ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת מחסנים

אבטחת מחסנים היא תחום שיש בו מורכבות רבה. הבעיה העיקרית עימה מתמודדים בעלי מחסנים רבים היא מיקומם הגיאוגרפי. לרוב הם יהיו ממוקמים באזורים שקטים ומבודדים, בדיוק משאת נפשם של גנבים ואורחים בלתי קרואים אחרים. אבטחת מחסנים צריכה להתמודד עם הבעיה הגיאוגרפית ועם נושאים נוספים הקשורים לאבטחה של כל מבנה באשר הוא. איך עושים את זה?

אמצעי אבטחה + מאבטחים צמודים

מחסן יכול להיות בעל שימושים רבים. זה יכול להיות מחסן ששכרתם לשימוש עצמי צורך אחסנה של פריטים שונים ואישיים. זה יכול להיות מחסן גדול השייך למבנה או מפעל ובו מאוחסנים ציוד, חמרי עבודה וכדומה, או מחסן באתר בנייה, הנותר שומם לחלוטין בשעות הלילה. לא חשוב השימוש בו אתם עושים במחסן, חשוב לדעת שהוא מאובטח ושמור מפני פורצים. ככל שהמחסן מצי באזור מבודד יותר, חשוב להקפיד יותר על אמצעי האבטחה שלו. באזורים כאלו חשוב להתקין מערכות אזעקה, מצלמות אבטחה, להקיף את המחסן בגדר וגם לבטח את תכולתו בחברת ביטוח, ממנה תוכלו לרכוש גם פוליסת ביטוח נגד שריפה, פריצה ומפגעים שונים, בנוסף לביטוח על הרכוש.

בנוסף, ואולי הכי חשוב, הוא הגורם האנושי. אבטחת מחסנים נכונה תכלול גם מאבטח, שנוכחותו חשובה גם למניעת מקרים כמו וונדליזם או שריפה ובעיקר להוות גורם מרתיע לגנבים.

אבטחת מחסנים - ארקס אבטחה

צוות אבטחה מומחה למחסנים

אבטחת מחסנים שיש בה מערכת אזעקה, תהיה מגובה בדרך כלל על ידי מוקד אבטחה. במקרה ומסתמנת תנועה חשודה, יוצא הצוות למקום. יחד עם זאת, יכול לעבור זמן מה, אפילו דקות בודדות, עד שיגיע צוות הסיור למקום. זו הסיבה מדוע חשובה כל כך נוכחות של מאבטח במקום, שיוכל להגיב בזמן אמת ולכל תרחיש. מאבטח זה יכול להיות מקושר אף הוא למוקד האבטחה ולקבל התראות במקביל להתראות שמקבל המוקד.

אבטחת מחסנים מתמקדת בשמירה צמודה על המחסן ועל השטח סביבו, בכל שעה בה אין פעילות ונוכחות עובדים במקום. המאבטח נושא נשק, מורשה לדרוש מאנשים חשודים בסביבה להזדהות בפניו ולהפעיל שיקול דעת בנוגע לנוהלי עיכוב חשודים עד להגעת המשטרה. אחת לכמה זמן שנקבע במשותף עם מנהלי המחסן וחברת האבטחה, הוא ערך סיור מקיף, בודק את הגדרות, השערים והפתחים ואת תקינות מערכות האבטחה האלקטרוניות, כמו אזעקה ומצלמות. כמו כן, אם בכל זאת צפויים להגיע מבקרים למקום, למשל לצורך פריקה או איסוף סחורה מהמחסן, יהיה הדבר כרוך בתיאום מראש ועל פי נוהל רישום מדויק. אם מגיע מבקר שאינו רשום, יוכל להכנס למתחם המחסן רק בליווי צמוד של המאבטח.

בארקס אבטחה אנו מכשירים את המאבטחים שלנו בתחומי אבטחה שונים, ביניהם גם אבטחת מחסנים. המאבטחים שלנו עוברים הליך הכשרה, אימונים והדרכה קפדניים במיוחד, עם הדגשים חשבים הקשורים לאבטחה 24 שעות של מחסנים ומבנים אחרים ופועלים בהתאם ובתיאום מלא עם משטרת ישראל ובכפוף לדרישותיה והנחיותיה.

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן