ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

חברת אבטחה באשדוד

אשדוד היא כבר מזמן לא פריפריה. העיר שמתפתחת בקצב גבוה הפכה לאחת המרכזיות באזור הדרום מבחינת פעילות והיקף אוכלוסייה. כשמדובר על אבטחה בעיר אשדוד, יש לשים לב למספר פרמטרים שחברות אבטחה המספקות שירותים מתקדמים ומקצועיים צריכות לעמוד בהם. נבחן את חשיבות שירותי האבטחה בעיר החוף היפהפיה ונפרט את מגוון השירותים המוצעים על ידי ארקס.

אשדוד – מגוון צרכי אבטחה בעיר מתפתחת

בשנים האחרונות קיימת דרישה גוברת באשדוד לשירותי אבטחה בין היתר במתחמי קניות (שנפתחו בקול תרועה ומשגשגים), באזור התעשייה המתקדם, במגרשי הספורט, במבני ציבור שונים, במוסדות החינוך הרבים בעיר וכמובן באירועים מסוגים שונים המתקיימים בעיר. עם התפתחותה של העיר עולה הדרישה לאבטחה מקצועית, לשירותי סדרנות ולשירותי מוקד שפועלים בעיר. אנו כמובן מספקים את כל השירותים הנ"ל בנוסף למתן ייעוץ ביטחוני שוטף לגופים פרטיים ומוסדיים.

חברת אבטחה באשדוד - חברת שמירה באשדוד - ארקס

ההתייחסות לכל סוג של אירוע מאובטח משתנה לפי הצרכים הפרטניים שלו, דרישת כוח האדם למשימה, הצורך בעזרים טכנולוגיים והערכת הסיכון היחסית שלו. ההחלטות מתקבלות אצל הנהלת החברה לאחר ניתוח הצרכים מול הלקוח.

הביטחון האישי למקסימום עם ידי חברת אבטחה מקצועיות

בעידן של שימוש בטכנולוגיות חדשות, גיוס חברות אבטחה מקצועיות הוא התשובה לצרכי הפרט והעסקים בעיר. חברות האבטחה באשדוד, ובהן ארקס, מתקדמות יותר ויותר לכיוון של פתרונות מותאמים אישית, המשלבים שילוב בשימוש של טכנולוגיה חדישה עם כוח אדם מנוסה ומקצועי של מאבטחים מיומנים שמכירים את האזור ומסוגלים לתפעל מגוון של תרחישים בשגרה ובחירום.

כחברת אבטחה מובילה מזה 2 עשורים, ארקס מתפקדת באופן יומיומי תחת קריטריונים קפדניים של בקרת איכות, מה שהופך אותה כמקור אמין ומקצועי לשירותי אבטחה בכל רחבי הארץ. לרשותנו תו תקן איכות ISO 9001  ותו התקן לניהול איכות מתקדם, המהווים את הבסיס לפעילותנו והשגת איכות גבוהה ביותר של שירות.

הניסיון הרב שרכשנו יחד עם צוות מאבטחים מסור מהווה את הכלי היעיל ביותר להתאמת שירותי האבטחה לצרכי הלקוחות. כחברה מקצועית, אנו מתחייבים לשמור על איכות השירות, ולספקו בצורה אפקטיבית ויעילה יותר בכל פעם.

אנו מקיימים שת"פ פעיל עם מגוון ארגונים מוסמכים, כולל משטרת ישראל, זרועות ביטחון מקומיות, ומועצות מקומיות. בנוסף, אנו מפעילים שירותי ניידות סיור 24/7 במקרה הצורך, אשר מסונכרנים בצורה מושלמת עם המוקד והמאבטחים במקום המאובטח בעיר.

צרו איתנו קשר 24 שעות ביממה

צוות ארקס חי ונושם את תחום הביטחון והסדרנות, ואנו נוקטים באמצעים המתקדמים ביותר, הטכנולוגיים והאנושיים, כדי להבטיח את ביטחונם של תושבי אשדוד, בכל מצב לו נידרש. תושבי אשדוד יכולים להיות בטוחים שברמת מתן המענה האבטחתי – הם בידיים הכי מקצועיות ומיומנות.

לקוחותינו באשדוד והסביבה יכולים לצפות בשלל ההמלצות על החברה, לקבל עדכונים יומיומיים ולהיות בקשר ישיר עם המוקד המתקדם שלנו.

אנו זמינים 24 שעות ביממה לספק מידע נוסף, להציע הצעת מחיר או לסייע בכל שאלה שיכולה לעלות. פשוט צרו קשר, ונשמח להיות לעזרתכם.

 

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן