ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

חברת אבטחה לעסקים – שירותי אבטחה מתקדמים לעסקים

בעלי עסקים רבים בישראל מתמודדים עם לקוחות ולפעמים עם עובדים, העשויים להתנהג באופן בעייתי ואף לסכן את העסק/ העובדים.

בנוסף, התחרות הקיימת בעולם העסקים, מביאה לא פעם לריגול תעשייתי ואף לפריצות גניבות וונדליזם מצד גורמים מתחרים או עבריינים.

אחד מהשירותים החשובים ביותר לעסקים, במטרה להבטיח את הביטחון והסודיות בעסק – מחייב שימוש בחברת שמירה ואבטחה ובשירותי סדרנות שוטפים, במהלך שעות הפעילות וגם לאחריהן.

על מה חשוב להקפיד כשבוחרים חברת אבטחה לעסקים?

כדי לבחור בחברת אבטחה לעסקים, חשוב לוודא שמדובר בחברה המפעילה מוקד רמה א' הפועל ומותאם לפעילות של המשטרה ועומד בכל התנאים לבקרה, לציוד, לתפעול השוטף ולמקצועיות של כוח האדם וכן בכל התקנות והאישורים הנדרשים בחוק.

שירותי שמירה לעסקים - ארקס אבטחה

בנוסף, חשוב לוודא שחברת האבטחה עושה שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם ועדכני, המספק מערכת אבטחה אלקטרונית לעסק המקושרת למוקד תמיכה הפועל 24/7 ובעל יכולת מעקב וניטור שוטפים בעסק. מערכת האבטחה חייבת להיות מסוגלת להתריע בכל פעילות חשודה באופן מידי ולאפשר למוקד לספק מענה של אבטחה אנושית ממאבטחים מיומנים באופן מידי.

אחד מהשירותים החשובים לחברת אבטחה לעסקים הוא, שימוש בשירותי סיור במטרה לתת מענה במקרים של תקלות, פרצות ואירועים חריגים, של התפרעויות מצד לקוחות/עובדים/גורמים עבריינים. ניידות הסיור, בנוסף להגעה לעסק במהירות בקריאה, ישמשו גם לסיורים אחת לפרק זמן למטרת הרתעה ואיתור גורמים חשודים.

על חברת האבטחה להתאים לכל עסק את שירות השמירה והאבטחה המתאים לו באופן אישי ומלא. משלב האפיון והייעוץ ועד לשלב הקצאת כוח האדם, הציוד והפעילות השוטפת מול המוקד. לכל עסק צרכים שונים, כוח אדם שונה ואתגרים ייחודיים לו, הדורשים התייחסות גם ברמת האבטחה השוטפת. על חברת האבטחה להתאים את השירות, הציוד, הטכנולוגיה וכוח האדם, באופן שיעניק את המענה היעיל ביותר.

חברת ארקס מציעה שירותי אבטחה ייחודיים לעסקים:

במהלך מעל לעשור רכשנו בארקס מעמד המבסס אותנו כחברת אבטחה מובילה ואיכותית, בעלת מוניטין גבוה באספקת שירותי אבטחה ושמירה מתקדמים למבחר גדול של לקוחות. לחברה מבחר פתרונות אבטחה ושמירה, המשלבים בין כוח אדם איכותי ומקצועי לבין מכשור וציוד טכנולוגי מתקדם ככוח תומך.

לחברה מוקד בקרה ברמה א, הכולל ציוד משוכלל ויכולת לספק מענה מידי בפריסה רחבה, לצד מעקב וניטור שוטפים, שימוש בניידות סיור איכותיות ותקשורת שוטפת בין גורמי גיבוי הנדרשים בעת הצורך.

אחת מדרישות החובה של החברה לפני אספקת אבטחה הוא, ביצוע תהליך אפיון וייעוץ להתאמת הצרכים הרלוונטיים לעסקים, התאמת הציוד, הטכנולוגיה, מערכות המיגון  וכוח האדם בהתאם לצרכי העסק הייחודיים ובהתאמה למגבלות מיקום ותקציב, זאת במטרה לספק את הביטחון המרבי בצורה היעילה והטובה ביותר האפשרית.

צוות יועצי השמירה והאבטחה המנוסה שלנו זמין לענות על כל שאלה ולהציע פתרונות לכל סוגי העסקים והצרכים הנדרשים. צרו איתנו קשר בכל עת ונשמח לשרת אתכם במקצועיות, אחריות ויעילות.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן