ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחה בגני ילדים

*עדכון: האירועים הביטחוניים האחרונים מביאים לשיא את היערכות ארקס אבטחה: אנו זמינים 24 שעות, פרוסים בגנים בכל הארץ באופן מתוגבר ונותנים מענה שמירה ואבטחה מקצועיים בגני ילדים בכל הארץ.

שירות אבטחת גני ילדים של ארקס בסטנדרטים מקצועיים – בכל רחבי הארץ

בני האדם, כמעט כמו כל היצורים החיים בטבע, רואים בהגנה על משפחתם ובעיקר על ילדיהם את הדבר העיקרי והחשוב ביותר עבורם. בעוד שאצל בעלי החיים תפקיד ההורים מסתיים לאחר מספר ימים, שבועות או חודשים ספורים, אנחנו ממשיכים לדאוג לילדים, להגן עליהם ולשמור עליהם במשך שנים רבות, אפילו כאשר הם כבר בוגרים ואחראים על משפחתם שלהם. נושא האבטחה בכלל, ואבטחת מוסדות החינוך והלימוד בפרט, הוא נושא שנוגע בכל הורה והורה השולח את ילדיו אליהם במסגרת החינוך הפורמאלי והא-פורמאלי ובישראל הוא בעל חשיבות גבוהה ומשמעותית יותר מאשר במקומות אחרים בשל המצב הביטחוני הבעייתי ובשל התערערות הביטחון האישי של האזרחים בכל הנוגע למעשים פליליים, על רקע סכסוכים משפחתיים, על רקע כלכלי ועל רקע מיני.

אבטחת גני ילדים

להלן סקירה בתחום של אבטחה בגני ילדים, נסביר מה אומר החוק היבש על נושא זה ומדוע אבטחה ייעודית זו היא שונה וחשובה מהרבה מאוד מוקדי אבטחה מקבילים.

חוק אבטחת מוסדות חינוך

על פי החלטת ממשלה 5719 מתאריך 25 ביוני 1995  נקבע:

א.   על משטרת ישראל במסגרת אחריותה הכוללת לביטחון הפנים חלה גם האחריות המלאה לאבטחת מוסדות החינוך.

ב.   אבטחת מוסדות החינוך, ובכללם גני הילדים, תתבצע באחריות משטרת ישראל בהתאם לשיקוליה המקצועיים והמבצעיים של המשטרה ועל פי הקריטריונים שייקבעו על ידה תוך התבססות על אבטחה נקודתית ומרחבית.

אפשר להבין, מתוך קריאת סעיפים אלו, כי נושא האבטחה בגני ילדים כפוף ישירות למשטרת ישראל ולכן על מאבטחי גני הילדים לעמוד בכשירות מבצעית וברמה המקצועית הנדרשת על ידי משטרת ישראל לתחום זה, עליהם לשאת נשק ברישיון המפעל הראוי שאליו הם שייכים, קרי חברת האבטחה שלהם ולעבור רענונים קבועים בנהלי אבטחה וירי.

למה אבטחת גני ילדים כה חשובה?

מכיוון שמדובר על מוסדות חינוך ייעודיים לגיל הרך, קרי ילדים בני 3 עד 6 שנים, הרי שאפשר להניח שילדים אלו הינם חסרי ישע וחסרי יכולת אמיתית להגן על עצמם, לשמור על עצמם ולהתריע כאשר הם מזהים סכנה או תרחיש בעייתי. גני הילדים, ברובם המוחלט, מאכלסים אוכלוסייה מגוונת והטרוגנית של ילדים, אשר חלקם מגיעים, לעיתים, ממשפחות בעייתיות, גדלים לתוך סכסוכי משמורת וזוגיות, נמצאים במצבי סיכון ויכולים לעמוד, בשעות פעילות הגן, בפני סכנה של חטיפה, לקיחה בלתי חוקית על ידי הורה או בן משפחה שאינם אפוטרופוסים ואינם רשאים לעשות כן או, בהנחה שמדובר על עניינים הקשורים ברקע פלילי, גם בפני מטעני דמה או אמת המונחים ברחבי הגן ואמורים לזרוע בהלה, נזק לרכוש או, חמור מכך, נזק פיזי.

מאבטחי גני ילדים אמורים גם להגן על הילדים מפני פדופילים ועברייני מין אשר, בשל סטיותיהם המיניות, רואים במוסדות חינוך, ובעיקר במוסדות חינוך לגיל הרך, הזדמנות קורצת למימוש נטיות אלו. והאלמנט האחרון הנוגע לחשיבות מאבטחי גני ילדים הוא היכולת שלהם לסייע ולנהל תרחישי ומצבי חירום כגון שריפה משתוללת, רעידת אדמה או פינוי מיידי בשעת הצורך, דברים שלצוות הגן, לרוב, אין את היכולת המקצועית, המבצעית ואת הפנאי לנהל אותם בשל אחריותו לילדים ולהישארותם תחת השגחתו.

חשוב לדאוג לבטחון יושבי גני ילדים בכל מקום ובכל שעה שבה הילדים שוהים בגן, גם במקומות שכביכול אינם מוגדרים כמוסדות מאובטחים על ידי משטרת ישראל כי, בסופו של יום, האחריות על שלום הילדים ועל ביטחונם היא של כולנו, כהורים, כמשפחה וכחברה.

הגישה של ארקס לאבטחת גני ילדים:

בעולם שבו ביטחון ילדינו הוא מעל לכל, ארקס עומדת בחוד החנית של שירותי אבטחת גני הילדים ברחבי הארץ. מתוך הבנה של הצורך האינסטינקטיבי להגן על העוללים שלנו, אנו מכירים בכך שאחריות זו חורגת הרבה מעבר להשגחה שטחית. בישראל, עם החששות הביטחוניים הקשים במיוחד, אסור להמעיט בצורך באבטחה ייעודית במסגרות חינוכיות, ובעיקר בגני ילדים.

אבטחת גני ילדים דורשת רמת מקצועיות ויכולת מבצעית שארקס עומדת בה בגאווה. אנשי האבטחה שלנו עוברים הכשרה קפדנית, משתלמים ומתעדכנים באופן שוטף על נהלי האבטחה העדכניים ביותר, מה שמבטיח את רווחתם של הילדים תחת משמרתנו –

מצוינות בתפעול: עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר שמציבה משטרת ישראל לאבטחת מוסדות חינוך.

הכשרה מתקדמת: פיתוח מקצועי מתמשך בשיטות אבטחה ומיומנויות המאבטחים, לרבות תפקוד בזמן אמת ותגובות בחירום.

הגנה יזומה: אנחנו מגבשים אסטרטגיה להגנה מפני קשת רחבה של איומים, כולל חטיפה, גישה לא מורשית של בני משפחה לגן, ומעשים פליליים נוספים אפשריים.

היערכות לשעת חירום: יכולת לסייע ולנהל תרחישי חירום ביעילות, תוך הבטחת בטיחות הילדים והצוות כאחד.

המחויבות שלנו לאבטחה אידאלית לגן הילדים

אנו בארקס מאמינים שהאחריות לביטחון הילדים היא אחריות קולקטיבית, המשותפת להורים, למשפחות ולחברה. שירותי אבטחת גני הילדים שלנו נועדו לספק שקט נפשי, להבטיח שילדים יוכלו ללמוד ולצמוח בסביבה בטוחה ומטפחת. המחויבות שלנו לשמירה על הדורות הבאים היא בלתי מעורערת, ומשקפת את מסירותנו לסטנדרטים מקצועיים ולמצוינות תפעולית.

צרו איתנו קשר לקבלת שירותי אבטחה ללא תחרות

למידע מפורט, ייעוץ אבטחה או בקשת הצעת מחיר, אנחנו כאן כדי לתת מענה לכל צרכיכם. צוות המנהלים שלנו זמין מסביב לשעון כדי להציע ייעוץ מקצועי ופתרונות אבטחה מותאמים אישית. סמכו עלינו שנהיה השותפים הנאמנים שלכם בהגנה על מה שהכי חשוב – ביטחון ילדינו.

לפרטים נוספים – הסבר, ייעוץ בטחוני ו/או הצעות מחיר – מוזמנים לפנות אלינו בכל עת.

שאלות נפוצות

בגני ילדים צריכים להיות מגוון אמצעי אבטחה, לרבות נקודות גישה מבוקרות למניעת כניסה לא מורשית לגן, מצלמות מעקב לניטור הפעילות, אבטחת גדר סביב הנכס, תוכניות תגובה לשעת חירום ותרגולי בטיחות סדירים לצוות ולילדים. מומלץ מאד להעסיק מאבטחים מקצועיים שעברו הכשרה באבטחת ילדים ותגובת חירום.

כל המאבטחים של ארקס נבחרים בקפידה על סמך המקצועיות, המיומנות והיכולת שלהם לעבוד בסביבות חינוכיות. הם עוברים בדיקות רקע מקיפות, מקבלים הכשרה מיוחדת למשימות, ומוסמכים בעזרה ראשונה ובמענה חירום. בנוסף, הם משתתפים במפגשי עדכון קבועים על פרוטוקולי אבטחה כדי להבטיח שהכישורים והידע שלהם עדכניים.

אנו עורכים מבדקי אבטחה מקדמיים יסודיים של כל גן ילדים, תוך התחשבות בגורמים כמו מיקום, גודל וגורמי סיכון ספציפיים. בהתבסס על הערכה זו, אנו מייצרים תיק אבטחה מותאם המתייחסת לצרכים הייחודיים של כל מוסד חינוכי, שיבטיח סביבה בטוחה לכל הילדים.

הורים ממלאים תפקיד מכריע באבטחת הגן על ידי התעדכנות לגבי מדיניות האבטחה של המוסד החינוכי ושיתוף פעולה עם נהלים כגון פרוטוקולי כניסה/יציאה מהגן. כמו כן, עליהם להעביר לידיעת הנהלת הגן כל חשד או הערה בנוגע לאבטחה. דיאלוג פתוח על נושאי בטיחות עם הילדים מועיל אף הוא.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן