ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת אישים בחו"ל – שירות שומרי ראש בחו"ל

אבטחת אישים בחו"ל נדרשת פעמים רבות במקרים שבהם אישיות מפורסמת, ציבורית או פוליטית נוסעת לחו"ל ויש צורך לאבטח אותה ולהבטיח את בטחונה בשל איומים כאלה ואחרים. במקרים מסוימים, אבטחת אישים בחו"ל תידרש, למשל, כאשר מנהלי חברות גדולות אשר מגיעים לכנסים מקצועיים גדולים, ויש צורך לאבטח אותם. ולעיתים, מדובר באנשי עסקים אשר נדרשים להגיע לפגישות או סיורים במדינות שרמת הביטחון בהן נמוכה, ועל כן נדרשת שמירה צמודה מחשש לחטיפה או לפגיעה פיזית.

כיצד מתבצעת אבטחת אישים בחו"ל?

אבטחת אישים הינה תת-תחום אינטנסיבי, מורכב ורגיש המצריך מומחיות בתחום, ועבודת הכנה רבה. הדבר נכון שבעתיים כאשר מדובר באבטחת אישים בחו"ל, המתבצעת במקום שאינו הסביבה הטבעית של מושא האבטחה או של הגורמים המאבטחים אותו. על כן, מיד עם קבלת המשימה, וטרם הנסיעה, נערכת בחינה ולמידה מעמיקה ויסודית של היעד אליו מתבצעת הנסיעה. במסגרת למידה זו, מתבצע אפיון של כלל הסכנות הפוטנציאליות במקומות אליהם המאובטח צפוי להגיע, ובדיקה של האנשים איתם הוא עתיד להיפגש. כמו כן, מתבצע מיפוי של האזורים השונים, לרבות דרכי הגישה והמילוט במקרי חירום, למידה מדוקדקת של לוח הזמנים של המאובטח, בדיקה קפדנית של מקומות הלינה, ועוד. בנוסף, יש צורך בהכרת חוקי אותה מדינה וכלל הנהלים בה הנוגעים לשירותי הביטחון, ויצירת קשר עם רשויות הביטחון והאכיפה המקומיות.

אבטחת אישים בחו"ל - ארקס חברת אבטחה

שירות אבטחת אישים/שומרי ראש בחו"ל מותאם באופן אישי לצרכים הספציפיים של כל לקוח. זאת, לאחר ביצוע תשאול מעמיק ובירור נסיבות הנסיעה הייחודיות, ביצוע סיקור סיכונים מקיף, איתור מידע מודיעיני, ולקיחה בחשבון של מכלול הנתונים הרלוונטיים. לאחר מכן יוחלט על אופי והיקף שירות האבטחה הנדרש עבור אותו לקוח. במקרים מסוימים יהיה צורך להצמיד למאובטח מאבטח אישי חמוש אחד, בעוד שבמקרים אחרים עשוי להיות צורך בטבעת אבטחה הדוקה הכוללת מספר מאבטחים חמושים שילוו אותו.

בעת האבטחה ההדוקה אנו נעשה שימוש בציוד אבטחה מתקדם, ובמקרים אחרים יוחלט לשכור רכבים משוריינים לצרכי סיור, הכל על פי הצורך.

מאבטחי אישים בעלי הכשרה מותאמת וייחודית 

אבטחת אישים בחו"ל דורשת משומרי הראש הכשרה רב תחומית, ויכולות מקצועיות ברמה גבוהה ביותר. אלה כוללות, בין היתר, כושר גופני מאוד גבוה, עירנות רבה לכל המתרחש בסביבה, תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר, ומיומנות תגובה מהירה למגוון רחב של תרחישים, ותרחישי קיצון בפרט.

שירותי האבטחה שמסופקים על ידי ארקס, מבוצעים על ידי מאבטחים אישיים אשר גויסו תחת קריטריונים מחמירים וקפדניים. המאבטחים עברו בדיקת יושר של משטרת ישראל והם בוגרי יחידות צבאיות מובחרות או יחידות משטרה מיוחדות. המאבטחים שלנו בעלי כושר גופני מצויין ומומחים בתחומם, עברו מספר רב של הכשרות ארוכות, יסודיות ומקיפות הכוללות אימונים פיזיים ותיאורטיים, על מנת שיוכלו לבצע את תפקידם על הצד הטוב ביותר.

המאבטחים האישיים שלנו בחו"ל נחשבים לטובים ביותר בתחומם בארץ ובעולם, ומחויבים לדיסקרטיות כלפי כלל הלקוחות. מכיוון שאבטחת אישים מצריכה תקשורת אישית טובה ועבודה צמודה לאורך זמן, מומלץ שתיפגשו, בתיאום שלנו, עם המאבטחים טרם הנסיעה על מנת לוודא שיש ביניכם התאמה מיטבית, כימיה טובה והבנה הדדית של הצרכים, הבקשות המיוחדות והאופי שלכם.

אבטחת אישים בחו"ל ע"י חברת ארקס

לאור המומחיות הגבוהה הנדרשת לכך, ישנן חברות אבטחה מעטות ביותר בארץ שהינן בעלות יכולת לביצוע אבטחת אישים  מחוץ לישראל. כאשר אתם בוחרים בחברת אבטחה שתלווה אתכם בחו"ל, חשוב שתוודאו שמדובר בחברה מוכרת ובעלת ניסיון רב בתחום, שתספק לכם הגנה מקסימלית ותקנה לכם שקט נפשי ותחושת ביטחון.

ארקס היא חברת אבטחה מנוסה ובעלת מוניטין מזה כמעט שני עשורים, עם אינספור לקוחות מרוצים, והיא מהמובילות במדינה בתחום של אבטחת אישים בחו"ל. כאשר אתם מזמינים מאיתנו שירותי שומרי ראש, אתם מקבלים שירות בסטנדרט הגבוה ביותר בענף. המאבטחים שלנו, אשר אמונים על ליווי אישים בחו"ל מזה שנים מספר, נבחרו בשל המאפיינים הייחודיים הנדרשים לתפקיד זה, והם עברו הכשרות והסמכות שיהפכו אותם למקצועיים ביותר והמצליחים ביותר.

מעוניינים בשירות שומרי ראש/אבטחת אישים בחו"ל? צרו עמנו קשר ונשמח לספק לכם פרטים נוספים ומידע מלא על השירות שלנו, כמו גם התאמה אישית עם הצורך שלכם.

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן