ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחה בהרצליה

הרצליה היא עיר מגוונת וצבעונית, המורכבת מהעיר הוותיקה והאזור התעשייה המתקדם שבה, המצוי בהרצליה פיתוח. בתי העסקים הרבים והוילות המרשימות קורצים מאד לעולם הפשע. בנוסף, משמשת הרצליה כמעוז הבילויים (למשל – במתחם המרינה שהולך ומשגשג בשנים האחרונות) והעסקים המתקדמים. החשש הגובר הוא ממקומות בילוי שלא יהיו מאובטחים מספיק ובאופן שימנע התקהלויות, התלהמויות וקטטות. ונדרשת אבטחה שתהיה מקצועית, תיתן מענה לסוגי אבטחה משתנים, החל מאבטחה אישית צמודה וכלה באבטחת מועדון או כל בית עסק אחר.

כמו בערים רבות אחרות, גם בהרצליה נרשמה לאחרונה עלייה מדאיגה באחוזי מקרי פשע כמו ניסיונות פריצה לבתים ולבתי עסק. לא תמיד מספיקים הסורגים ומצלמות האבטחה. לעתים נדרשת מחשבה מקיפה וכוללת יותר, עם היערכות מקצועית ולוגיסטית כדי להימנע ממצבים כגון אלו.

חברת אבטחה הרצליה - ארקס שמירה ואבטחה

חברת אבטחה בהרצליה והסביבה – לשירותכם 24 שעות ביממה

מתרבים המועדונים, הברים ואולמות האירועים בהרצליה שצורכים שירותי אבטחה אנושיים צמודים, שירותים המבטיחים ביטחון מלא ושמירה מקיפה על העסק בכל שעות הפעילות, ולעיתים מעבר לכך.

במצבים בהם יש גידול משמעותי בנתוני הפשיעה, נדרשת חשיבה אחרת, מקיפה וכוללת יותר, שתספק פתרונות איכותיים לאבטחה על מבנים, רכוש, עסקים ובני אדם. נדרשת חברת אבטחה שיש לה את הפתרונות המתקדמים ביותר לאבטחה רצינית ואמינה.

ארקס מספקת על רצף השנים שירותי אבטחה מתקדמים לעסקים ואישים רבים בהרצליה, אנו משרתים מספר לא מבוטל של מועדוני לילה בעיר, פאבים, בתים פרטיים, מסעדות ואולמות אירועים. 

לפרטים נוספים, ייעוץ בטחוני והצעות מחיר – אל תהססו לפנות לצוות ארקס, שנותן מענה 24 שעות ביממה.

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן