ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת מרכזים לוגיסטיים (מר"לוגים)

לעסקים העוסקים בייבוא/ יצוא וצריכים להחזיק מלאי גדול, נדרשים מרכזים לוגיסטיים חכמים כדי לאפשר את הפעילות הסדירה של העסק והתפעול השוטף שלו מתוכם.

לרוב מדובר בשטחים גדולים במיוחד המשמשים גם כמחסנים לסחורה וגם מפעילים את השינוע של הסחורה של העסק מהספקים ואל הלקוחות. רבים מהעסקים בוחרים למקם את המרכזים הלוגיסטיים שלהם באזורי תעשייה או באזורים מרוחקים, שעלות השכירות בהם נמוכה כדי לחסוך בעלויות, מה שמצריך יכולות מעקב ובקרה מרחוק, כמו גם אבטחה פיזית הדוקה.

שמירה על מרכזים לוגיסטיים אלה מחייבת בקרה ומעקב שוטף 24/7, וביתר שאת כשהמר"לוגים מרוחקים ממשרדי ההנהלה הראשיים. הנ"ל מתאפשר על ידי שימוש במערכות אבטחה משוכללות ובציוד מתקדם וכמובן בכוח אדם מיומן, איכותי ומנוסה של מאבטחים שעברו הכשרה מתאימה.

אבטחת מרכז לוגיסטי (מרלו"ג)

מדוע חשוב לאבטח מרכזים לוגיסטיים?

במרלו"גים מאוחסנת סחורה בהיקף רחב ובשווי כלכלי לא מבוטל וכן ציוד יקר ערך, עליהם יש לשמור מפני גורמים עברייניים שמעוניינים לחדור באמצעות פריצה למחסנים ולגנוב את המוצרים / המכשור מהם. אובדן הציוד יגרום לנזקים כלכליים עצומים (והיו לא מעט מקרים של פריצות, ונדליזם וגניבות ממרכזים לוגיסטיים בארץ) ובנוסף לנזק בסדר ובתפעול השוטף של העסק ויכול להציב אותו בבעיות תפעול משמעותיות מול ספקים ולקוחות.

בנוסף חשוב לשמור על הסחורה והמכשור וכן על כוח האדם הפועל במרלו"ג גם מפני גורמים נוספים כמו מפגעי מזג האוויר / בעלי חיים  / שריפות וכדומה שיכולים כמובן להשפיע על שלמותו של המחסן והמוצרים בו ובנוסף כל תקלה הקשורה לתפעול שוטף של מערכות אלקטרוניות כמו הפסקת חשמל, תקלות במכשירים כמו מזגנים, מסועים וכדומה.

ניהול אבטחה פיזית שוטפת במחסן לוגיסטי מאפשר מתן מענה מידי של מניעה וטיפול בגורמים עוינים ומשמר את הפעילות השוטפת והסדירה של העסק.

שימוש נוסף וחשוב באבטוח המרלו"גים מספק יכולת מעקב וניטור המאפשר לבעלי העסק יכולת פיקוח מרחוק על התנהלות העבודה, הסדר ולפקח על הנעשה מרחוק.

מהו כולל שירות אבטחה במרכזים לוגיסטיים?

בראש ובראשונה שימוש במערכות אבטחה מתקדמות וציוד מתקדם הכולל מצלמות IP המקושרות למערכות זיהוי ואזעקה אלחוטית/קווית, אפשרות הקלטה חיישנים לצורך זיהוי עשן/גז וכו', לחצני מצוקה ותקשורת פנימית (עם מערכת כריזה) וחיצונית.

בנוסף, שימוש במצלמות במעגל סגור, אפשרות לבקר את העבודה השוטפת במרלו"ג ואפשור הרשאות כניסה למתחמים שונים בו, אפשרות לנהל מעקב מרחוק על הסחורה במרלו"ג באופן ממוקד עד לרמת מוצר בודד לצורך ניהול יעיל.

המערכות מספקות מעקב ושליטה מרחוק 24/7 למוקד חיצוני שמספק גיבוי לכל תקלה בזמן אמת. בנוסף, ובחשיבות יתרה, צוות של אנשי אבטחה במספרים המתאימים לגודל המקום ולרמת הסיכון בו מפוזר בנקודות שונות במקום ואחראי לסנן את הנכנסים ויוצאים מהמרלו"ג, לבצע בדיקות שוטפות ולדווח על כל התפתחות חריגה.

בנוסף, בהתאם לצורך, קיימים שירותי סיור של ניידות בתדירות גבוהה הפועלות כגיבוי לצוות האבטחה ובנוסף מייצרות הרתעה לגורמים עבריינים החפצים לפגוע/לחבל במקום.

מערכת אבטחה טובה משמשת גם לצורך שמירה על הבטיחות והביטחון של העובדים במבנה עצמו ותתריע בכל מקרה של עשן, דליפת גז/מים הסקת חשמל או התנהגות חריגה של העובדים עצמם.

לחברת ארקס ניסיון עצום באספקת פתרונות אבטחה מתקדמים במחסנים לוגיסטיים המשלבים בין כוח אדם מיומן מנוסה ואיכותי לבין מערכות אבטחה טכנולוגיות וציוד מתקדם לצורך אבטחה מקצועית של מר"לוגים מסוגים שונים.

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת פרטים על השירות שלנו!

עוד על אבטחת מתקנים סטטיים – קראו כאן

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן