ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת מחצבות

בישראל לא מספיק מכירים בערך הרב של ענף החציבה והכרייה, אך מדובר במנוע צומח ומניב. חלק גדול מהמחצבות בארץ נטושות ורשות מקרקעי ישראל החלה בפעילות שיקום שלהן במטרה לצמצם ולמנוע את ההשפעות הסביבתיות השליליות שלהן.

במחצבות הפעילות נעשה שימוש על מנת להוציא חומרי גלם טבעיים (מינרלים סלעים וכד') מבטן האדמה לרוב במטרה ליצור ממנו חומרים כמו בטון, מלט, אספלט ואף אבנים כמו שיש/גיר לשימוש תעשייתי.

מדוע חשוב לאבטח מחצבות?

מתחמים פתוחים ובפרט מחצבות פעילות ונטושות כאחד, משמשים קרקע פורייה לגניבות ולמקרי וונדליזם. כמו כל חומרי הגלם הטבעיים שמקורם בבטן האדמה וערכם עולה ביחס לקושי להפיק אותם ולגלות אותם, הימצאות חומרי גלם שונים במחצבות ובשטחים פתוחים קוראת לגנבים ולגורמים עבריינים שונים לנסות לקחת אותם לשימושם האישי/מסחרי.

בנוסף, העבודה במחצבות הינה עבודה המצריכה ידע ומומחיות עם מכשור ותנאים סביבתיים מורכבים, ציוד יקר ערך והתנהלות בהתאם לנהלים כדי לשמור על בטיחות העובדים והפועלים ועל הציוד.

שמירה ואבטחה על מחצבה תאפשר מניעה של כניסת גורמים זרים וחשודים למחצבה הן בשעות הפעילות והן מחוץ להן, מניעה של גניבות והשחתה של רכוש וציוד וחבלה יזומה מצד גורמים ביטחוניים, כמו-כן שמירה על ביטחון העובדים והפועלים במשך שעות הפעילות.

ומירה ואבטחה של מחצבות

מהו השירות האופרטיבי שניתן באבטחה של מחצבות?

בשונה מאבטחת מתחמים סגורים, שבהם ניתן להתקין מצלמות וחיישנים, בשטחים פתוחים ורחבים כמו מחצבות, יש צורך במערכות אבטחה העמידות לתנאי מזג אוויר ולהתקנה בשטח פתוח. שימוש במערכות אנליטיקה חדשניות המנתחות בצורה חכמה צילומי וידאו ממצלמות האבטחה בשטח ומאפשרת הגדרה מראש של כללים לקבלת התראות באזורים הרגישים במחצבה ואפשרות למעקב יעיל וזמין אחר הנקודות הללו, הן במוקד והן ע"י מנהל המחצבה וצוות הביטחון בה.

בנוסף למצלמות, נעשה במקרי הצורך שימוש במערכות מתקדמות נוספות, המאפשרות תשדורת שוטפת של מידע בהתאם למפת האבטחה בכל מחצבה. המידע מועבר ישירות למוקד רמה א שמאפשר מעקב בקרה ויכולת תפעול מרחוק לטיפול בתקלות שונות. בנוסף במקרי חדירה או אירועים שונים, המערכת בנויה לזהות חריגות חדירה ותקלות ולהתריע בזמן אמת למוקד, שמסייע בגיבוי ודיווח לגורמי הביטחון הרלוונטיים.

בנוסף, אבטחת מחצבה כוללת גם אבטחה אנושית על ידי מאבטחים במשמרות בעלי מיומנות והכשרה ייעודית לפעילות במחצבות, בעלי רישיון לנשיאת נשק האחראיים לפקח על המקום ולסנן כניסה של זרים למתחם, לדווח על תקלות למוקד ולסייע בפתרון תקלות ואירועים חריגים בזמן אמת.

לכל אלה נוספים סיורים בטחונים של ניידות בתדירות גבוהה, המשמשים גם כגיבוי למאבטחים וכן להרתעת גורמים עברייניים זרים החפצים להיכנס למחצבה.

לחברת אבטחה ארקס ניסיון של מעל עשור באספקת פתרונות אבטחה ושמירה המשלבים שימוש בטכנולוגיה ומכשור משוכלל ומתקדם לצד כוח אדם איכותי מנוסה ואמין, למתן מענה למגוון לקוחות, עסקים, מבנים, מתקנים אסטרטגיים, שטחים פתוחים ומחצבות.

אנחנו מעניקים לכל לקוח שלנו ליווי וייעוץ המאפשרים לנו להתאים את מערך האבטחה לצרכים והאתגרים, העומדים בפני כל לקוח באופן אישי ומספקים פתרונות יעילים ואיכותיים ברמה הגבוהה ביותר הקיימת.

נשמח לענות על כל שאלה ולספק פתרונות אבטחה ושמירה אפקטיביים. מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל עת ונשמח לשרת אתכם במקצועיות ונאמנות.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן