ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

שירותי סיור: כלי חשוב בכל מערך אבטחה

 מגפת הקורונה החזירה את רובנו חזרה לסביבות הבית, אך היא לא הצליחה למנוע את מכת הפריצות והגניבות ולפעמים אפילו החריפה את התדירות שלהם. בנוסף, גלי הטרור הפוקדים את ישראל מעת לעת והירידה בביטחון האישי של האזרחים בתקופות אחדות לאורך השנה, מגבירים את הצורך באבטחה קבועה במבנים, בתים, מוסדות ציבור ומתקנים שונים עלה בהיקף משמעותי, לצד שימוש בעזרים טכנולוגיים תומכים.

אולם, שומר יחיד העומד בפתח הבניין/המוסד לפעמים לא מספיק ונדרש מענה רחב יותר – והוא שימוש בניידות סיור, המאפשרות סריקה ובחינה של אזור מכמה כיוונים ומרחקים, איתור חשודים שאורבים בשטח ומחכים לרגע שבו השומר מתחלף או יוצא מהעמדה.

כשבוחרים להסתייע בחברת אבטחה לצורך שירותי ניידות סיור, מומלץ לבדוק את הוותק שלה בתחום, את רמת הציוד והרכבים שלה ולקבל המלצות מלקוחות. מומלץ גם לבדוק את האישורים והתקנים שהיא מחזיקה בהם עבור השומרים והפעילות הממונעת שלהם.

ניידת סיור של ארקס אבטחה - שירותי סיור

למה ניתן לצפות משירותי סיור?

בראש ובראשונה על חברת השמירה והאבטחה לספק לכל לקוח ייעוץ מקצועי לבחירת סוג ואופן השמירה, מערכות המיגון והציוד הנחוצים לו ובתוך זה גם את מערך הסיור הנדרש למשימה.

כאשר מתקיימים שירותי שמירה על ידי צוותי סיור, נעשה שימוש בניידות – רכבים ביטחוניים המאפשרים ניידות מהירה ואפשרות להגיב באופן מידי במקרה של אירוע חי. הצוות בניידות מצוי בקשר שוטף עם מוקד השמירה /חמ"ל /משטרה, מעדכן ויכול להזעיק תגבורת בכל רגע נתון.

צוות הסיור מורכב מאנשי אבטחה איכותיים, בעלי רישיון לנשיאת נשק וניסיון בפעילות מול גורמים עוינים. הצוות עובר הדרכות והכשרות מטעם חברת האבטחה ומול גופים המוסמכים לאשר את הפעילות שלה לפי החוק.

קיום שירותי סיור מספק השלמה למערך האבטחה והשמירה הפיזי והטכנולוגי ומאפשר מערכת הגנה רחבה ויעילה יותר.

חברת אבטחה ושמירה המספקת שירותי סיור, חייבת להחזיק במערך לוגיסטי גדול הכולל מוקד הפועל 24/7  ומאפשר מענה מידי ומעקב אחר כל ניידת, וכן במידת האפשר ללקוחות עצמם לצפות בכל זמן במתרחש, דרך מערכת מצלמות אבטחה הזמינות להם באפליקציה/ אתר וכדומה. שירותי הסיור של היום עושים שימוש לא פעם גם באמצעי בקרה נוספים כמו רחפנים וציוד טכנולוגי המחובר למערכות עצמן ומסוגל לשלוט עליהן מרחוק במקרה צורך. במוקד צריך להיות גם מערך של שירותי הודעות הכולל לחצני מצוקה גם במקרה של התרחשות עבריינית וגם במקרה של שריפות, נזקי טבע וכו'.

בנוסף, על המוקד לספק שירותי תמיכה מקצועית, טכנית, ושירותי תיקונים בכל זמן, לרבות תחזוקה שוטפת של צי רכבים ממוגנים, מכשור טכנולוגי ותקשורת שוטפת (מצלמות, מכשירי קשר, מכשירי איתור לוויני וכד') , אנשי צוות אבטחה איכותיים ומיומנים וכן אישורים לפעילות.

ניידות סיור – שירות ארקס אבטחה:

אנחנו מציעים ללקוחות עסקיים/מוסדיים שירותי אבטחה ושמירה מהמעלה הראשונה הכוללים גם שירותי ניידות סיור בפריסה רחבה ומוקד זמין 24/7 עם צוות אבטחה מקצועי, מנוסה ואיכותי.

צרו איתנו קשר בכל עת ונשמח לשרת אתכם נאמנה!

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן