ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

שירותי אבטחה לחברות הייטק

ישראל ידועה בעולם כולו, כמעצמת הייטק וסייבר. ישראל גם ידועה ביכולות הביטחוניות שלה. יוצאי צבא ישראלים משמשים כמאבטחים ברחבי העולם וכמובן גם בישראל הרבה יוצאי צבא / משטרה מגיעים לעסוק בתפקידי אבטחה ושמירה במוקדי כוח ובזירות חשובות.

כדי לשמר את היכולות הישראליות כמעצמת הייטק, חשוב מאוד לאפשר לחברות ההייטק שירותי אבטחה ושמירה ברמה גבוהה ביותר, שכן התחרות והסודיות המתחייבת בעבודה בהן, מציבות אותן בסכנה תמידית לחדירה וגניבות.

בנוסף, לחברות ההייטק והסייבר ציוד טכנולוגי מתקדם ומשוכלל המצריך שמירה ואבטחה מפני וונדליזם, פריצות וכד' גם על ידי גורמים עברייניים.

אבטחה בחברות הייטק - ארקס חברת אבטחה

מדוע משמעותי לאבטח חברות הייטק?

שימוש בחברת אבטחה בעסקים בכלל ובחברות הייטק בפרט חשוב ביותר בעיקר כדי לספק תחושה של בטיחות סביבתית וביטחון אישי לעובדי החברה ולקוחות שלה, אך גם כדי לשמור על הסדר והשקט במשרדי החברה ובאזורים שמחוץ לחברה, לרבות סינון הנכנסים הזרים למתחם כדי לשמור על עובדי החברה, ציוד החברה, המידע הסודי והחשוב של החברה לרבות תהליכים ואירועים שוטפים. וכמובן כאמור לשמור על בטיחות העובדים והמבנה ממקרי וונדליזם, גניבות ופריצות, ובתקופות מיוחדות (ומוכרות) כגון אירועי מגיפה עולמית לדאוג לשמירה על הנהלים שמכתיבה המדינה לצורך מניעת הדבקות וכדומה.

איך מתאימים את האבטחה לחברה הספציפית?

לכל חברת הייטק אופי ייחודי משלה. ישנן חברות הייטק קטנות, העובדות בקומה או משרדים בודדים וקיימות חברות ענק המחזיקות במספר בניינים. ישנן חברות המחזיקות בחוות שרתים במבנה החברה, או כאלה העושות שימוש בחוות שרתים במיקום מרוחק המצריך בהחלט אבטחה מפוצלת.

ישנם מתחמים הפועלים במיקום מרכזי ומאפשרים כניסה שוטפת של לקוחות / קהל במסגרת אירועים ופעילויות שונות (הרצאות, ימי עיון וכד') שדורשים פיקוח ובקרה מקצועיים, וישנן חברות הממדרות כל כניסה של קהל למתחם העבודה.

חשיבות היכולת להתאים את סוג ואופי שירותי האבטחה באופן אישי קריטית מאוד בכל מה שקשור בחברות הייטק ורק חברת אבטחה המאפשרת שירותים גמישים ומגוון פתרונות ואפשרויות (כמו גם ניסיון בעבודות אבטחת חברות הייטק), תוכל לספק מענה מותאם הנדרש לכל חברה לפי הצרכים הייחודיים שלה.

מה הדגשים לתשומת לב לפני שבוחרים אבטחה לחברות הייטק?

הן במקרה של חברות היי טק והן במקרה של חברות האבטחה האמונות על ביטחונן, הדגש הגדול ביותר מתחלק לשני תחומים: איכות כוח האדם מחד ואיכות הציוד הטכנולוגי מאידך.

ברמת כוח האדם: עובדי הייטק בעלי השכלה רחבה ודוברי שפות, העובדים במשרדים עד השעות המאוחרות ביותר. המאבטחים מצד שני, במקרה של חברת ארקס יוצאי יחידות קרביות בעלי ניסיון וכושר, מחויבים בשמירה על סודיות ולפני שהם מועברים לאבטח חברת הייטק עוברים סינון ייחודי וקפדני במיוחד לרבות אימונים שוטפים, הדרכות, ימי עיון ומבחני כושר בתדירות גבוהה.  המפגש בין אנשי האבטחה לבין עובדי ההייטק ענייני וקורקטי, כשכל צד מבין את החשיבות בעבודת הצד השני.

ברמת הציוד והמכשור הטכנולוגי: כשם שחברת הייטק תעשה שימוש במחשבים ובציוד אלקטרוני מתקדם, כדי לאפשר פתרון טכנולוגי ומענה לצרכים חדשים ומתקדמים, באותו האופן גם אנחנו דואגים לעשות שימוש במערכות מיגון ואבטחה, ציוד טכנולוגי תומך, מצלמות אבטחה מתקדמות ואפשרויות מעקב וניטור שוטף 24/7 המקושרות למוקד. אנו גם מספקים מענה שוטף וגיבוי מידי לרבות ניידות סיור בצורה יזומה ובמקרי פתע.

לארקס ניסיון של מעל לעשור בליווי ואבטחת חברות הייטק בעזרת מאבטחים מיומנים ובעלי הכשרות ספציפיות המיועדים לכך, ציוד מתקדם ומתן מענה איכותי מהיר ויעיל מהמעלה הראשונה.

צרו איתנו קשר בכל עת ונשמח לתת את כל הפרטים והמידע על השירות והעלות.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן