ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחה בראשון לציון והסביבה

ראשון לציון היא עיר הנמצאת בתנופת פיתוח ורבים מחפשים את האפשרות לגור בה. העיר המתקדמת והאטרקטיבית, כמו בערים דומות נוספות, מעמידה בפני רבים גם את הצורך להגן על רכושם, ביתם ועל עצמם. בעיר ישנו אזור תעשייה המשמש כמקום עבודתם של רבים ביום וכאזור בילוי מתפתח בשעות הערב והלילה. מועדונים רבים, בארים ומסעדות קולטים אליהם בליינים מראשון לציון ומהסביבה, המבקשים למצוא מקום בילוי איכותי ומהנה. יחד עם זאת, מקומות אלו חווים לאחרונה גם מקרים רבים של התקהלויות והתלהמויות, קטטות ומעשי אלימות, הגורמים לרבים להדיר את רגליהם ממקומות בילוי אלו ולבעלי המקום לחוות ירידה מדאיגה במספר המבלים המגיעים למקום. מצבים כגון אלו דורשים אבטחה ייחודית, איכותית ומותאמת למצב הקיים.

חברת אבטחה ראשון לציון

שירותי אבטחה בראשל"צ – הניסיון שלנו, השקט שלך

שירותי אבטחה של ארקס, מספקים את המענה האיכותי, המקצועי והאפקטיבי ביותר לכל צורך שהוא. בין אם אבטחת מועדונים, המאפשרת בילוי בראש שקט, גם למבלים גם לבעלי המועדון, ובין אם אבטחת אירועים בהיקף רחב – לארקס הפתרונות.

חברת ארקס מספקת מזה שנים מספר שירותי אבטחה מקיפים בראשל"צ וסביבתה (חולון, בת ים ועוד). לחברה מוניטין רב בזכות הידע הרב, החומר האנושי האיכותי, יוצאי יחידות קרביות ויחידות מובחרות אחרות, היכולת לניהול לוגיסטי של אבטחה צמודה גם באירועים מורכבים ומתן פתרונות המתאימים במדויק לצורכי הלקוח. מוניטין החברה מבנה בזכות הגורם האנושי, המאבטחים המצוינים והמובחרים, אשר עברו הכשרה מקצועית מקיפה, בדיקת יושר במשטרה ורישיון מטעמה, אמצעי אבטחה בטכנולוגיה מתקדמת, כמו מצלמות, אזעקות וכדומה והיכולת לספק מענה מדויק לכל דרישה ולכל מצב, בתיאום מלא עם הלקוחות.

לפרטים נוספים / להצעת מחיר עבור שירותי אבטחה בראשון לציון, הנכם מוזמנים לפנות אלינו בל דרך הנוחה לכם – בטלפון, בטופס צור קשר או באימייל. נשמח לעמוד לשירותכם 24 שעות ביממה.

צוות Araks.

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן