ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת ישובים

אז אתם גרים בישוב קהילתי קטן ואינטימי, או בשכונה אקסקלוסיבית ויוקרתית. אתם רוצים שהישוב או השכונה ישמשו רק אתכם, שעבדתם קשה בשביל להגיע ולהיות חלק ממנה. איך תמנעו כניסת מבקרים בלתי רצויים? הדרך האפקטיבית ביותר היא באמצעות אבטחת ישובים, שתבטיח לכם פריסה של רשת מגן, מעטפת תומכת ומגוננת שתשמור עליכם בכל תחומי החיים.

ארקס אבטחת ישובים – שמירה על איכות החיים

ישובים קהילתיים רבים וכן שכונות, המבקשות להשאר תחומות וסגורות בפני כל מי שאינו חלק מהן, מבקשים לעצמם את השקט הנפשי והידיעה כי המתחם המדובר יהיה סגור ותחום באופן הרמטי ממש. כדי לעשות את זה, יש צרך בחברה העוסקת באבטחת ישובים, ויש לה את הנסיון, הידע והכלים לייצר מעטפת מיגון ואבטחה יציבה ואפקטיבית.

משמעות אבטחת ישובים היא בנייה של קונספט ייחודי שיאפשר לסגור את המתחם או את הישוב בכל דרכי הגישה שלו ולשלב מספר צוותים בתהליך, ביניהם צוות האבטחה, הסיור והמוקד המבצעי בתיאום מלא.

אבטחת ישובים - ארקס אבטחה

אבטחת ישובים מתבצעת על ידי הפעלה של ניידות סיור, של מחסומי כניסה ויציאה מהמתחם או הישוב וכן אבטחה של אירועים קהילתיים בתוך הישוב עצמו. באירועים אלו ממשיכה חברת האבטחה לספק שירותי שמירה, הן  שמירה על הכניסה לישוב, והן על המתרחש בו. כנסים, עצרות, טקסים ואירועי תרבות בישוב או בשכונה, מקבלים יחס מיוחד ומקצועי, הכולל שירותים החל מסדרנות וכלה בעבודת תיאום עם המשטרה ועם גורמים נוספים, כמו למשל מד"א או מכבי אש.

האבטחה מתבצעת לפי נהלים קבועים ומוסכמים גם על גורמי הבטחון השונים, במטרה לספק מעטפת מגן איכותית ומושלמת לישוב המאובטח ולהבטיח את הסדר וביטחון המשתתפים.

שמירה על הקיים       

בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה חדה בדרישה לאבטחת ישובים מקצועית ומיומנת. ישובים רבים בארץ חווים גלי פריצות, חדירות לשטחים חקלאיים וסובלים ממכת גניבות והשחתת רכוש. המענה שניתן ע"י משטרת ישראל הינו, בלשון המעטה, לוקה בחסר, והצורך בשירות אבטחה יעיל לשמירה על ביטחון התושבים – גדל.

הצורך העולה מביא אותנו לחידוד המיומנויות בשמירה היקפית על ישובים, הניסיון הצבור הקנה לנו את הידע הדרוש לשם ויסות הכוחות המבצעיים פר משימה. קיימים ישובים "מועדים לפורענות" וככאלה הם זוכים להתייחסות יתרה – הן מבחינת הערכה אסטרטגית, הן מבחינת כמות המאבטחים ואיכותו, והן ברמת שילוב הטכנולוגיה המתאימה.

ישנם תרחישים בישובים רבים שחוזרים על עצמם, שכן שיטות הפריצה והונדליזם כבר מוכרות למי שחי את השטח, ומשכך מתבצעות הכנות מקדימות לתרחישים אלה וננקטים כל האמצעים לתפעול נכון של אירועים חריגים.

כדי לספק שירותי אבטחת ישובים, נדרשת מהחברה המבצעת הבנה כוללת, מעמיקה ומקיפה בתחום זה. מדובר על ניהול לוגיסטי מורכב מאד, עם הקפדה על הפרטים הקטנים ושימת לב מיוחדת לתיאום בין הצוותים השונים.

ארקס אבטחה רכשה מוניטין רב שנים באבטחת ישובים בכל רחבי הארץ, כשהעבודה מתבצעת בצורה מקצועית ושיטתית. הפעלת צוות האבטחה שלנו נעשה בתיאום מלא עם הרשויות ולפי דרישותיהן. כל צוותי האבטחה מורכבים ממאבטחים בעלי נסיון רב, שעברו הדרכה והסמכה, כולל רענון נהלים וקורסים שמועברים מדי כמה חודשים. המאבטחים אמונים לזהות מצבי חירום או סכנה, להפעיל שיקול דעת ולמנוע משברים בישובים או בשכונות. המטרה העיקרית העומדת לנגד עיניהם היא שמירה על הסדר ועל השקט בישוב, פיתרון בעיות אבטחה שונות, והבטחת קיום חיים רגועים ושלווים בישוב הקהילתי או בשכונה.

לפרטים נוספים על אבטחת ישובים – צרו עמנו קשר – 24 שעות ביממה – ונשרת אתכם בנאמנות ובמקצועיות הידועה של ארקס אבטחה.

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן