ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

סדרנים לכל מטרה

שירות סדרנים לכל סוגי האירועים ולכל דרישה עם ארקס אבטחה

באירועים רבים כמו גם מוקדי בילוי ישנה חשיבות רבה לקיומים של סדרנים. הדרישה לנוכחות של סדרנים לאירועים מוגדרת בחוק ובנהלים הנוגעים לכל מקום בו קיימת התגודדות רבה של אנשים. רבים הפונים לעבוד כסדרנים עוברים מספר רב של הכשרות על מנת שיוכלו לתת את המענה הנדרש הן בעבודה היומיומית והן עבור אירועים שיש ויכולים להתפתח בעת אירוע.

במסגרת עבודתם של הסדרנים ישנם מספר רב של תפקידים ומשימות שעליהם למלא:

ניתוב הקהל באירוע

באירועים רבים הכוללים קהל רב הפרוס על שטח רחב יש ונדרש מסדרנים רבים בניתוב הקהל למקומות הנכונים. עבודת הניתוב דורשת מסדרנים רבים להכיר טרם תחילת האירוע את חלוקת המקומות במרחב אליו מגיע הקהל. אירועים כמו הופעות בפארקים, תיאטראות, בתי קולנוע, אצטדיונים ועוד יש צורך בסדרנים אשר ידעו לנתב את הקהל למקומו בצורה יעילה.

עבודת הניתוב מעניקה לקהל שמגיע שירות והקלה במציאת המקום ואף מונעת מרבים להגיע לאזורים בהם הם לא צריכים להימצא. על הסדרנים כמובן להכיר מקרוב כל נקודה במתחם, לנהוג באיפוק ובאדיבות ולהתפזר בצורה נכונה במרחב בו הם עובדים. ניתוב הקהל בצורה יעילה ונכונה מהווה נדבך חשוב בקיום אירוע מסודר ללא תקלות.

פינוי הקהל בסיום אירוע

תפקיד נוסף של הסדרנים באירועים נוגע בפינוי של הקהל בעת הצורך. ברוב רובם של האירועים פינוי הקהל ייעשה בתום האירוע כמתוכנן. מצופה מן המאבטחים להכיר את כל דרכי היציאה, לדעת איזה קהל יוצא מכל נקודה ואם יש כמובן צורך לעכב פינוי של קהל מסוים. חלק מפינוי מסודר נוגע גם לעבודה יעילה במקומות בהם רוב רובו של הקהל הגיעה במכוניות פרטיות למקום. גם במרחב זה ישנו צורך במאבטחים שיכוונו את התנועה בצורה הנכונה על מנת לפנות מספר רב של רכבים בצורה מהירה ויעילה.

שירותי סדרנים לאירועים ארקס אבטחה

גם פינוי של קהל באופן לא מתוכנן יש ויידרש בעת מקרים יוצאי דופן. כאן חשיבותם של הסדרנים גבוהה ויחד עם אנשי האבטחה וכוחות משטרה יידרשו הם לתת מענה מקצועי ומיידי בפינוי הקהל באופן בטוח כשהדבר נדרש בשל תקלה שקרתה. אנו נותנים דגש רב טרם האירוע אודות אופן פינוי הקהל במהלך אירוע בעת הצורך.

שמירה על סדר וארגון

באירועים ומקומות רבים קיימת תחלופה רבה של קהל. קיימת כמובן חשיבות רבה בשמירה על סדר וארגון לאורך כל היום. הדבר מקבל משנה תוקף בשעות לחץ שרבים מהאנשים פוקדים מקום מסוים ואותה כמות של אנשים במקום יש ותגרום להם להתנהל מעט אחרת ולגרום להפרה בוטה של הסדר והארגון במקום. כאן באה לידי ביטוי עבודת הסדרנים האמונים על אותו סדר ויש ויידרשו לתת מענה ראשוני על מנת לפתור את אותם אתגרים שיש ויכולים לפגוע בסדר ובארגון במקום.

 תיחום האזורים

באירועים ומקומות רבים קיימים שטחים ואזורים אליהם הקהל לא אמור להגיע ולהימצא. במבנים קבועים ישנה כמובן הפרדה מוחלטת וברורה אשר תמנע מאנשים להגיע לנקודות בהם יש סכנת חשמל, סכנת נפילה, סכנת קור, סכנת חום ועוד. לא פעם קיימים אירועים אחרים אשר להם מתווספים שטחים אותם נדרש לתחם על ידי כוח אדם. סדרנים רבים באירוע נדרשים לא פעם לעמוד חוצץ בין הקהל במקום לבין נקודות המהוות סכנה לציבור. עמידתם שם מבהירה למי שהיה ספק שיש מקומות מתוחמים להם אין צורך להגיע.

ארקס אבטחה מספקת סדרנים לכל מטרה ולכל דרישה – עבור כל סוגי האירועים, החל מאירועים פרטיים קטנים ועד לאירועי ספורט המוניים. הסדרנים שלנו מאומנים, בעלי כל ההכשרות הנדרשות ובעלי ניסיון עצום בעבודות סדרנות בכל רחבי הארץ ובסוגי אירועים מגוונים ומשתנים.

אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר בכל עת לקבלת יעוץ או הצעת מחיר לשירותי סדרנות, ונשמח לשרת אתכם נאמנה.

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן