ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת ספורט

אירועי ספורט הם אחד מאמצעי הבילוי על רבים, החיים, נושמים וחווים את החוויה הספורטיבית, האדרנלין הרץ בדם, הפורקן והצפייה בקבוצה האהובה. ובדיוק אותו האדרנלין הממריץ רבים להתרגש מסל גורלי או גול של המילניום, הא אותו אחד שמביא אחרים להפוך לאלימים, לחולל מהומות, וונדליזם, לפתוח בקטטות ובעצם להרוס את כל החוויה הספורטיבית שלשמה התכנסנו כאן. אחת הדרכים האפקטיביות ביותר להבטיח לכם משחק מהנה, חוויית ספורט בטוחה עם מינימום נזקים, היא אבטחת אירועי ספורט.

עם אבטחת אירועי ספורט אין גול עצמי

תרחישים ידועים באירועי ספורט הם אווירה ההולכת ומתחממת, עימותים בין אוהדי קבוצות יריבות, קטטות, וונדליזם והפרה של כל סדר אפשרי. כשמדובר באירועי ספורט גדולים, כמו משחק כדורגל או כדורסל, קשה מאד לשמור על הסדר, אלא אם כן יהיה גוף מקצועי ומנוסה שישתלט על העניינים וישליט סדר במקום.

אבטחת אירועי ספורט מתבצעת בהתאם לאופי האירוע, החל מאירוע המוני ורב משתתפים, דרך ליווי משלחות ספורט, וכלה באירועים קטנים יותר ועם מספר צופים יחסית קטן. אבטחה כזו תבטיח אירוע מסודר, בטח וכזה שיספק לאוהדים חווית צפייה מושלמת במשחק.

אנו עדים לתופעה הולכת וגוברת של מעשי התלהמות המובילים לתגרות וקטטות על רקע חילוקי דעות, קבוצות יריבות או כל דבר שמצית את חמתם של חלק מהקהל המשולהב. מחזות שחשבנו שרואים רק באנגליה או אירלנד הם עכשיו גם מנת חלקינו. הדרך היחידה להתמודד עם מצבים כאלה היא להיערך בהתאם עם גוף אחראי, מוסמך ובעל נסיון שיהיה במקום וישליט בו סדר.

אבטחת אירועי ספורט, סדרני ספורט

סדרני ספורט – מה אנחנו עושים?            

במסגרת שירותי האבטחה הייחודיים שלנו אנו מספקים, מזה שנים ארוכות, שירותי אבטחת אירועי ספורט. השירותים שלנו כוללים אולמות ספורט ואצטדיונים, מגרשים ופארקים וכל מקום בו נערך אירוע ספורט. אנו דואגים למספר מאבטחים בהתאם לאופי ולגודל האירוע, ובכל מצב דואגים לגיבוי בעת הצורך. אנו מבטיחים הגנה ופיקוח של המקום לאורך כל האירוע או המשחק. השירותים כוללים בדיקת המקום, פיקוח על הנכנסים לאירוע, מניעת כניסתם של אנשים המצויים תחת השפעת סמים או אלכוהול ופיקוח מתמיד על ההתנהלות באירוע לאורך כל המשחק.

מאחר וחוק הספורט החדש קובע כי כל תחום האבטחה, כמו גם ניהול אירועי ספורט יעבור מידי המשטרה אל ידיהן של חברות אבטחה פרטיות, השאלה היחידה הנשאלת היא באיזו חברה לבחור, זאת מאחר שהתיקון לחוק מחייב את חברת האבטחה לספק כוח אדם מקצועי ואיכותי ולהיערך לאירוע בהתאם. החוק החדש מסמיך את המאבטחים להרחיק מתפרעים ממקום האירוע ולעכבו עד להגעת המשטרה, כולל שימוש בכוח סביר, אם יש צורך בכך.

ההדגשים החשובים בבחירת חברה לאבטחת אירועי ספורט הם נסיון המאבטחים באירועים בסדר גודל כזה, היכולת להפעיל שיקל דעת החל מכניסת הקהל ולמנוע כניסתם של אנשים חשודים, ערנות לכל אורך האירוע וזיהוי מצבים שיכולים להתפתח למצבים בעייתיים, יכולת להתמודד עם מצבי התלהמות, הרחקת הגורמים המטרידים ושמירה על בטחון הקהל כולו והיכולת למנוע מראש מצבים עוד טרם הסלמתם. בחירת כוח האדם, החל מסדרני הספורט וכלה במנהל הבטחון צריכה להתבצע בכפוף לדרישות מועדות הספורט המארח ובהתאם לאופי אירוע הספורט.

כדי שכל זה יקרה, אתם זקוקים לשירותי אבטחה מקצועיים, עם מאבטחים בעלי הכשרה מיוחדת, מומחים ומנוסים באירועי ספורט ושיבטיחו לקהל בטחון ושלווה ולמארגני האירוע את השקט הנפשי בידיעה שהאירוע מנוהל כראוי ונמצא בידיים המקצועיות הטובות ביותר.

פנו אלינו עוד היום לקבלת יעוץ / פרטים / הצעת מחיר לביצוע משימות אבטחת אירועי ספורט / סדרני ספורט.

צוות Araks.

שאלות נפוצות

מה תפקידם של הסדרנים באירועי ספורט?

סדרני אירועי ספורט אחראים לשמירה על הבטיחות והאבטחה של האירוע. הם עוזרים למנוע הפרעות, להגיב למצבי חירום ולפקח על הקהל לאיתור סימני אלימות או הפרות סדר.

כיצד יכולים מארגני אירועי ספורט להבטיח את שלומם של המשתתפים באירוע שלהם?

מארגני אירועי ספורט יכולים להבטיח את שלומם של המשתתפים על ידי יישום תכנית אבטחה מקיפה הכוללת אמצעים כגון בדיקת תיקים, גלאי מתכות ומאבטחים גלויים וסמויים. הם יכולים גם לספק הנחיות ברורות למשתתפים לגבי מה מותר ומה אסור בתחומי האצטדיון ודרכים לאכוף זאת.

כיצד יכולה חברת אבטחה לסייע באבטחת אירוע ספורט?

חברת אבטחה יכולה לעזור על ידי אספקת מאבטחים מיומנים ומנוסים, הטמעת אסטרטגיות ניהול קהל יעילות, ועבודה צמודה עם מארגני אירועים ורשויות אכיפת החוק כדי לזהות ולטפל באיומי אבטחה פוטנציאליים. היא יכולה גם לעזור לפתח תכנית אבטחה מקיפה לאירוע, וכן להטמיע באירוע אמצעים טכנולוגיים שברשותה.

איזה סוג של הכשרה מקבלים אנשי אבטחת אירועי ספורט?

אנשי אבטחה של אירועי ספורט מקבלים בדרך כלל הכשרה מיוחדת בניהול קהל, ניהול סכסוכים ותגובת חירום למצבים משתנים. הם עשויים לקבל גם הכשרה בעזרה ראשונה ומיומנויות רלוונטיות אחרות.

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן