ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת בתים

שירות אבטחת בתים מקצועי בפריסה כלל ארצית של ארקס אבטחה

המאה העשרים ואחת חשפה אותנו לטכנולוגיה מתקדמת, לפיתוחים מרשימים וחידושים רבים בתחומי חיים רבים. יחד עם זאת, עדיין לא נמצא המנגנון שיפחית את הפשיעה וניסיונות הפריצה והחדירה לבתים, הן לצורכי גניבה והן לצורך פגיעה ואיומים על דיירי הבית. נוכח האחוז המדאיג של אחוזי הפשיעה הגבוהים, נדרשת אבטחת בתים מתוחכמת, מקצועית ואשר כוללת כמה פרמטרים חיוניים להבטחת שלומם של דיירי הבית והבית עצמו.

מה כוללת אבטחת בתים?

אבטחת בתים משמשת לשמור על הבית ותכולתו בזמן שאינכם נמצאים בו,  כמו למשל בעת נסיעה ממושכת לחו"ל וכדומה, וגם בעת היעדרות קצרה יותר ממנו. כדי לספק את ההגנה האולטימטיבית והמרבית לבית חשוב לעשות זאת באופן מקיף, הכולל מערכת אזעקה, מצלמות אבטחה ואת הגורם האנושי, כלומר מאבטחים.

 מערכת אזעקה 

כשאתם בוחרים מערכת אזעקה לביתכם, חשוב שתתייעצו עם חברה מקצועית ואמינה שתייעץ לכם על המערכת המתאימה ביותר לביתכם. במקרים כאלו מגיע לביתכם מומחה במערכות אזעקה, בודק את הפתחים בבית, את נקודות התורפה שלו, כלומר אזורים מהם קל יותר להכנס לבית וממליץ לכם על המערכת שתתאים לביתכם. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של מערכות אזעקה, משוכללות ומתוחכמות. יש מערכות אזעקה אלקטרוניות, כאלו הפעלות על חיישן, מערכות המותקנות על חלונות ווילונות, בעוד שאחרות דווקא על הדלתות וכדומה. תפקידם של החיישנים הוא לזהות כל תנועה חשודה מחוץ לבית. החיישנים יכולים להיות גלאי נפח, אינפרא אדום ועוד סוגים אחרים ומתקדמים. כשיש תנועה חשודה או נסיון להכנס לבית, מופעלת האזעקה ומתריעה על הסימנים החשודים. ניתן לבחור באזעקות עם צופרים מחרישי אוזניים שיבריחו את הפורצים וגם יסבו את תשומת ליבם של העוברים והשבים. חלק ממערכות האזעקה מחוברות גם למוקד אבטחה ששולח באופן מיידי כוח אדם למקום כדי לסרוק את השטח. את האזעקה מתקין טכנאי אזעקות מומחה ואמין ואת הסיסמה אתם בוחרים בעצמכם, זאת לאחר שקיבלתם הסבר מלא ומקיף על אופן הפעלת האזעקה.

אבטחת בתים - מאבטחי בתים פרטיים

מצלמות אבטחה

היתרון הגדול של מצלמות אבטחה הוא היכולת לראות על גבי מסך או מוניטור את המתרחש בבית ובסביבתו בכל זמן נתון. יתרון נוסף הוא כי מצלמות אבטחה מהוות גורם מרתיע בפני פורצים או כל מי שמחפש דרך לחדור לביתכם. רבים יימנעו מלהתקרב לסביבה שמתעדת אותם ואת פניהם. כמו במערכות אזעקה, קיים מבחר מגוון ורחב של מצלמות אבטחה, עם טווח צילום משתנה ואשר ניתן להתקין אותן בנקודות מסוימות ואסטרטגיות בבית וגם מחוצה לו. כשמדובר במצלמת אבטחה חיצונית, היא תהיה עמידה נגד רטיבות ופגעי מזג אוויר. מצלמות האבטחה יכולות להיות מותקנות בתקרה, בקירות, במקומות נסתרים ובפתחי חדרים. ניתן לצפות בתמונות המתקבלות מכל מקום בו אתם נמצאים, באמצעות האינטרנט או היישר לטלפון החכם או לדואר האלקטרוני. באופן זה ניתן לצפות בזמן אמת במתרחש בבית. כמו כן תוכלו לקבל שירות של חברת אבטחה, שתפקח על המתרחש עבורכם, בזמן בו אינכם בבית או נעדרים לתקופה ממושכת. חשוב להתייעץ עם חברה מקצועית שתתאים לכם את המצלמה האפקטיבית ביותר לביתכם.

מאבטחים

כדי להבטיח הגנה מרבית ומלאה על ביתכם, מומלץ מאד להשתמש גם בגורם האנושי, כלומר במאבטח. נוכחות של מאבטח מהווה גורם הרתעה חד משמעי, ובאפשרותו גם להגיב מידית לכל התרחשות או מצב חירום. ההכשרה של מאבטח כזה מאפשרת לו להגיב במהירות ואף להתמודד עם בעיות שונות באופן עצמאי מבלי להזדקק לעזרה נוספת. נוכחות של מאבטח באזור ביתכם מספקת שקט נפשי רב לכם ולבני המשפחה ואת הידיעה כי בכל מצב יהיה מי שיגיב בזמן אמת וביעילות המרבית לכל אירוע.

אנו בארקס אבטחה מספקים שירותי אבטחת בתים בישראל באופן מקצועי, מקיף, אשר כולל את כל הפתרונות האופטימליים להבטחת שלום ביתכם ושלומכם. השירות ניתן עבור וילות, בתים בעלי שטח נרחב וגם עבור בתים פרטיים בעלי שטח קטן יותר.

המוניטין שלנו מבוסס על לקוחות שבעי רצון רבים, על ניסיון מקצועי ועל הכשרת כוח האדם שלנו באופן המקיף והמחמיר ביותר, כדי לספק לכם אבטחת בתים עם הגנה מושלמת. צרו איתנו קשר ונשמח לשרת אתכם נאמנה!

שאלות נפוצות

בבחירת חברת אבטחת לבית פרטי חפשו חברה בעלת מוניטין והיסטוריה של מתן שירות איכותי. כדאי גם לחפש חברה המציעה מוקד 24/7, מגוון מקיף של תכונות אבטחה ושליטה מרחוק. כמו כן, חשוב לבחור בחברה המספקת שירות לקוחות יעיל ואחריות למוצרים ולשירותים שלהם.

צוות אבטחה מקצועי בביתך מספק הגנה יעילה מפני פריצות, גניבות ואיומי ביטחון אחרים. המאבטחים יכולים גם להגיב במהירות לכל מצב חירום ולספק שקט נפשי עבורכם ועבור יקיריכם.

המאבטחים עוברים הכשרה מקיפה כדי להכין אותם למגוון תרחישי אבטחה. הם מקבלים הדרכה בתחומים כמו אבטחה פיזית, תגובת שעת-חירום ושירות אישי ללקוחות, והם מאומנים להשתמש בטכנולוגיות ובציוד האבטחה העדכני ביותר.

במהלך פריצה לבית או מצב חירום אחר, תפקידם העיקרי של אנשי הביטחון הוא לשמור עליכם ועל יקיריכם. הם מאומנים להגיב במהירות וביעילות לכל איום אבטחה, ויכולים לקרוא לגיבוי במידת הצורך. בנוסף, הם יכולים גם לסייע בפינוי, להעניק עזרה ראשונה ולעבוד מול הרשויות המקומיות לפתרון הסיטואציה.

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן