ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

התקנת מערכות במעגל סגור

התקנת מערכות במעגל סגור היא פתרון אולטימטיבי במגזר הציבורי, עסקי והפרטי. מערכת מעגל סגור ממלאת פונקציות רבות ותופסת תאוצה רבה. איך זה בדיוק עובד ומה היתרונות של מערכת כזו?

על המערכת

מערכת במעגל סגור היא מערכת טלויזיה אשר בשונה משידורי טלויזיה רגילה המשדרת ערוצים במעגל פתוח, משדרת תמונות אשר נקלטות במצלמות מסוימות ומוגדרות של יעדים ספציפיים. מערכות אלו יעילות במצבים בהם יש דרישה לאבטח או לפקח על אזורים מוגדרים, למשל צפייה בו זמנית על כל הפתחים של מתחם מאובטח, שימוש בחישה מרחוק כדי לפקח על תנועת רמזורים רחוקים ולכוון אותם בעת הצורך, ניהול פעילות מרחוק וגם לשימושים ברפואה, למשל ניתוח בו מוחדרת מצלמה את גוף המנותח ומאפשרת צפייה וטיפול מקומי.

סוגי מערכות במעגל סגור הם רבים. המצלמות הפופולריות ביותר בהן נעשה שימוש למערכות אלו הן:

מערכות במעגל סגור - ארקס אבטחה

  • CCTV Day black&white– מצלמה מסוג זה היא מצלמת אבטחה בשחור- לבן. היא משמשת בעיקר לצרכי אבטחה. בשל השימוש בשחור לבן נשמרת איכות התמונה שלא נהרסת עקב המעבר לצבע, כך שהרזולוציה היא גבוהה במיוחד ומאפשרת צפייה ברורה של המתרחש. יעילה במיוחד באזורים שאינם מוארים.
  • CCD- מצלמה זו מורכבת משלוש שכבות. השכבה האמצעית היא מבודדת מאפשרת לאנרגיית האור לחדור לשכבה התחתונה ולהעברת אלקטרונים לשכבה העליונה. המטע החשמלי שנוצר בין השכבות מומר באופן זה לאות דיגיטלית.
  • מצלמת אינפרא אדום- ישנם שני סוגים של מצלמות אינפרא אדום: כאלו שיש להן תאורת אינפרא אדום עצמאית וכאלה שתאורת האינפרא אדום שלהן היא חיצונית. מצלמת אלו מפענחות תאורת אינפרא אדום לרגילה ומציגות תמונה ברורה ומוארת.
  • מצלמות צבע מתחלפות- מצלמות אלו הן מצלמות המצלמות בצבע. ככל שרמת האור יורדת, יהפוך הצילום הצבעוני לשחור לבן.

על היעילות

שימוש במערכות במעגל סגור הוא נרחב מאד. עיריות ומועצות מקומיות מתיקות אותן בפארקים ונקודות אסטרטגיות בישוב כדי למנוע ונדליזם, שומרים בכניסה ללובי של מגדלי מגורים עושים בהן שימוש כדי לפקח על המתרחש בקומות השונות, כולל בקומת החניון, הן מותקנות בבתי ספר למניעת אלימות ותיעוד המתרחש בין כתליו, בבתי עסק וכיוצ"ב. מערכות במעגל סגור מאפשרות צפייה ובקרה באמצעות מסך על מספר נקודות מצולמות בו זמנית, ניתן להגדיל את התמונה (זום) אף לשמר את התיעוד בהקלטה, במידה ויידרשו ראיות וניתוח המקרה לאחר מכן.

התקנה מקצועית

התקנת מערכות במעגל סגר מחייבת מקצועיות בסטנדרטים גבוהים. לפני ההתקנה חשוב להיוועץ בחברה מוסמכת ובעלת נסיון, שיש לה ידע והבנה בדבר המערכת האופטימלית עבורכם. חברות אבטחה הן כתובת מצוינת להיוועץ בה, בשל נסיונן הרב באיתור נקודות תורפה ובאבטחת מבנים מסוגים שונים. לאחר שתקבלו יעוץ מקיף, הזמינו התקנה מגורם מוסמך בלבד, שיהווה גם כתובת לפנות אליה ויתן אחריות על העבודה. נדרשת הבנה טכנולוגית הכוללת חיבור למעגל הסגור, בדיקת ספקי הכוח, כרטיס ההקלטה וכדומה.

המומחיות שלנו באבטחה מוכיחה את עצמה גם בהתקנת מערכות במעגל סגור. בארקס יש לנו את הידע, הנסיון המקצועי והטכנולוגיה המתקדמת כדי לבצע אפיון, יעוץ והתקנת מערכות במעגל סגור בנקודות אסטרטגיות ועל ידי אנשי מקצועי מובילים בתחומם, מוסמכים ובעלי רשיון לעסוק בתחום.

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן