ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

בדיקת האזנות – בדיקות כנגד ריגול טכני

האזנות סתר ניתנות כיום לביצוע בשלל אמצעים, שבעיקרם אלקטרוניים. בדרך כלל האזנות מבוצעות לצרכי השגת מודיעין/מידע אודות אדם או ארגון מוסדי – לצרכים אישיים או עסקיים/מסחריים. הדרך ה"פופולארית" ביותר להאזנות סתר היא כמובן האזנה לטלפון, ובעידן הסלולר של היום מדובר באקט שיכול לקרות לכל אחד ואחת מאיתנו בשלב כשלהו בחיים.

ציתות לטלפון ושירות הגנה ממנו

בישראל קיימת אבחנה בין האזנות טלפוניות של גופים ביטחוניים (צה"ל, המשטרה והשב"כ), לבין ציטוטים טלפוניים מגורמים פרטיים. ככלל, האזנות מגורמים ביטחוניים ייחשבו כחוקיות ברוב-רובם של המקרים, בעוד שהאזנות לטלפון ע"י גורמים פרטיים הינם במרבית המקים בלתי חוקיים בהיותם נוגדים את סעיף 3 לחוק האזנות סתר – התשל"ט 1979.

שיטה נפוצה לציטוטים לטלפון היא באמצעות התקת רוגלה ("ספייפון") שמשתלטת על טלפון סלולארי ולמעשה מתחקה אחר כל צעד ופעולה של בעל הטלפון. תוכנות שכאלה אינן מסובכות להשגה ולהפעלה, ובעזרת מיומנות טכנית לא גבוהה ניתן לתפעל אותן ולרגל אחרי טלפונים ואנשים.

קיימות עוד דרכים רבות לחדירה למכשירים פרטיים ומוסדיים, כמו גם למחשבים אישיים אשר לעיתים מתבטאת בפריצה שלמה לכל הפרטים האישיים, לרבות גישה לאמצעי תשלום, אמצעי קשר, מידע יקר ערך – ועוד.

בדיקת האזנות - בדיקות כנגד ריגול טכני

ארקס אבטחה, בשיתוף פעולה עם חברת "קורן מערכות" – המרכז לבדיקות כנגד ריגול טכני, מעניקה שירות של הגנה היקפית מפני האזנות. השירות כולל את כל הדרוש על מנת לאבחן ולטפל בריגול טכני – החל מבדיקות טלפונים, דרך בדיקות ממחשבים מקצועיות, ועד לבדיקת TSCM כנגד האזנות של ציוד ומכשור מיוחד.

אנו מעניקים את השירות המתקדם והחדיש ביותר בישראל, כולל פיתוחים טכנולוגיים בלעדיים לחברת "קורן מערכות". הבדיקות נערכות ע"י צוות של אנשי מקצוע מיומנים בעלי עשרות שנות ניסיון, מומחים בעלי הכשרה טכנולוגית ומוניטין. הבדיקות מתבצעות בסטנדרטים הקשיחים ביותר – יסודיות וקפדנות מובטחת.

השירות ניתן בדיסקרטיות מלאה ומחויבות טוטאלית ללקוחות.

הפרמטרים הטכנולוגיים שנבדקים מנוטרים לאורך 24/7 ולגביהם מתקבלת הערכת סיכונים והלקוח מקבל דו"ח מפורט באשר לתוצאות הבדיקה, משמעויותיה, דרכי הטיפול וההשלכות המשפטיות.

ייעוץ והדרכה לאבחון ומניעה

כחלק משירות אבטחה כנגד האזנות סתר, אנו מעניקים תכנית הגנה מסודרת להגנה אופטימלית ומניעת ריגול טכני. התהליך כולל: לימוד האובייקט והצרכים הפרטניים שלו, ביצוע מבדק סיכונים, תכנית פעולה מעשית וליווי התהליך לכל אורכו, בקרת איכות טכנית, פיקוח ויישום התפעול, וכן מתן הדרכה מקצועית למניעה ושימור המצב הבטוח.

אתה מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל עת לקבלת השירות ותקבלו מענה מהיר, יעיל ומסור.

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן