ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת מפעלים

אבטחת מפעלים היא אבטחה מיוחדת, מורכבת ורגישה. מיקום המפעלים באזורי תעשייה המתרוקנים מאדם לעת ערב, מושך אליהם לא רק גנבים או משחיתים אלא גם פולשים המחפשים מחסה ללילה. כדי להבטיח את שלומו של מפעל, המבנה, הציוד והחומרים בו, נדרשת שמירה היקפית, כוללת ומסיבית, של מאבטחים במקום בנוסף לאמצעי אבטחה נוספים – כולם מסופקים על ידי ארקס אבטחה.

אבטחת המפעל 24 שעות ביממה

לפני כשלוש שנים עמד מפעל ידוע בצפון להסגר, זאת לאחר גל פיטורים גדול שהתקיים מספר שבועות קודם לכם. עם פרסום הידיעה הגיעו באישון לילה מאות פועלים זועמים שביקשו לחדור אל מתחם המפעל ולקשור את עצמם אל השערים עד שההחלטה תשתנה. בהגיעם אל שערי המפעל מנעו את כניסתם מאבטחים חמושים שלא אפשרו פלישת עובדים. זוהי דוגמה טובה הממחישה את חשיבותה של אבטחת מפעלים, לא רק מפני פולשים וגנבים אלא גם מפני העובדים עצמם, אשר בלהט הרוחות וכאב הפיטורין, עלולים היו לגרום נזקים קשים למפעל.

אבטחת מפעלים

אבטחת מפעלים על ידי מאבטחים מוסמכים ומנוסים מבטיחה התמודדות עם תרחישים מסוגים שונים. מאבטח במפעל הוא כזה שעבר הכשרה, הדרכה, אימונים וסדנאות שיסייעו לו להפעיל שיקול דעת ולהתמודד עם מצבים שיכולים להיות גם מסוכנים, להבטיח את שלום המפעל ותכולתו וכמובן את שלום האנשים השוהים בו. ישנם מפעלים המבקשים אבטחה סביב השעון, בעוד אחרים מסתפקים באבטחה בשעות הלילה, כשהמפעל סגור. השיקולים הם בהתאם למיקום המפעל, אופיו ותכולתו.

הפעלת כל הכלים לשמירת הביטחון

אבטחת מפעלים כוללת אמצעי מיגון נרחבים, כמו מוקד אבטחה המקושר למצלמות האבטחה או למערכות האזעקה במקום, גדרות חשמליים או אחרים , גלאי עשן למצבים של התלקחות וכן ביטוח בחברות הביטוח. לגורם האנושי יש השפעה רבה, הן כגורם הרתעה, מאחר והמאבטחים במקום לובשים מדים ורשאים לשאת נשק, והן בשל היכולת שלהם להגיב במהירות ובמקצועיות במידת הצורך.

שיטת האבטחה הזו כוללת גם ניהול רישום כניסה למפעל, לפי תיאום עם קב"ט המפעל או גורם אחר, ליווי מבקרים שאינם רשומים אל תוך המפעל והבטחת שלומם ש כל הגורמים במפעל. המאבטח מבצע בכל פרק זמן מסוים פטרול רגלי, או ברכב, מסביב למפעל ובתוכו, ומוודא את תקינות השערים והפתחים, חפצים חשודים או תנועה לא קונבנציונלית בסביבות המפעל.

במפעלים רבים קיימת תופעה של חסרי בית או עובדים זרים המבקשים לעצמם מקלט לעת לילה, כמו גם מסוממים המבקשים להתרחק מזרקוריה של המשטרה. במצבים כאלו, יודע המאבטח כיצד להתנהג עם הפולשים, להזעיק גיבוי המצוי בכוננות, במקרה הצורך, או לערב את המשטרה, במידה והעניינים מתפתחים לתגרה או יוצאים מכלל שליטה.

חברת האבטחה שמטעמה יוצא המאבטח היא חברה הפועלת ברשיון, מוסמכת להעסיק מאבטחים שעברו מיון וסינון קפדניים ביות, עברו בדיקת יושר במשטרה ויש להם נסיון, הכשרה וידע מקיפים בשימוש בנשק, בקרב מגע, בניהול משא ומתן ועם ערנות ודריכות מוגברת מצבים יוצאי דופן או בלתי שגרתיים.

חברת ארקס עוסקת ומתמחה באבטחת מפעלים היקפית ועובדת בתיאום מלא ושקוף עם משטרת ישראל ולפי הנחיותיה והוראותיה, ובאישורה. המאבטחים הם יוצאי יחידת מובחרות, אמונים בפעילות גופנית, בשימוש בנשק ועם יכולות מוכחות להבטיח שמירה מלאה ומוחלטת על המפעל.

לפרטים נוספים/הצעות מחיר/מידע אחר – צרו עימנו קשר בכל עת.

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן