ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחה בתל אביב – האתגרים והפתרונות

היותה של תל אביב יפו מטרופולין מרכזי הפך את העיר למרכז כלכלי, תרבותי ותקשורתי. בעיר שוכנים מרכזי בנקאות, שגרירויות, נציגויות בינלאומיות, מערכות תקשורת מרכזיות, מרכזי תרבות גדולים ובתוכה אירועים רבים ומגוונים לאורך השנה.

מרכזיותה של העיר וההתרחשות הרבה והבלתי פוסקת בה הופכת אותה באופן טבעי כיעד "איכותי" למפגעים. למול כמות התושבים הרבה של העיר ולצד אירועים רבים המתרחשים בה קיימים בעיר מוקדים רבים של כוחות משטרה אשר אמונים על הסדר והביטחון. בנוסף לכך, נהנים התושבים ומבקריה מאבטחה במקומות ספציפיים ואירועים המתקיימים בתל אביב.

בחלק ניכר מהמקומות המרכזיים בתל אביב יפו נמצא ונגלה לצד מערך השיטור בעיר כוחות אבטחה מיומנים אשר אמונים גם הם על הסדר והביטחון.

במאמר זה נסקור מספר נקודות בתל אביב שבהן ישנו אתגר מיוחד, ובהתאם צורך בכוח אבטחה מיומן ומקצועי.

 

מופעים באזור פארק יהושע

פארק יהושע רחב הידיים המתפרס על שטח של 3,500 דונמים נמצא בחלק הצפוני של העיר ומשמש במשך שנים רבות כאכסניה למופעי רוק ומוזיקה של זמרים מהארץ ומהעולם. יכולתו של הפארק להכיל עשרות אלפים של מבקרים בעת ובעונה אחת הפכה אותו למקום ששואב אליו במשך שנים הופעות של מטיב הזמרים והלהקות מהארץ ומחו"ל.

כל מופע מוזיקלי המאורגן במקום דורש התארגנות רבה לבטח בגזרת האבטחה. בנוסף לכוחות השיטור המוגבלים בכוח אדם אותם מספקת משטרת ישראל, מתבקש כמובן תגבורן של חברות אבטחה במקום. חברות אבטחה העובדות בגוש דן מספקות לא פעם כוח אדם רב ומיומן אשר ביכולתו להכיל ולנהל את המופעים ויתר האירועים ההמוניים הרבים המתרחשים בפארק יהושע במיוחד בתקופת הקיץ הקצרה.

האבטחה בעיר תל אביב

הפגנות ועצרות ברחבי העיר

למול היותה של תל אביב יפו עיר מרכזית וחשובה ובה מוסדות ממשל ותרבות רבים ובשל מיקומה המרכזי והנגיש מכל נקודה אחרת בארץ הופכת העיר לאבן שואבת להפגנות ועצרות המוניות.

חלק ניכר מההפגנות והעצרות שנערכות בעיר מקבלות את אישורה של המשטרה. אלו מאפשרות למשטרה ולעיריית תל אביב יפו להתכונן ולהתארגן לאירועים אלו גם בעזרתן של חברות אבטחה. חלק ניכר מהעצרות וההפגנות המאורגנות נערכות בכיכר רבין אשר יכולה לקלוט לתוכה רבבות של אנשים.

כמו שהדבר מתבקש בעת מופעים בפארק יהושע גם אותן הפגנות ועצרות דורשות מערך אבטחה רחב, מקצועי ומיומן. משטרת ישראל ועיריית תל אביב נהנות במקרים אלו משירותן של מספר חברות אבטחה מובילות, שלהן הניסיון והידע המקצועי להיות חלק ממעגלי האבטחה הקרובים והרחוקים על מנת לאפשר לאירועים אלו להתקיים באופן מסודר ובטוח.

 

אבטחת אירועי תרבות והפנינג

לאורך השנה ובמיוחד בחודשי הקיץ נהנים תושבי העיר ומבקריה מאירועי תרבות ענקיים שהפכו ממש למסורת. רובם של האירועים מתפרסים על שטח רחב ומביאים אף לסגירת נתיבים מרכזיים ורחובות. על מנת לאפשר ולקיים אירועים אלו בבטחה נהנים קברניטי העיר גם פה משירותן של חברות אבטחה.

תל אביב יפו מזמינה אליה במשך השנה אירועי תרבות גדולים ורחבים. בין אם מדובר על מצעד הגאווה, מרתונים לקהל הרחב, תחרויות ספורט בינלאומיות, מסיבות ומופעי רחוב המוניים ועוד. אירועים אלו מושכים אליהם מבקרים רבים הן ממקומות רבים בישראל ואף של תיירים מחו"ל המגיעים להיות חלק מהחגיגה.

על מנת לקיים אירועים אלו כסדרם נהנית תל אביב יפו גם מיכולתן של חברות האבטחה להבטיח ולקיים כוח אבטחה רב ומיומן אשר מכיר יודע לתת מענה ועזרה ממשית לכוח השיטור, זאת בכדי לקיים באופן חלק אירועים המכילים בתוכם מבקרים רבים.

 

שמירה בתחנה המרכזית ותחנות ברכבת

התחנה המרכזית בתל אביב יפו יחד עם ארבעת תחנות הרכבת בעיר מהוות נקודות מרכזיות בהן חולפים עשרות אלפי אזרחים מידי יום. חשיבות קיומן של מרכזי התחבורה בעיר מאובטחים ופועלים כראוי היא גדולה, זאת על מנת לאפשר יציאה וכניסה קלה אליה. על מנת לאפשר פעילות מסודרת של תחנות הרכבת והאוטובוסים וכמובן להגן על שלום הנוסעים ישנם מערכי אבטחה קבועים בכל אחת מהנקודות.

חברות האבטחה הפועלות בנקודות אלו צמודות כמובן להוראות משרד התחבורה ומשרד הביטחון ומשתפות פעולה כמתבקש עם מערך המשטרה בעיר, זאת על מנת להגן על הנוסעים ולדאוג לפעילות רציפה של הנקודות ללא כל תקלות.

מאבטחי ארקס אבטחה פרוסים באופן מוגבר ומתואם בגוש דן בכלל, ובמיוחד בתל אביב. משימות האבטחה הופכות מאתגרותעם השנים, ואנו שמחים לעמוד בהן בהצלחה על רצף זמן ארוך ובמקצועיות השמורה לנו, כחברה שחולשת על איזורים רבים במרכז הארץ.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן