ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

קורסי אבטחה

 

עבור צעירים רבים, אשר סיימו את שירותם בצה"ל כלוחמים, קיימת האפשרות לעבוד כמאבטחים. על אף ניסיונם הצבאי, נדרשים אותם צעירים לעבור קורסי אבטחה וזאת בהתאם לתפקידי האבטחה אליהם הם מיועדים.

בישראל, ולא רק בה, ישנן חברות אבטחה פרטיות רבות המהוות חלק אינטגראלי וחשוב המיועד גם כן לתת מענה ביטחוני וזאת בנוסף לכוחות משטרה וצבא הנמצאים בשטח. ניסיונם של חיילים קרביים שסיימו את שירותם הצבאי, מאפשר לרבים מהם לעבוד בחברות אבטחה פרטיות וזאת בתנאי שיעברו הכשרה כנדרש במסגרת קורסי אבטחה שונים.

לכל חברת אבטחה מסגרת פעילות רחבה ומגוונת אשר דורשת לא רק כמות רחבה של מאבטחים, כשבתוך אותה כמות חשוב ליצור מאבטחים להם הכשרות שונות אשר יוכלו לתת מענה למשימות הקיימות. קורסי האבטחה מאפשרים למאבטחים רבים להכיר בצורה רחבה עוד יותר את עולם האבטחה והביטחון. אלו מאפשרים למידה מעשית ותיאורטית רחבה יותר שהופכת את אותם מאבטחים למקצועיים יותר מהיום בו השתחררו מצה"ל.

לימוד החוק הישראלי והבינלאומי

אחד מן התכנים החשובים שעל המאבטחים להכיר בקורס נוגע למציאות השונה בה הם יפעלו. לרובם הגדול ישנו ניסיון בביטחון במסגרת הצבא לו נהלים ותקנות אשר שונות עד מאוד למול מה שצפוי להם בחוק הישראלי ולבטח הבינלאומי כשידרשו

קורסי אבטחה - ארקס, חברת אבטחה ושמירה

למשימות אבטחה מעבר לים.

בקורסים רבים קיימת נגיעה רחבה בכל הנוגע לחוקים ולתקנות במגע ישיר ועקיף עם אוכלוסיה. בין היתר למדים המאבטחים את זכויותיהם של האזרחים, נהלי ירי, המשמעויות המשפטיות שיש במעשיהם ובעצם כל דבר הנוגע ברמה המשפטית למה שמתרחש בשטח.

הכרת השטח והאוכלוסייה

במסגרת קורסי האבטחה המתקיימים יודעים רובם של המאבטחים באילו גזרות יצטרכו לפעול. ללוחמים מתפשרת ללמוד ולקבל סקירה מקיפה הנוגעת להיסטוריה הביטחונית של אותן גזרות, לימוד מאפייני האוכלוסייה, דמויות בלטות ומשפיעות, הכרת המנהגים במקום, לימוד השטח הטופוגרפי, יחסי הכוח, נקודות התורפה ועוד.

בקורסים רבים מתאפשר למאבטחים לערוך אף סיורים רכובים בגזרות בהם הם עתידים לאבטח. הביקור במקום מעניק למאבטחים "להריח" את המקום לראשונה, ליצור מגע עם המאבטחים הותיקים ולקבל מושג ריאלי ועכשווי בין מה שנלמד במסגרת הקורס לבין המציאות באותה גזרה.

שימוש בכלי נשק

ברוב הקורסים הקיימים נעשות הכשרות רבות בשימוש של כלי נשק. צעירים רבים המגיעים לקורסים מכירים השימוש במגוון מוגבל מאוד של נשקים וזאת במסגרת מה שהתאפשר להם בשירותם בצה"ל. בקורסים נהנים המאבטחים בהכשרות מגוונות יותר המאפשרות להם ללמוד ולהשתמש בכלי נשק מסוגים שונים, כשלרוב מדובר בכלי נשק מתקדמים וקומפקטיים יותר בהם משתמשות חברות אבטחה.

חברות אבטחה עושות מאמץ להכשיר את המאבטחים על כמה שיותר סוגים של כלי נשק. ברוב המקרים יוכשר המאבטח על ירי באקדח ורובה. ההכשרה כוללת כמובן לימוד תיאורטי על המנגנון של כלי הנשק, ביצוע ירי במספר מצבים ותרחישים תוך עמידה ביעדים ועוד.

הפעילות והלימוד המעשי של שימוש בכלי נשק במסגרת הקורס אינו חדל בעתיד. מאבטחים שהחלו לעבוד יצטרכו בכל מספר חודשים לשוב ולמתקני האימון על מנת לתחזק ולתזכר הפעלת הנשק כמו גם האפשרות ללמוד ולקבל הכשרה על כלי נשק נוספים.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן