות.
  4. מאבטחים אשר אמורים לעבוד בסיור ואבטחה אישית עוברים מסלול הכולל הכשרה בכלי נשק, כולל נהלי בטיחות, בהתאם להנחיות המשרד לביטחון לאומי ובהתאם לחוק. עוד עוברים המאבטחים מסלול היכרות עם כלי נשק שונים ותפעול שלהם, קרב מגע, הוראות לפתיחה באש וכדומה. מאבטחים שישובצו לתחומי אבטחה אחרים, כמו למשל אבטחת אירועים או מוסדות חינוך, יעברו הסמכה והכשרה בתחומים פדגוגיים, כמו נהלי עבודה עם בני נוער, אספקטים משפטיים באבטחה, נהלי בטיחות, טיפול בחפץ חשוד ועוד.
  5. כל התכנים מועברים על ידי אנשי מקצוע מוסמכים, בעלי ידע היכרות עם עולם החוק והמשפט ונהלי גורמי הביטחון הרשמיים. כמו כן עובר כל מאבטח ריענון מקצועי, ימי עיון והכשרות מיוחדות נוספות.
  6. בשם החוק: מאבטח מצוין הוא כזה העובד מטעמה של חברת אבטחה שיש לה הרישיונות, האישורים המיוחדים ואשר עומדת בכל הנהלים והתקנים של גורמי הבטחון הרשמיים בארץ. חשוב לוודא כי מדובר בחברה בעלת מוניטין גבוה, אמינה, אשר פועלת בהתאם ובכפוף לחוק.
  7. הניסיון מדבר בעד עצמו: מאבטחים מהשורה הראשונה הם כאלו אשר עברו הכשרה והסמכה מצוות איכותי ומיומן שיש לו נסיון מצטבר של שנים רבות. רק גוף כזה יוכל לספק פתרונות אבטחה מקיפים, מלאים ואינטגרלים, אשר משלבים בתוכם טכנולוגיה מתקדמת, כוח אדם מצטיין, מבנה ארגוני מסודר, אימונים מפרכים עם פיקוח, בקרה והסקת מסקנות, בהתבסס על אירועים שהתרחשו במציאות.
  8. התאמה אישית וגמישות: יש לוודא ששירות המאבטחים יכול להתאים את ההצעות שלו לצרכים הספציפיים של המאובטח. גמישות במתן השירות פירושה גישת אבטחה אישית וספציפית יותר.
  9. תקשורת ותמיכה: תקשורת יעילה עם המאבטח היא קריטית. שירות שנותן עדיפות לתקשורת שקופה וישירה בזמן ומציע תמיכה חזקה לדאגות של הלקוח הוא שירות מוצלח יותר בהכרח.

מאבטחים - ארקס

כדי למצוא מאבטחים מעולים, או להפוך לכאלו, חשוב להכיר את חברת האבטחה העומדת מאחוריהם. רק חברת אבטחה השמה לנגד עיניה את צרכי הלקוח ודרישותיו, תוכל לתת מענה מקיף וכולל למגוון סוגי אבטחה. אבטחה נכונה היא כזו שתתחשב בצרכי הלקוח, תהיה מקצועית ואמינה, דיסקרטית ומסורה. כמו כן, נדרשת יכולת לוגיסטית מוכחת באבטחה של אירועים מורכבים ויכולות אישיות, דיסקרטיות ונאמנות באבטחת אישים. כמו כן, כשקיימת התשתית הטכנולוגית והיכולת לבנות מערך אבטחה כולל ומקיף, הדבר מעיד על חברה יציבה, חזקה ובעלת יכולות מוכחות לספק שירותי אבטחה איכותיים.

המאבטחים של ארקס – מקצוענות עם מסירות

המאבטחים שלנו מייצגים את הטופ המקצועי בענף האבטחה. באמצעות הכשרה קפדנית, ניסיון רב בתחום, מוניטין רב-שנים ושימוש חדשני בטכנולוגיה, הם מגלמים את ערכי הליבה של החברה שלנו. אנו מבינים שאבטחה היא לא רק תגובה שטחית לאיומים אלא יצירת סביבה שבה בטיחות ושקט נפשי הם חשיבות עליונה. לכן אנו מתחייבים להציע שירות שאינו רק מקיף ויעיל אלא גם מותאם לצרכיו הייחודיים של כל לקוח.

ההבטחה שלנו אליכם היא לא רק לעמוד בסטנדרט של מאבטחים מצטיינים, אלא לקבוע ללא הרף אמות מידה חדשות למצוינות. בין אם אתם זקוקים לאבטחה עבור מסגרת ארגונית, אירוע מיוחד או קהילת מגורים, השומרים שלנו מצוידים לספק את הרמה הגבוהה ביותר של הגנה, מקצועיות ושקט נפשי. אנו מזמינים אתכם לחוות את ההבדל הנובע משותפות עם חברת אבטחה מובילה. צרו איתנו קשר עוד היום כדי לדון כיצד נוכל לתת מענה לצרכי המאבטחים שלך עם מצוינות ומחויבות שאין שני לה.

שאלות נפוצות

מאבטח מקצועי צריך להיות בעל שילוב של הכשרה פורמלית, כושר גופני וניסיון בעבודת אבטחה. לעתים קרובות צריך רקע באכיפת חוק או בשירות צבאי. הכישורים כוללים מומחיות בתגובת חירום, הסרת סכסוכים, תפעול נשק ואמצעי לחימה אחרים. לעיתים קרובות על מאבטח להיות בעל כישורי עזרה ראשונה או הכשרה רפואית. 

אנו לוקחים ברצינות את בקרת האיכות ומיישמים תהליך בחירה והכשרה קפדני של המאבטחים המקצועיים שלנו. כל אנשי צוות האבטחה שלנו הם בעלי רישיון מלא, מבוטחים ועוברים הכשרה והערכות ביצועים קבועות. יש לנו גם מערכת בקרת איכות יעילה כדי להבטיח שכל שירותי האבטחה עומדים בסטנדרטים הגבוהים שלנו.

כדי להיות מאבטח, אתה בדרך כלל צריך לעמוד בדרישת גיל המינימום, להיות בעל עבר פלילי נקי ולסיים תכנית הכשרה שאושרה על ידי הרשויות במדינה. לתפקידים מסוימים עשויים להיות דרישות נוספות, כגון תעודת בגרות, תקני כושר גופני או הכשרה מיוחדת (לדוגמא רישיון לנשק).

על ידי הערכת מספר גורמים, לרבות הניסיון המקצועי, המוניטין, ההכשרה שעברו והכישורים שלהם, ויכולתם לענות על הדרישות הספציפיות של החברה. בנוסף, חברות צריכות להביא בחשבון את הזמינות לעבודה, את איכות שירות הלקוחות ואת רקורד ההצלחה שלהם בעבודות דומות בעבר.

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן