ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת בתים

להגנה מושלמת בבית דרושים שלושה מרכיבים:

1. כח אדם             2. מצלמות אבטחה          3. מערכת אזעקה

בזכות שלושה מרכיבים אלו, הבית שלך תמיד יהיה בטוח ואתה תוכל להיות רגוע.

כח אדם – נוכחות מתמדת של מאבטח באזור בו נמצא האוביקט. באופן זה, שירותי האבטחה יכולים להגיב באופן מיידי לכל מצבי חירום דרך כלל, כח הנמצא במקום יוכל לטפל בכל בעיה בלי להזעיק עזרה.

אבטחת בתים 24 שעות ביממה

מערכות מעקב – תמונה המצולמת על ידי המצלמה מוצגת על מסך במוקד השמירה. התקן העברת נתונים באמצעות מודול רשת GSM למערכת מאפשר בזמן אמת לקבל את האות מהמצלמה, לא משנה היכן אתם נמצאים.  את התמונה המתקבלת ניתן להעביר גם לטלפון או לדואר האלקטרוני שלך. זה מאפשר לכם לראות בזמן אמת, בכל רגע, את המצב בבית.

אזעקה – דרך נוספת להגדיל את הביטחון של הרכוש יקר הערך שלך היא על ידי התקנת מערכות אזעקה. יש כמה דרכים לכיבוי האזעקה: להקליד את הסיסמה, להשתמש בכרטיס הייחודי למערכת או ע"י שלט. במידה והופעלה האזעקה בבית שלך, באופן מידי יוצא כוח לבדוק את השטח.

אם הבית מצויד במערכת אבטחה משולבת, מלבד הגנת הבית, המערכת יכולה לבצע מספר פעולות נוספות. לדוגמה, באופן אוטומטי לפתוח שער או מחסום ע"י אות של הבעלים המתקרבים, או על ידי מערכת בקרה של ויסות טמפרטורה, כמו גם כיבוי מכשירי חשמל בבית. התקנת אופציות נוספות אלו תלויות ברצונך והן יכללו במערכת בתיאום מראש.

לקבלת פרטים נוספים, צרו עמנו קשרו ונשמח לעמוד לשירותכם 24 שעות ביממה.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן