ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחה בפתח תקווה

כשבוחרים שירותי אבטחה בפתח תקווה חשוב לבחור באיכות. שירותי אבטחה חובבניים לא ישיגו את המטרה לשמה התבקשו מלכתחילה. לכן, כשאתם תרים אחר חברת אבטחה בפתח תקווה – בררו גם על המוניטין, הרקע, הידע והמיומנויות של החברה שמאבטחת.

בשנים האחרונות עלו מקרי הפשיעה, בעיקר פריצות וונדליזם בפתח תקווה. העיר הרגעה והשקטה נאצלת למצוא פתרונות מקיפים כדי להבטיח את שלומה, בין אם באירועים ומקומות בילוי ובין אם בבתי עסק ובבתים פרטיים. כמו כן, התרחבות אור התעשייה בפתח תקווה, קורץ לאורחים בלתי קרואים להגיע ולנסות את מזלם בבתי העסק השונים במקום. במקרים כגון אלו, יש להתמקד באבטחה מקיפה ורחבה יותר כדי להימנע ממצבים לא נעימים ולהתגבר עליהם. במצבים כגון אלו נדרשים שירותי אבטחה עם ידע, ניסיון וכלים להתמודד עם מגוון מצבים הדורשים אבטחה מקיפה וכוללת.

ארקס - חברת אבטחה בפתח תקווה

חברת אבטחה בפתח תקווה והסביבה – מצרך הכרחי לבעלי עסקים, מועדוני ספורט ומקומות בילוי

 בין אם מדובר על אבטחה באצטדיון העירוני, ובין אם שמירה על בית פרטי או בית עסק, נדרשים  הידע הנדרש כדי לספק אבטחה מקיפה, מקצועית, איכותית ובעיקר אבטחה הניתנת על ידי גורמים מוסמכים ובתיאום מלא עם המשטרה.

ארקס פרוסה באופן רציף ובהצלחה יתרה בעיר פתח תקווה ובישובים הסובבים אותה, אנו מאבטחים שורה של מטרות שמירה ומספקים שירותים מקצועיים ואמינים.

לפרטים נוספים על אבטחה בפתח תקווה  – נשמח לעמוד לשירותכם ולתת מענה מיידי לצרכי אבטחה שונים.

Araks – אבטחה ללא פשרות.

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן