ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת אישים

שירות אבטחת אישים מתקדם של ארקס אבטחה – מקצועיות, ניסיון, דיסקרטיות.

בישראל חיים אזרחים רבים תחת התחושה כי הם אינם מספיק מוגנים ומרגישים חשופים לאיומים מסוגים שונים, עליהם ועל בני משפחתם. ככל שאותם אנשים הם דמויות ציבוריות בכירות יותר, בעלי השפעה, ממון וכוח רבים יותר, כך גוברת התחושה והחשש לפגיעה בהם. לא רק בעלי ממון הם מוקד לאיומים. גם עתונאים לא אהודים, סלבריטאים, שופטים בבית המשפט, מנהלי חברות ואפילו כוכבי ריאליטי שנויים במחלוקת, הם מטרה למטרידנים, לעיתונות הצהובה ואף גרוע מכך. אבטחת אישים היא הדרך האפקטיבית והפרקטית ביותר להבטיח את שלומכם ושלום יקיריכם.

אבטחת אישים מקצועית – הטובים ביותר לטובים ביותר

מדי יום אנו נחשפים למקרים בהם אדם הותקף, קיבל איומים או אפילו גרוע מכך. כולנו צפינו בתמונות מבית המשפט, שעה שנתבע מצא לנכון להשליך נעל על שופטת. קראנו על מפורסמים שמעריצים חצו קווים אדומים כדי להתקרב אליהם, היציאה מהבית הופכת להיות סיוט של ממש והדרך לעבודה, פגישה או ישיבה רצופה במכשולים, ועוד דוגמאות רבות ומגוונת המביאות אותנו למסקנה אחת ויחידה- כדי להגן על שלומנו, במיוחד אם אנו חשופים לאיזה שהוא סוג של איום, עלינו להשתמש בשירותי אבטחה מקצועיים של מאבטח אישי.

אז מה זו בעצם אבטחת אישים? מדובר בשירותי אבטחה של מומחי אבטחה – מאבטחים אישיים – אשר עברו הכשרה קפדנית ויסודית, כולל בדיקת יושר מטעם משטרת ישראל, ברוב רובם של המקרים יהיו אלה בוגרי יחידות מובחרות בצה"ל או במשטרה, ערניים למתרחש ובעלי כושר גופני גבוה. כל אלו מספקים ללקוח הגנה טובה וברמה גבוהה של בטחון ושקט נפשי. השירות כולל ליווי צמוד ורציף של הלקוח, בהתאם לעיסוקו, רגישות התפקיד שלו ודרישותיו.

מה כוללת אבטחת אישים?

אבטחת אישים יכולה להיות רציפה וצמודה, כלומר, ליווי של שומר ראש במשך עשרים וארבע שעות ביממה. אבטחה מסוג זה מתאימה למשל לבעלי תפקידים ציבוריים בדרג גבוה. במידה ועיסוק הלקוח אכן מצריך הגנה מרבית, מתווספים לשומרי הראש גם רכבים ממוגנים מאבטחים צמודים וחמושים.

בנוסף לציוד האלמנטרי, בשנים האחרונות אנו עושים שימוש גובר באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ויצירתיים, לדוגמת גלאים אלקטרוניים, כמו כן כשעולה הצורך נעשה שימוש בשירות מוקד המתריע על התפתחויות מודיעיניות הרלוונטיות למושא האבטחה.

השירות ניתן, מטבעו, בהתאמה ייחודית ללקוח ולצרכים שלו. חלק מדורשי האבטחה האישית זקוקים למס' מאבטחים ובשימוש משמעותי באמצעים אלקטרוניים ומודיעינים, וחלקם מסתפק בשמירה ע"י מאבטח אישים חמוש אחד וליווי סטנדרטי תוך בקרת איכות ומעקב. לכל לקוח מתבצעת הערכת סיכון מקדימה, תשאול מתאים, ולאחר ניתוח דקדקני של צרכיו – מותאמת לו האבטחה המקסימאלית. לא אחת נדרש לבצע הערכת מצב מחודשת לאור שינוי בנסיבות (קבלת מידע מודיעיני חריג לגבי הדמות, אירוע ציבורי בו הוא נוטל חלק וכדומה), ואי לכך המאובטח זוכה להגברה/דילול של טבעת האבטחה סביבו.

מאבטח אישים למגוון מצבים

אבטחת אישים - ארקס חברת שמירה ואבטחה

שירותי אבטחת אישים ניתנים במצבים נוספים, ביניהם אבטחת אירועים ומפגשים, אבטחה במהלך ביקורים וטיולים ואבטחה במהלך פגישת עבודה.

לאחר שהחלטתם להשתמש בשירותי אבטחה, חשוב לוודא כי מדובר בחברת אבטחה שיש לה מוניטין גבוה, נסיון רב והמלצות שיוכלו לספק לכם מלקוחות אחרים. בקשו להפגש עם המאבטחים, אותם אתם הולכים לפגוש למשך שעות רבות במהלך היום, וודאו כי יש התאמה הדדית וכי אתם חשים מוגנים ושקטים עם הדמות שלצידכם.

אבטחת אישים דורשת יכולות מקצועיות גבוהות ולכן היחידה שלנו מורכבת מהעובדים המוכשרים והאמינים ביותר, מנוסים ועם עבר נקי וללא דופי. בארקס אבטחה בנינו מוניטין רב שנים של מומחיות בתחום זה,זאת מנסיון מקצועי רב ומלקוחות רבים ומרוצים להם סיפקנו שירותי אבטחה ברמה גבוהה, איכותית ואנושית.

לקבלת פרטים נוספים וכל מידע שנחוץ לכם – אל תהססו ליצור עמנו קשר.

שאלות נפוצות

אנשים שעשויים לדרוש שירות אבטחה אישי כוללים אנשים בעלי הון גבוה, ידוענים (סלבריטאים), מנהלים, אישי ציבור ואנשים שנמצאים בסיכון לאיום או אלימות.

שירותי מאבטח אישים מותאמים – באופן אישי – באמצעות הערכה יסודית של צרכי האבטחה והסיכונים הייחודיים של הלקוח תוך בחינה מדוקדקת של כלל הפרמטרים של המשימה. לאחר מכן השירות מותאם לעמוד בדרישות הספציפיות הללו, עם ביקורות ועדכונים עקביים כדי להבטיח שהשירות יישאר אפקטיבי.

מאבטחים אישיים צריכים להיות בעלי הכשרה וניסיון רב בהגנה על אנשים בכירים ודמויות "מסומנות", וכן בהערכת איומים וניהול סיכונים. הם צריכים גם להיות בעלי כישורי תקשורת מצוינים, להיות בכושר גופני טוב, ובעלי תשומת לב חזקה לפרטים.

האפקטיביות של שירות מאבטח אישים נמדדת באמצעות הערכות של צוותי הניהול בחברה וסקירות שוטפות של תפקודו. המטרה העיקרית היא להתמודד כראוי מול כל איומים פוטנציאליים מזוהים באופן יזום כדי להבטיח את שלומו וביטחונו של הלקוח בכל שעות העבודה.

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן