ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת משרדים

משרדים רבים בישראל עוסקים במספר רב של תחומים ונושאים רגישים מאוד. באופן טבעי נדרשת אבטחה מתמדת של משרדים רבים. בין אם מדובר באבטחה מקיפה של אזור המשרד עצמו, אבטחה בכניסה לבניין ואף אבטחה של המשרד עצמו.

אבטחה של פעילות רגישה

חוסר יכולתה של משטרת ישראל להעניק אבטחה כראוי לכל משרד העוסק בתחומים ונושאים רגישים משאיר לפתחן של חברות אבטחה מקצועיות את העבודה. ברוב רובם של משרדי הממשלה אנו נמצא במקום חברות אבטחה מקצועיות העובדות באופן הדוק עם רשויות המדינה על מנת להעניק ביטחון לא רק לבאי המקום אלא אף לעובדי המשרד.

חברות אבטחה מקצועיות מכירות בחשיבות הרבה הקיימת באבטחה של משרדים רבים. נותני שירותים במשרדים לא פעם עוסקים בפעילות העלולה להעלות חמתם של גורמים מסוימים הרוצים וחושקים בפגיעה פיזית של עובדי המשרד. בעבר נתקלנו לא פעם בסיפורים טראגיים בהם הגיעו אנשים למשרדים ופגעו בעובדים כמעשה נקם.

אבטחת משרדים - ארקס אבטחה ושמירה

חברות אבטחה מקצועיות יודעות היום להעניק למשרדים רבים את הדרוש בכל הנוגע לאבטחת העובדים במשרד. בשיתוף פעולה רחב ומלא עם משטרת ישראל מתאמות הן מערך אבטחה שיעניק הגנה הולמת למשרד אשר מעליו רובצת עננת של איומים, אך גם תמנע הפרעה מינימאלית למשרד עצמו והסביבה הקרובה שלו.

אבטחה של משרדים אינה לוקחת חלק רק במקום הפיזי בו קיים המשרד. לא פעם ישנו צורך מחברת האבטחה לספק ליווי צמוד ושמירה על עובדים במשרד גם בדרך ובחזרה מן העבודה ואף בביתם או במקומות בהם הם באים במגע עם אנשים אחרים. אלו שלעצמם דורשים היערכות וכוח אדם נוסף שבכוחה של חברת אבטחה גדולה ומקצועית לספק.

מעקב, פיקוח וריענון צוות השמירה

מעבר לצורך בכוח אדם רחב באבטחת משרדים לא פעם נדרשת אף טלוויזיה במעגל סגור אשר תעניק הרתעה ותחושת ביטחון נוספת. ביכולתן חברות אבטחה רבות להוסיף לסך השירותים שלהן צוות אשר יתקין ויעקוב יחד עם קברניטי המשרד בחומר המצולם במשרד ובסביבתו הקרובה הן בשידור חי והן בהקלטות בהן ניתן להבחין בסימנים מחשידים כלשהם.

במקרים בהם קיימים איומים קונקרטיים בנוגע למשרד מסוים יש ומשטרת ישראל ואף השב"כ יכנסו לעובי הקורה ויצטרפו למערך האבטחה. כאן נדרשת מן חברת האבטחה הסתגלות מהירה למצב החדש – לא פעם תצטרך חברת האבטחה לשים את האגו בצד ולהעניק לכוחות המצטרפים את המושכות מאותה נקודה וזאת בשל ההחמרה באיומים. בנוסף, ישנה ציפייה מחברת האבטחה לעבוד בשיתוף פעולה מלא ובחפיפה מלאה מול כוחות המשטרה והשב"כ ובכפוף להם. כאן ישנה חשיבות מכרעת לאופי ההתנהלות של חברת האבטחה וצריכה היא לראות בעובדי המשרד את הדבר החשוב ביותר בכל הנוגע למשימתם זאת למרות התחושה שמאותה נקודה הם הושמו מעט בצד.

היבט חשוב נוגע לכך שבמשרדים רבים האבטחה קיימת שנים רבות וכמו שחברות אבטחה מתאמצות ללמוד בכל פעם מחדש אודות נקודות התורפה העלולות להביא לפגיעה במשרד, כך גם אלו הרוצים לפגע במשרד או ביושביו למדים על התנהלות האבטחה במקום. במקרים בהם חברות אבטחה יוצרות לאורך זמן שיגרה שאינה משתנה, יכולה אותה שגרה להפוך לנקודת התורפה הגדולה ביותר עבור המשרד והפגיעה בו או ביושביו תהה קלה יותר מבעבר. אי לכך, חלק מאותם מאפיינים של חברת אבטחה מקצועית השומרת על משרדים היא בשבירה תכופה של השגרה הקיימת, בין אם מדובר על שינוי שעות הפעילויות השונות ובין עם רענון והחלפה של כוח האדם השומר על המשרד בכוח אדם חדש ומוכן יותר.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן